رفت و آمد بی‌فایده کریم باقری به فدراسیون فوتبال ؛ ماجرا چیست!؟ [+عکس]

این روزها کریم باقری فوتبالست ، در یکی دو نوبت به فدراسیون فوتبال مراجعه کرده است؛ بلکه بتوان طلب خودش را زنده کند. در ادامه مطلب همراه ما بمانید.

شیده‌ها حاکی است مربی فعلی پرسپولیس و دستیار سابق دراگان اسکوچیچ مبلغی بیش از ۲ میلیارد تومان از بابت همکاری در تیم ملی از فدراسیون طلبکار است که هنوز وضعیت آن مشخص نیست.

کریم باقری فوتبالست

  • کریم باقری فدراسیون فوتبال
کریم باقری فوتبالست
کریم باقری فدراسیون فوتبال, طلب کریم باقری

طلب کریم باقری

به گزارش منابع خبری:

ظاهرا رفت و آمد کریم باقری به فدراسیون فوتبال هم بی فایده بوده است. او حتی راضی شده این مبلغ را ببخشد و مثل ملی پوشان یک ماشین سانتافه به عنوان پاداش صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بگیرد اما…

هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال مخالف اصلی پرداخت مطالبات کریم باقری از تیم ملی است. این دوستان درگذشته نیز به دلیل دستمزد نسبتا بالای کریم باقری مخالف ادامه همکاری او با اسکوچیچ بودند.

در ادامه میتوانید عکس کریم باقری را مشاهده کنید:

کریم باقری فوتبالست
طلب کریم باقری, عکس کریم باقری

با این وجود آقا کریم به دلیل اصرار دراگان اسکوچیچ داوطلب همکاری با تیم ملی شد در حالی که فکرش را نمی‌کرد برای دریافت مطالباتش دچار دردسر شود. به نظر می‌رسد رفت و آمدهای کریم باقری به فدراسیون بی فایده باشد.

کریم باقری متولد 1 اسفند 1352 در تبریز، فوتبالیست بود دانشجوی لیسانس رشته تربیت بدنی در دانشگاه آزاد میانه است، در محله عباسی تبریز بدنیا امده است.


اخبار بیشتر:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *