مهران غفوریان در برنامه مهمونی آسیب دید ؛ پشه مهران غفوریان را زد! [+فیلم]

مهران غفوریان در برنامه مهمونی بیشترین آسیب را دید. پشه در هنگام نیش زدن مهران غفوریان اشتباهی مقداری از خون خود را وارد رگ های مهران کرده است.

هران غفوریان به عنوان یک کمدین محبوب با چهره همیشه خندان، در برنامه مهمونی بیشترین آسیب را دید؛ پشه نیشش زد و بچه تا توانست به او زور گفت. در ادامه با خبر مهمونی مهران غفوریان پشه همراه فیگار بمانید.

نیش زدن مهران غفوریان

پشه مهران غفوریان را زد

نیش زدن مهران غفوریان
مهران غفوریان در برنامه مهمونی, پشه مهران غفوریان را زد, پشه مهران غفوریان

مهران غفوریان در برنامه مهمونی

مهران غفوریان مهمان جدید برنامه مهمونی شد. او در این برنامه شرکت کرد اما اتفاقات جالبی برای او افتاد، پشه اورا نیش زد و بچه تا میتوانست به مهران زود گفت! در ادامه میتوانید فیلم نیش زدن مهران غفوریان را تماشا کنید.

مهران غفوریان بازیگر، کارگردان، کمدین و فیلم نامه نویس ایرانی سینما و تلویزیون و رادیو است. مهران غفوریان فارغ التحصیل رشته ی نقاشی – نقاشی عمومی در دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز میباشد. بازیگری را با مجموعه طنز جنگ 39، به کارگردانی داریوش کاردان آغاز کرد؛ و خیلی زود به عرصه کارگردانان تلویزیونی پیوست.

بیشتر بخوانید :

از همراهی شما تا انتهای نوشتار برخورد نیش زدن مهران غفوریان سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه  کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.