بهترین انیمیشن های سریالی 2023 که منتظرشان هستیم + [تاریخ اکران و تریلر]

با نزدیک شدن سال جدید، انیمیشن‌های سریالی زیادی آماده برای انتشار هستند. با فیگار بمانید تا با بهترین انیمیشن های سریالی 2023 آشنا شوید.

جدیدترین انیمیشن های سریالی 2023

با نزدیک بودن پایان سال 2022، اطلاعات زیادی درباره بهترین انیمیشن های سریالی در سال 2023 منتشر شده است. از تنها یک پوستر خالی گرفته تا تریلرهای چند دقیقه‌ای، بهترین انیمیشن های سریالی جدید در سال 2023 با انتشار خبر اکران خود، علاقه‌مندان این نوع رسانه را بسیار هیجان زده کرده است. ما همچنین در این نوشتار قصد داریم به سوال امسال انیمیشن سریالی چی ببینیم و بهترین انیمیشن سریالی امسال پاسخ دهیم.

بیشتر بخوانید:

بهترین انیمه های 2023

بهترین انیمیشن های 2023

بهترین انیمیشن های سریالی 2023

بهترین انیمیشن های سریالی 2023
بهترین انیمیشن های سریالی 2023

با نزدیک شدن هر سال جدید، خبر اکران انیمیشن‌های زیادی منتشر می‌شود که طرفداران این نوع رسانه را برای آن سال بسیار هیجان زده می‌کند. تمام انیمیشن‌هایی که در فهرست بهترین انیمیشن های سریالی سال 2023 قرار گرفته‌اند تاریخ انتشارشان و در صورت وجود، تریلر آنها نیز قرار گرفته شده است.

پس اگر می‌خواهید با انیمیشن های سریالی جدید امسال آشنا شوید، در این نوشتار با ما همراه باشید تا به معرفی بهترین انیمیشن سریالی 2023 بپردازیم.

500 انیمه و انیمیشن برتر تمام دوران [بر اساس دسته بندی ژانر]

My Dad the Bounty Hunter

بهترین انیمیشن های 2023
بهترین انیمیشن های سریالی 2023
 • تاریخ انتشار: 9 فوریه
 • کارگردان: اورت داونینگ جونیور، پاتریک هارپین
 • بازیگران اصلی: لاز آلونسو، ایوت نیکول براون، جیم راش

این سریال اکشن کمدی سخت‌ترین شکارچی در تمام کهکشان را دنبال می‌کند، مردی با مهارت‌های عالی اما با یک راز بزرگ، خانواده‌ او روی زمین نمی‌دانند او برای کسب درآمد چه می‌کند. بنابراین هنگامی که دو فرزند او به طور تصادفی به فضا می‌روند و آخرین ماموریت او را خراب می‌کنند، متوجه می‌شوند که شغل پدر معمولی آنها آنقدر هم معمولی نیست.

شما در ادامه می‌توانید تریلر انیمیشن My Dad the Bounty Hunter را مشاهده کنید:

Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the Macabre

بهترین انیمیشن های 2023
بهترین انیمیشن های 2023
 • تاریخ انتشار: 19 ژانویه
 • کارگردان: مشخص نیست
 • بازیگران اصلی: رومی پارک، یوکی کاجی، توموکازو سوگیتا

انیمیشن Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the Macabre مجموعه‌ای از داستان‌های ترسناک هنرمند معروف، جونجی ایتو است.

Yellowstone

بهترین انیمیشن های 2023
بهترین انیمیشن های سریالی 2023
 • تاریخ انتشار: تاریخ مشخصی وجود ندارد
 • کارگردان: کارگردان مشخصی وجود ندارد
 • بازیگران اصلی: چارلی ادلر، اریک بازا

یلواستون، دارای شخصیت‌های مختلف MTV است که در شهر پارک یلواستون زندگی می‌کنند که برای یکدیگر دردسر ایجاد می‌کنند. هنوز اطلاعات زیادی درباره این انیمیشن منتشر نشده است.

Work It Out Wombats

بهترین انیمیشن های 2023
بهترین انیمیشن های سریالی 2023
 • تاریخ انتشار: 6 فوریه
 • کارگردان: مشخص نیست
 • بازیگران اصلی: ایوان لوتروتی، باران جانجوا، یانا مک اینتاش

در انیمیشن کودکانه Work It Out Wombats ، سه خواهر و برادر پر انرژی وومبت مشکلات مختلف را حل می‌کنند و Treeborhood را کشف می‌کنند. هنوز اطلاعات زیادی درباره این انیمیشن منتشر نشده است.

Nier: Automata Ver1.1a

بهترین انیمیشن های 2023
بهترین انیمیشن های سریالی 2023
 • تاریخ انتشار: ماه ژانویه
 • کارگردان: کارگردان مشخصی وجود ندارد
 • بازیگران اصلی: چیاکی کانو، کیکو ایزوبه، مری هاتسومی

اقتباس انیمیشنی NieR: Automata (2017)، جایی که یک جنگ طولانی مدت در زمین پسا آخرالزمانی (بهترین انیمه های آخرالزمانی) بین اندروید و ماشین‌ها به زودی حقیقت جهان را آشکار می‌کند.

Charles and Meli

بهترین انیمیشن های 2023
بهترین انیمیشن های 2023
 • تاریخ انتشار: 1 ژانویه
 • کارگردان: کارگردان مشخصی وجود ندارد
 • بازیگران اصلی: جیمز آرنولد تیلور، سابرینا فست

چارلز و ملی یک مجموعه تلویزیونی انیمیشن کمدی می‌باشد که توسط مایکل اوولین، مائورو کاسالیز، اولاف میلر، آدام رونالد و راب دیویس برای Adult Swim و Atomic Cartoons Inc ساخته شده است. در رابطه با این انیمیشن اطلاعات زیادی هنوز منتشر نشده است.

Chip Chilla

بهترین انیمیشن های 2023
بهترین انیمیشن سریالی امسال
 • تاریخ انتشار: تاریخ مشخصی وجود ندارد
 • کارگردان: کارگردان مشخصی وجود ندارد
 • بازیگران اصلی: راب شنایدر

چیپ چیلا یک سریال کمدی و پیش دبستانی است که درس‌های روزانه چیپ و خانواده‌اش از چینچیلاهای پرانرژی را جشن می‌گیرد. در رابطه با این انیمیشن اطلاعات زیادی هنوز منتشر نشده است.

Mech Cadets

بهترین انیمیشن های 2023
بهترین انیمیشن های سریالی جدید در سال 2023
 • تاریخ انتشار: تاریخ مشخصی وجود ندارد
 • کارگردان: هنوز کارگردان مشخصی وجود ندارد
 • بازیگران اصلی: جیمز یاگئاشی

پنجاه سال بعد، پس از حمله یک گونه بیگانه وحشتناک به سیاره ما، نوجوانی به نام استنفورد یو به عنوان سرایدار در آکادمی نظامی سپاه آسمان کار می‌کند. اما او در تمام عمرش تنها رویای یک چیز را در سر می‌پروراند تا خلبان یک روبات مکانیک، ربات‌های غول پیکری از فضا که به کمک ما آمده‌اند، باشد. هنگامی که او در نهایت شانس خود را دریافت می‌کند، استنفورد و همکلاسی‌هایش باید تمام اختلافات شخصی را کنار بگذارند و به عنوان یک تیم با هم کار کنند تا از بشریت در برابر تهاجم جدید بیگانگان دفاع کنند.

Solo Leveling

بهترین انیمیشن های 2023
بهترین انیمیشن سریالی 2023
 • تاریخ اکران: هنوز تاریخ دقیقی منتشر نشده است.
 • کارگردان: شونسوکه ناکاشیگه
 • بازیگران اصلی: هنوز بازیگران اصلی مشخصی وجود ندارد

ده سال پیش «دروازه» ظاهر شد و دنیای واقعی را با قلمرو جادو و هیولاها پیوند داد. برای مبارزه با این جانوران پست، مردم عادی قدرت‌های مافوق بشری دریافت کردند و به “شکارچی” معروف شدند. سونگ جین وو بیست ساله یکی از این شکارچیان است، اما به دلیل قدرت رقت انگیزش در مقایسه با حتی یک رتبه پایین، به عنوان “ضعیف‌ترین شکارچی جهان” شناخته می‌شود. با این حال، او به طور خستگی ناپذیر هیولاها را در دروازه‌های رده پایین شکار می‌کند تا هزینه‌های پزشکی مادرش را بپردازد.

با این حال، این سبک زندگی فلاکت بار زمانی تغییر می‌کند که جین وو، که معتقد است که در ماموریتی که به طرز وحشتناکی اشتباه انجام شده است جان خود را از دست داده است، سه روز بعد در بیمارستان از خواب بیدار می‌شود و یک صفحه اسرارآمیز در مقابل او شناور می‌شود.

این “Quest Log” ایجاب می‌کند که جین وو یک برنامه تمرینی غیر واقعی و شدید را تکمیل کند، یا با یک جریمه مناسب روبرو شود. جین وو که در ابتدا به دلیل سختگیری آن، تمایلی به انجام آن نداشت، به زودی متوجه می‌شود که ممکن است او را به یکی از ترسناک‌ترین شکارچیان جهان تبدیل کند.

شما در ادامه می‌توانید تریلر Solo Leveling را مشاهده کنید:

Demon Slayer Swordsmith Village Arc

بهترین انیمه های 2023 که قبل از مرگ باید دید
بهترین انیمیشن های سریالی 2023
 • تاریخ اکران: هنوز تاریخ دقیقی برای این انیمه منتشر نشده است.
 • کارگردان: هنوز کارگردان مشخصی وجود ندارد
 • بازیگران اصلی: ناتسوکی هانائه، زک آگولیار، آکاری کیتو

سال 2019 سال بزرگی برای اکران انیمه‌های جدید بود و اقتباس استودیو Ufotable از مانگای Demon Slayer (محبوب ترین انیمه های مشابه شیطان کش) که اثری از کویوهارو کوتوگه می‌باشد دنیای انیمه را برای همیشه عوض کرد. تانجیرو پس از مرگ پدرش زندگی روستایی سختی را در ژاپن داشت. اما بیشتر اعضای خانواده‌اش توسط شیاطین کشته شدند و همین او را مجبور کرد تا به گروه شیطان‌کش‌ها ملحق شود تا از نزوکو، خواهر شیطانی خود محافظت کند.

Demon Slayer که یکی از بهترین انیمیشن های سریالی سال 2023 می‌باشد، یک انیمه نسبتاً ساده سرشار از کلیشه‌های ژانر شونن است. اما انیمیشن استثنایی و عناصر ترسناک استودیو یوفوتیبل در جهان‌سازی آن را به یکی از بهترین انیمیشن های سال 2023 تبدیل می‌کند.

شما در ادامه می‌توانید تریلر Demon Slayer Swordsmith Village Arc را مشاهده کنید:

Velma

بهترین انیمیشن های سریالی 2023
بهترین انیمیشن های سریالی 2023
 • تاریخ اکران: ماه ژانویه
 • کارگردان: چارلی گرندی و میندی کالینگ
 • بازیگران اصلی: میندی کالینگ، ملیسا فومرو، ینکوویک

انیمیشن ولما، یک اسپین آف از داستان اصلی و محبوب اسکوبی دو است و همانطور که از اسم این انیمیشن پیداست، بر روی شخصیت ولما متمرکز می‌باشد. در رابطه با این انیمیشن اطلاعات زیادی هنوز منتشر نشده است.

شما در ادامه می‌توانید تریلر Velma را مشاهده کنید:

 

Marvel’s Moon Girl and Devil Dinosaur

بهترین انیمیشن های سریالی 2023
بهترین انیمیشن های سریالی در سال 2023
 • تاریخ اکران: هنوز تاریخ دقیقی برای این انیمه منتشر نشده است.
 • کارگردان: هنوز کارگردان مشخصی وجود ندارد
 • بازیگران اصلی: ناتسوکی هانائه، زک آگولیار، آکاری کیتو

در انیمیشن Marvel’s Moon Girl and Devil Dinosaur از مارول (خنده دارترین آثار در دنیای سینمایی مارول)، پس از اینکه لونلا 13 ساله فوق نابغه به طور تصادفی یک تی رکس، دایناسوری وحشی و ده تُنی را از طریق یک گرداب زمانی به شهر نیویورک امروزی می‌آورد، این دو با هم همکاری می‌کنند تا از قسمت پایین شرقی شهر در برابر خطر محافظت کنند. این انیمیشن یکی از مورد انتظار ترین انیمیشن‌ های سریالی سال 2023 است.

شما در ادامه می‌توانید تریلر Marvel’s Moon Girl and Devil Dinosaur را مشاهده کنید:

Agent Elvis

سونی پیکچرز انیمیشن» به تازگی پوستری برای سریال انیمیشنی جدیدش که قرار است توسط نتفلیکس پخش بشود را منتشر کرده است. این سریال پیش از این «مامور شاه» نام داشت اما نامـش به مامور الویس (Agent Elvis) تغییر کرد. همانطور که از این پوستر و نام انیمیشن می توان متوجه شد، در این انیمیشن پادشاه راک اند رول یعنی الویس پریسلی را در قالب یک جاسوس مخفی می بینیم.

این تصویر به مناسبـت تولد الویس منتشر شده و در توضیحات این پوستر در تویتتر نوشته شده است: “اینـم از اولین نمای این انیمیشن که قرار به زودی از نتفلیکس پخش بشه. تولدت مبارک پادشاه!” در این تصویر نمای نزدیکی از صورت الویس را می بینیم که یک اسلحه طلایی به دست دارد.

این سریال که به نظر می رسد قرار است انیمیشن مورد علاقه جدیدِ افراد انیمیشن دوست بشود توسط همسر سابق الویس یعنی «پریسیلا پریسلی» و «جان ادی» ساخته شده است.

فیلمنامه این انیمیشن بزرگسالان توسط «مایک آرنولد» نوشته شده است که پیش از این نویسندگی سریال انیمیشنی آرچر (Archer) را نیز انجام داده بود؛ او تهیه کننده اصلی این انیمیشن نیز می باشد. تا لحظه انتشار این خبر در تاریخ ۱۹ دی سال ۱۴۰۱ همچنان هیچ تاریخ رسمی ای برای پخش این انیمیشن اعلام نشده است.

Invincible

فصل اول این مجموعه ۲۵ مارس ۲۰۲۱ روی سرویس آمازون پرایم ویدئو پخش شد. مجموعه به‌طور گسترده‌ای با واکنش‌های مثبتی از سوی منتقدان و بینندگان همراه بود، که عملکرد تیم صداپیشگان، پویانمایی، صحنه‌های اکشن، خط داستانی، فیلم‌نامه و وفاداری به محتوای اصلی کمیک مورد تحسین قرار گرفت. در آوریل ۲۰۲۱، درست قبل از پخش قسمت پایانی فصل اول، آمازون ساخت مجموعه را برای فصل‌های دوم و سوم تمدید کرد.

مارک گریسون یک نوجوان است که قدرت‌های ابرقهرمانی خودرا از پدرش به ارث برده‌است که بزرگترین قهرمان زمین است. او اندکی پس از تولد هفده سالگی خود شروع به توسعهٔ قدرت‌های ابرقهرمانی خود زیر نظر پدرش می‌کند.

تیزر رسمی فصل دوم سریال انیمیشنی و ابرقهرمانی Invincible

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین انیمیشن های سریالی 2023 سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

جدیدترین انیمیشن های سریالی 2023


6 thoughts on “بهترین انیمیشن های سریالی 2023 که منتظرشان هستیم + [تاریخ اکران و تریلر]

 1. من واقعا درک نمیکنم فلسفش چی بوده که ولما رو سیاه پوست کردن؛ این کار نه تنها تاثیر مثبت نداره بلکه تاثیر منفی داره در از بین بردن افکار نژاد پرستانه؛ هر کسی با هر رنگی هست محترمه و کلی شخصیت سیاه پوست محبوب هم وجود داره ولی نمیشه مثلا مایلز مورالس رو سفید کنن پیتر پارکر رو سیاه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *