فرادرس

نذری دادن علی دایی و محمدرضا گلزار در روز عاشورا [+ فیلم و عکس]

فیلم منتشر شده از نذری دادن علی دایی و محمدرضا گلزار در روز عاشورای محرم ۱۴۰۱ به یکی از پربیننده ترین ویدیوها در اینستاگرام تبدیل شده است.

حضور علی دایی و محمدرضا گلزار پای دیگ نذری در شب عاشورای حسینی در کنار مردم سوژه شد. در ادامه با خبر نذری علی دایی و رضا گلزار همراه فیگار بمانید.

نذری دادن علی دایی و محمدرضا گلزار

علی دایی و محمدرضا گلزار

نذری دادن علی دایی و محمدرضا گلزار
علی دایی و محمدرضا گلزار, نذری علی دایی و رضا گلزار

نذری دادن رضا گلزار و علی دایی

در این ویدیو علی دایی اسطوره فوتبال ایران و محمد رضا گلزار بازیگر سرشناس سینمای ایران در مراسم روز عاشورا در میان مردم نذری پخش می کنند که برای کاربران جالب بود. در ادامه میتوانید فیلم نذری دادن علی دایی و محمدرضا گلزار در روز عاشورای محرم ۱۴۰۱ را تماشا کنید.

بیشتر بخوانید :

از همراهی شما تا انتهای نوشتار برخورد نذری دادن علی دایی و محمدرضا گلزار سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه  کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *