ایوان زایتسف از ترکیب تیم ملی ایتالیا خط خورد ؛ دعوای زایتسف و دی جورجی

ایوان زایتسف از ترکیب تیم ملی ایتالیا خط خورد. این بازیکن که شهره جهانی دارد و یکی از افتخارات والیبال ایتالیا است از ترکیب این تیم خط خورد.

ایوان زایتسف پشت خط زدن قهار تیم ملی ایتالیا از ترکیب این تیم حذف شد. فردیناندو دی‌جورجی، سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا، درباره دلیل خط زدن ایوان زایتسف توضیح داد. در ادامه با جزئیات این خبر همراه ما باشید.

ایوان زایتسف از ترکیب تیم ملی ایتالیا خط خورد

حذف ایوان زایتسف

کنار گذاشتن ایوان زایتسف
کنار گذاشتن ایوان زایتسف

ایوان زایتسف برای هفته سوم دور گروهی لیگ ملت‌ها و مرحله نهایی مسابقات به تیم ملی والیبال ایتالیا دعوت شد اما در همین مقطع کم نیز نتوانست بازی های زیادی در ترکیب تیم دی جورجی انجام دهد.


بیشتر بخوانید:


کم بازی کردن‌های زایتسف و استفاده بیشتر دی جورجی از رومانو باعث شد که شایعاتی درباره عدم علاقه و اعتماد سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا به زایتسف مطرح شود.

در همین راستا دی جورجی نام فوق ستاره ایتالیا را از لیست ١۴ نفره این تیم برای مسابقات قهرمانی جهان خط زده است.

حالا سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا به موضوع حذف نام ایوان زایتسف از ترکیب تیم ایتالیا واکنش نشان داده است. دی جورجی در این باره گفت:

باید از هر گمانه زنی و حدسی پیرامون وجود مشکل بین من و زایتسف جلوگیری کنم بنابراین باید تاکید کنم که هیچ گونه اختلافی در کار نبوده چراکه رفتار زایتسف همیشه مثال زدنی بوده است و او احترام زیادی برای من قائل بود. فقط پس از انجام برخی بررسی‌ها تصمیم بر این شد که او در لیست ١۴ نفره حضور نداشته باشد.

ایوان زایتسِف (Ivan Zaytsev) (متولد ۲ اکتبر ۱۹۸۸) بازیکن والیبال دو ملیتی روسی-ایتالیایی عضو تیم ملی والیبال ایتالیا و باشگاه کوزباس کیمروو روسیه است. زایتسف را یکی از بهترین اسپکرهای جهان می‌دانند. او به سرویس‌های پرقدرت و مهارنشدنی‌اش مشهور است.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار ایوان زایتسف از ترکیب تیم ملی ایتالیا خط خورد سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.