تریلر بازی Beat Slayer منتشر شد

اخیراً تریلر بازی Beat Slayer توسط کمپانی «ByteRockers games» در صفحات مجازی منتشر شده که شاهد یک گیم اکشن ریتمیک رگ‌لایت (Rougelite) هستیم.

Beat Slayer مانند هر بازی «هک اند اسلش» (Hack n Slash) و «رُگ لایک» (Rougelite) نیست که موسیقی زمینه داشته باشد، بلکه موسیقی در این بازی نقش بسیار مهمی در سیستم گیم‌پلی بازی دارد.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


تریلر بازی Beat Slayer به انتشار رسید

داستان بازی Beat Slayer در مورد دختری به‌نام «میا» است که در دنیای ویران‌شهری سال 90 میلادی در برلین زندگی می‌کند و عاشق موسیقی است. او برای زنده ماندن در این دنیای آشوب باید ربات‌هایی که در شهر پرسه می‌زنند، مبارزه کند.

در این بازی، یک قانون کلی وجود دارد و آن هم این است که باید روی ضرب مبارزه کنید. در این بازی ارتباط مستقیمی بین ضربات حمله و ضرب موسیقی وجود دارد. شما باید با ضرب آهنگی که در بازی وجود دارد، هماهنگ شوید تا بتوانید بیشترین آسیب را به دشمنان خود وارد کنید. در ادامه می‌توانید تریلر بازی Beat Slayer را ببینید:

در این بازی، باید هدفون‌های خود را بر سر بگذارید و آماده مبارزه شوید. شما با رعایت ضرب موسیقی و حمله وارد حالت وضعیت جریان (Flow State) قرار می‌گیرید و می‌توانید بیشترین آسیب را به دشمنان خود وارد کنید. هر دور بازی به طور متفاوت اجرا می‌شود و تحت تأثیر سبک بازی شما قرار می‌گیرد و هیجان را در طول بازی افزایش می‌دهد. همه این‌‌ها بستگی به انتخاب اسلحه و قابلیت های مختلفی که انتخاب می‌کنید، هم دارد.

بازی Beat Slayer در ماه 4 آپریل 2024 ( 16 فروردین 1403) برای کامپیوتر‌های شخصی (Steam) منتشر خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ بازی Beat Slayer چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با فیگار در میان بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *