افشاگری بازیگر پیشکسوت: انقلاب به نفع گوگوش بود !

افشاگری بازیگر پیشکسوت درباره گوگوش جنجالی در فضای مجازی به پا کرد. هوشنگ توکلی، بازیگر و کارگردان پیشکسوت سینما و تئاتر گفت: “انقلاب به نفع گوگوش بود“.

هنگامی که از هوشنگ توکلی در رابطه با مجوزها و ادعای فائقه آتشین (گوگوش)؛ که به او اجازه کار داده نشده بود، پرسیده شد، توکلی جواب داد:

موضوع ایشان بیشتر سیاسی شد. کسانی که بی دلیل و با دلیل به سمت سیاست رفتند بیشتر آسیب دیدند و گوگوش یکی از آن‌ها بود.

انقلاب به نفع گوگوش بود !

افشاگری بازیگر پیشکسوت: انقلاب به نفع گوگوش بود !
گوگوش

توکلی در ادامه مصاحبه‌اش اشاره کرد:

آن‌ها که سیاسی نشدند باقی ماندند. اما به طور کلی حمله اول به سوی بانوان سینما بود و ادامه هم پیدا کرد. کسانی که سینمای لمپنی را تبلیغ می‌کردند توانستند ادامه دهند، چون مردم دوستشان داشتند و جامعه ما انقلابی بود. به همین دلیل آن هنرمندان بیشتر دوام آوردند و شنیدم برخی‌هایشان برگشتند و کار می‌کنند.

هوشنگ توکلی، بازیگر و کارگردان پیشکسوت سینما و تئاتر در رابطه با آقایان نیز گفت:

می‌خواهم بگویم در این مسیر آقایان کمی کمتر اذیت شدند ولی انقلاب نه تنها به ضرر خانم گوگوش نبود بلکه به ایشان کمک هم کرد، چون گوگوش کلی چک و سفته در دست دیگران داشت که مجبور بود برای آن‌ها در کاباره‌ها کار کند. زمانی که انقلاب شد گوگوش به ایران پناه آورد و تمام قوانین بعد از انقلاب به او کمک کرد.
با دستگیر کردن طلبکاران، پس از انقلاب، گوگوش ناخودآگاه با طلبکاران خود بی‌حساب شد و اتفاقا ایران و انقلاب اسلامی او را نجات داد. اما اینکه نتوانست فعالیت کند، اتفاقی بود که برای همه هنرمندان رخ داد اما گوگوش یکی از افرادی بود که از یک جنبه‌هایی ضرر نکرد.

اخبار مرتبط:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *