آپدیت جدید بازی Rust ؛ تغییراتی اساسی در گرافیک این بازی ایجاد می‌شود

و باز هم آپدیتی دیگر از Facepunch Studios، کمپانی سازنده بازی Rust، که نوید بخش بهبود های گرافیکی برای این بازی است که یکی از بازی های پیشرو در سبک بقا مالتی پلیر (یا همان Multiplayer Survival) است. در ادامه با بررسی آپدیت جدید بازی Rust با فیگار همراه باشید.

به نظر می­رسد که محتوای زیادی در ماه می میلادی توسط کمپانی Facepunch Studios برای بازی Rust در نظر گرفته شده است.

این محتوای که شامل تغییراتی در جنبه های بصری و گرافیکی بازی Rust  است، به گفته خود سازنده های این بازی پروسه زمان بری بوده است که از چند سال پیش بر روی آن کار می­‌شده است و حاصل تجمع این زحمات است.

به گفته Facepunch Studios این آپدیت گرافیکی جلوه جدیدی به بازی می دهد که حسی جدید توأم با ظاهری جدید از گیم پلی این بازی ایجاد خواهد کرد.

آپدیت جدید بازی Rust ؛ تغییر گرافیگی ای که بزرگترینِ تغییرات تا به حال است

تغییراتی اساسی در گرافیک این بازی ایجاد می‌­شود

لیست مطالبی که در ادامه مطلب آپدیت جدید بازی Rust مشاهده خواهید کرد به شرح زیر است:

  • تغییر گرافیگی ای که بزرگترینِ تغییرات تا به حال است
  • نوسازی بنا اوراقی ماشین و اضافه شدن یک جرثقیل به این مکان
  • تغییرات جزئی این آپدیت
  • جمع بندی و کلام آخر
آپدیت جدید بازی Rust ؛ تغییراتی اساسی در گرافیک این بازی ایجاد می‌شود
آپدیت جدید بازی Rust ؛ تغییراتی اساسی در گرافیک این بازی ایجاد می‌شود

این ماه بازی Rust یک آپدیت گرافیکی بزرگ دریافت کرده است که به گفته سازنده های این بازی بزرگترین آپدیت گرافیکی Rust تا به حال بوده است.

این تغییرات شامل مواردی از قبیل زمین بازی، درختان، سنگ ها، صخره ها، چمن ها، آثار تاریخی و دکوراسیون وخیلی چیزهای دیگر است.

اکثر این تغییرات در گرو بهبود های گرافیکی ای که در گذشته با بکارگیری برنامه رندرگیر HD پایپلاین موتور Unity (یا همان HDRP) به بازی اضافه شد ایجاد شده است چرا که اعمال آن بهبود ها در آن زمان نتیجه برعکس بر پرفرمنس بازی را در بر داشت.

همچنین این کمپانی اظهار دارد، در دو ماه گذشته تلاش برای حل مشکلات گرافیکی حول محور آثار تاریخی (یا بنا های عظیم موجود در بازی) و پروسه ایجاد محیط بوده است.( پروسه ایجاد محیط، یک پروسه تدریجی است که هر چه کاراکتر شما در جهان بازی حرکت می‌­کند، محیط های جدیدی در بازی ایجاد می­‌شود که هنگامی که از آن محیط ها دور بودید آن ها را نمی‌­دیدید)

بعضی بنا های به کلی rework و بازسازی شده اند. این بنا ها شامل Junkyard یا همان اوراقی ماشین، بشقاب غول آسا ماهواره هستند که به گفته Facepunch Studios به طرز روان تر و یک پارچه تر در نزدیک شدن کاراکتری به آن ها پدیدار شوند.

همچنین به گفته این کمپانی این مکان ها از این پس دارای محیطی زیباتر خواهند بود که دارای ورودی های اختصاصی مخصوص آن ها خواهند بود. این ورودی ها به شکل تونل در آزاد راه هایی که به آنها منتهی می­‌شوند پدیدار خواهند گشت.

آپدیت جدید بازی Rust ؛ تغییراتی اساسی در گرافیک این بازی ایجاد می‌شود
آپدیت جدید بازی Rust ؛ تغییراتی اساسی در گرافیک این بازی ایجاد می‌شود

نوسازی بنا اوراقی ماشین و اضافه شدن یک جرثقیل به این مکان ؛ آپدیت جدید بازی Rust

بنای اوراقی ماشین (یا Junkyard) از مکان هایی بود که به ندرت کسی به سمت آن می­‌رفت، لذا کمپانی Facepunch  تصمیم به بازسازی و نوسازی این مکان گرفته است.

این کمپانی نه تنها این مکان را بازسازی کرده است، بلکه دو آیتم یعنی Shredder یا همان خردکن و Crane یا همان جرثقیل به بازی اضافه کرده است که هر دوی آن ها قابل استفاده است.


بیشتر بخوانید: آپدیت جدید World of Warcraft


بازیکنان می‌­توانند با جرثقیل هر چه در اوراقی است من جمله ماشین ها را جا به جا کنند و در خرد کن بیاندازند، سپس در ازای آن نوعی متریال به نام اْسکْرَپ (Scrap) و بخشی از آنچه در وسایل نقلیه وجود دارد را دریافت می‌­کنید.

پس این مکان به محلی برای فعالیت بازیکنان خواهد شد.

آپدیت جدید بازی Rust ؛ تغییراتی اساسی در گرافیک این بازی ایجاد می‌شود
آپدیت جدید بازی Rust ؛ تغییراتی اساسی در گرافیک این بازی ایجاد می‌شود

تغییرات جزئی این آپدیت ؛ آپدیت جدید بازی Rust

بوته ها از این پس جا به جا می‌­شوند. این به این معنی است که شما از این پس می­‌توانید سازه ای بر روی آن ها بسازید و آن ها را محو کنید، اما آن ها پس از مدتی در جایی که سازه ای نباشد، دوباره اسپان خواهند شد.

این تغییر می­‌تواند برای ساخت بیس یا هرگونه سازه ای مثبت باشد چرا که دیگر فضای اشغال شده توسط بوته ها مانع ساخت ساز بازیکنان نخواهد شد.

بعضی باگ های مربوط به Hitbox کاراکتر های رفع شده است و بعضی ژست ها و حرکات بدن به هنگام سواری بر روی مرکب ها نیز بهبود بخشیده شده اند.

کلام آخر ؛ آپدیت جدید بازی Rust

امیدواریم این آپدیت واقعاً به خوبی آنچه توسعه دهندگان آن می­­‌گویند باشد تا بازیکنان این بازی بیشتر از آن لذت ببرند.

نظر شما راجع به این آپدیت چیست؟ به نظر شما تغییرات یاد شده راضی کننده است؟ نظر و حس خود را نسبت به این تغییرات با ما و سایت فیگار در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.


بیشتر بخوانید:

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *