شجاع ترین قهرمانان انیمه های ترسناک ؛ با محبوب ترین ها آشنا شوید

قهرمانان شجاع این توانایی را دارند تا در موقعیت‌های ترسناک آرامش خود را حفظ کنند. با فیگار بمانید تا با شجاع ترین قهرمانان انیمه های ترسناک آشنا شوید.

در انیمه‌های ترسناک، قهرمانان (بهترین قهرمانان ترسناک در انیمه) معمولاً شخصیت‌های اصلی هستند که نیروهای متخاصم و بدخیمی را که باید در برابر همه شانس‌ها با آن‌ها مقابله کنند، شکست می‌دهند. با این حال، برخی از قهرمانان شجاع در انیمه‌های ترسناک ، شخصیت‌های فرعی هستند که سهم زیادی در شکست شرور اصلی انیمه دارند.

بیشتر بخوانید:

بهترین انیمه های ترسناک تمام دوران + [2023، 2022 و تمام دوران]

500 انیمه برتر تمام دوران [بر اساس دسته بندی ژانر]

شجاع ترین قهرمانان انیمه های ترسناک

با محبوب ترین ها آشنا شوید

شما می‌توانید فهرست شجاع ترین قهرمانان انیمه های ترسناک را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

شجاع ترین قهرمانان انیمه های ترسناک
شجاع ترین قهرمانان انیمه های ترسناک

در حالی که همه این قهرمانان به برتری نمی‌رسند، تلاش‌های خستگی ناپذیر و شجاعت همیشگی آنها به همنوعانشان اجازه می‌دهد تا پیروزی را از آرواره‌های شکست بدزدند. این شخصیت‌های انیمه شجاع مفهوم شجاعت را در خود دارند و می‌توان آنها را با بسیاری از ویژگی‌ها و اشکال تحسین‌برانگیز تعریف کرد. پس اگر می‌خواهید با شجاع ترین قهرمان انیمه های ترسناک آشنا شوید، با ما در این نوشتار همراه باشید تا به معرفی بهترین شخصیت های شجاع در انیمه های ترسناک بپردازیم.

Ciel Phantomhive

شجاع ترین قهرمانان انیمه های ترسناک
شجاع ترین قهرمانان انیمه های ترسناک

بلک باتلر با ترکیب عناصر فراطبیعی مانند شیاطین ترسناک، برداشتی منحصر به فرد از ژانر انیمه ترسناک را ارائه می‌دهد. بلک باتلر همچنین در محیط تاریخی انگلستان ویکتوریایی (بهترین انیمه های ویکتوریایی) اتفاق می‌افتد. این انیمه وارث عمارت برجسته فانتوم هایو، Ciel Phantomhive را دنبال می‌کند، در حالی که او با خدمتکار شیطانی وفادار خود، سباستین، در کنارش به تجارت می‌پردازد.

از آنجایی که بینندگان اغلب گرفتار رفتار سفت و سخت و یخی سیئل می‌شوند، می‌توان به راحتی گذشته عمیقاً آسیب زا (دلخراش ترین گذشته ها در انیمه) او را فراموش کرد. در واقع، سیئل تنها روح خود را به خدمتکارش که اکنون یک شیطان است فروخت تا از افرادی که پدر و مادرش را کشتند انتقام بگیرد و از چنگال ظالمانه یک فرقه شیطان پرست فرار کند.

Atsuko Chiba

شجاع ترین قهرمانان انیمه های ترسناک
شجاع ترین قهرمانان انیمه های ترسناک

پاپریکا، یک فیلم انیمه‌ای هیجان‌انگیز/ترسناک روان‌شناختی که توسط ساتوشی کن کارگردانی شد، به دلیل ترکیب خلاقانه‌اش از عناصر بسیار متضاد و در عین حال مکمل شهرت دارد. در حالی که می‌توان به راحتی از این جزئیات غرق شد، قهرمان فوق العاده شجاع فیلم، آتسوکو چیبا، شایسته ستایش زیادی است.

علی‌رغم این واقعیت که او برای بسیاری از پاپریکا به‌عنوان آلتر ایگوی ترکیبی‌اش، پاپریکا، عینیت می‌یابد، آتسوکو همچنان نیرویی است که در طول فیلم باید در نظر گرفته شود. اگرچه آتسوکو مجبور است در طول فیلم با واقعیت‌های ناراحت‌کننده زیادی روبرو شود، اما می‌تواند خود را ستودنی نگه دارد. او نیز مسئول شکست سیجیرو اینوی، آنتاگونیست اصلی پاپریکا است.

Ayumi Shinozaki

شجاع ترین قهرمانان انیمه های ترسناک
شجاع ترین قهرمانان انیمه های ترسناک

به طور کلی، اصطلاح انیمه ترسناک معمولاً به آثاری مانند تریلرهای روانشناختی (بهترین انیمه های روانشناختی تمام دوران) ماوراء طبیعی اشاره دارد. با این حال، انیمه‌های پر از غم و اندوه قابل توجهی مانند Corpse Party: Tortured Souls وجود دارند که مطمئناً بینندگان را در لبه‌های صندلی‌هایشان نگه می‌دارند.

علیرغم اینکه این انیمه صرفاً از چهار قسمت تشکیل شده است، شجاعت بی‌نظیر شخصیت‌هایی مانند آیومی شینوزاکی در سرتاسر این مجموعه به چشم می‌خورد. در حالی که آیومی از زمانی که دوستانش همه جان می‌دادند به طور قابل درک وحشت می‌کند، او در نهایت یک شب را در مدرسه ابتدایی میزبان بهشتی که به شدت نفرین شده است، بر خلاف همه شانس‌ها زنده می‌ماند. حضور آیومی در لیست شجاع ترین شخصیت های انیمه های ترسناک یک اولویت برای ما بود.

Mei Misaki

شجاع ترین قهرمانان انیمه های ترسناک
شجاع ترین قهرمانان انیمه های ترسناک

انیمه Another کویچی ساکاکیبارا را دنبال می‌کند که با می میساکی مرموز ملاقات می‌کند. کویچی و بینندگان به طور یکسان در ابتدا معتقد بودند که می یک روح است زیرا همکلاسی‌هایشان در هر لحظه او را بی‌رحمانه نادیده می‌گیرند، اما این شکل کم‌توجهی از قلدری در واقع یک شرط توافق شده است که نفرین کلاس 9-3 را دور نگه می‌دارد.

در واقع، اگر این بدان معناست که همکلاسی‌هایش می‌توانند در امان بمانند، اما تا زمانی که او توسط همه نادیده گرفته می‌شود. حتی وقتی نفرین شروع به کشتن تصادفی همکلاسی‌هایش می‌کند، می خونسرد باقی می‌ماند و در نهایت به حل معمای پشت سر این نفرین می‌پردازد که چرا این نفرین دوباره ظاهر شده است.

Ganta Igarashi

شجاع ترین قهرمانان انیمه های ترسناک
شجاع ترین قهرمانان انیمه های ترسناک

Deadman Wonderland یک انیمه ترسناک روانشناختی است که حول محور گانتا ایگاراشی می‌باشد. کل کلاس راهنمایی گانتا به قتل می‌رسد و گانتا به عنوان تنها بازمانده و قربانی قتل عام باقی می‌ماند. در پی این رویدادهای غم انگیز، گانتا به اعدام محکوم می‌شود و بقیه روزهای خود را در Deadman Wonderland، یک زندان/پارک تفریحی عجیب و غریب می‌گذراند.

گانتا علاوه بر اینکه مجبور می‌شود شاهد کشته شدن همکلاسی‌هایش باشد، در طول دوران اسارت سختی‌های روحی و جسمی زیادی را متحمل می‌شود. علیرغم اینکه گانتا مجبور است یک سم کشنده را به عنوان یک زندانی در رگ‌های خود تزریق کند، اما موفق می‌شود در برابر همه شانس‌ها پیشتاز باشد.

Emma

شجاع ترین قهرمانان انیمه های ترسناک
شجاع ترین قهرمانان انیمه های ترسناک

The Promised Neverland بینندگان را به دنیای شیطان‌ها منتقل می‌کند، جایی که کودکان خردسال در یتیم خانه‌ها بزرگ می‌شوند تا زمانی که به اندازه کافی بالغ شوند تا بتوانند توسط شیاطین وحشتناک خورده شوند. با وجود اینکه در برابر این نیروهای متخاصم قرار گرفته است، اِما، قهرمان اصلی انیمه، در تمام طول این مدت مصمم است و تا زمانی که امنیت خانواده پیدا شده خود را تضمین نکند، آرام نمی‌گیرد.

این عزم تسخیرناپذیر باعث می‌شود که اِما و خواهران و برادرانش علی‌رغم خطر قریب‌الوقوع شخصیت‌های ظاهراً پرورش‌دهنده و مادرانه مانند ایزابلا و کرون، در برابر همه شانس‌ها به پیروزی برسند. در حالی که این سناریو برای تسلیم شدن بیشتر شخصیت‌ها کافی است، اما اِما در طول انیمه قوی باقی می‌ماند و خواهر و برادرش را تشویق می‌کند که همین کار را انجام دهند.

Mikasa Ackerman

شجاع ترین قهرمانان انیمه های ترسناک
شجاع ترین قهرمانان انیمه های ترسناک

حمله به تایتان (محبوب ترین فیلم های مشابه انیمه حمله به تایتان) سه دوست دوران کودکی را دنبال می‌کند که آنها به دنبال انتقام از غول‌های بی فکری به نام تایتان هستند که بسیاری از بشریت و تمدن را همانطور که می‌دانستند نابود کردند. حتی با وجود اینکه حمله به تایتان حول محور ارن قدرتمند و مصمم است، بسیاری از طرفداران خواهر خوانده ارن، میکاسا آکرمن را شجاع ترین قهرمان انیمه های ترسناک می‌دانند.

در حالی که عزم راسخ برای شکار تایتان‌های 100 فوتی برای اینکه شخصیتی شجاع در نظر گرفته شود بیش از حد کافی است، میکاسا همیشه برای محافظت از کسانی که دوستش دارد هر کاری انجام می‌دهد. از تبدیل شدن بدون زحمت به بهترین سرباز سپاه آموزش گرفته تا وفاداری و توانایی او در نگاه کردن به فراتر از خودش، جای تعجب نیست که طرفداران حمله به تایتان میکاسا را دوست دارند.

Satoru Fujinuma

شجاع ترین قهرمانان انیمه های ترسناک
شجاع ترین شخصیت های انیمه های ترسناک

Erased مردی ۲۹ ساله به نام ساتورو فوجینوما را دنبال می‌کند که توانایی عجیب و غریب و غیرقابل توضیحی دارد تا دقایقی قبل از وقوع رویدادهای کوچک و در عین حال فاجعه‌بار به گذشته سفر کند تا راهی برای متوقف کردن آن‌ها پیدا کند. با این حال، زندگی نسبتا پیش پا افتاده ساتورو زمانی که یک شب به خانه می‌آید و می‌بیند که مادرش به طرز وحشیانه‌ای به قتل رسیده است، کاملاً زیر و رو می‌شود.

با این کار، توانایی ساتورو او را ۱۸ سال به گذشته می‌فرستد، بنابراین او نه تنها می‌تواند قاتل مادرش را پیدا کند، بلکه می‌تواند کشف کند که چه کسی مسئول قتل سه نفر از همکلاسی‌های ساتورو بوده است. در حالی که ساتورو به دوستان دوران کودکی‌اش که قرار بود در عرض چند ماه به قتل برسند، به عنوان خود نوجوانش خوشامد می‌گوید، مجبور می‌شود رفتاری مرتب داشته باشد و به تنهایی یک رشته قتل‌های حل نشده را حل کند.

Takemichi Hanagaki

شجاع ترین قهرمانان انیمه های ترسناک
بهترین شخصیت های شجاع در انیمه های ترسناک

انتقام‌جویان توکیو تاکیمیچی هاناگاکی را دنبال می‌کند که متوجه می‌شود که باند توکیو مانجی دوست دختر دبیرستانی او، هیناتا تاچیبانا، و همچنین برادر کوچک‌ترش را کشته است. به زودی پس از اطلاع از این خبر ویرانگر، تاکمیچی به جلوی قطار هل داده می‌شود و دقیقاً 12 سال به گذشته منتقل می‌شود.

همانطور که تاکمیچی زندگی دبیرستانی خود را دوباره تجربه می‌کند، باید به توکیو مانجی گنگ وارد شود و بفهمد چه کسی هیناتا و برادرش را می‌کشد. علیرغم اینکه تاکمیچی با خطرناک بودن روابط باند کنار می‌آید، می‌تواند بر ترس‌های اولیه و اعتماد به نفس پایین خود غلبه کند تا از عزیزانش محافظت کند و به چهره‌ای قابل احترام در باند تبدیل شود.

L

شجاع ترین قهرمانان انیمه های ترسناک
شجاع ترین قهرمان انیمه های ترسناک

Death Note به طور گسترده‌ای به عنوان یکی از بهترین انیمه‌های تمام دوران (بهترین انیمه های جهان) در نظر گرفته می‌شود و لایت یاگامی را دنبال می‌کند که دارای یک دفترچه است که دارای توانایی عجیب و غریب برای کشتن تقریباً هر کسی می‌باشد. بیشتر دلیل خوب بودن این انیمه به دلیل رقابت قانع کننده بین لایت یاگامی، “کیرا” و ال، کارآگاه اصلی مرموز و در عین حال عجیب و غریب که مسئول کشف هویت واقعی کیرا است، می‌باشد.

اگرچه L در نهایت در تلاش برای کشف رمز و راز هویت واقعی Kira کشته می‌شود، شجاعت و استقامت غیرقابل حل او در مواجهه با نیروهای ماوراء طبیعی مانند Death Note شایسته ستایش است. حتی می‌توان ادعا کرد که پیروزی نهایی Near در برابر لایت به لطف کار بی عیب و نقص L بود.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار شجاع ترین قهرمانان انیمه های ترسناک سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


4 thoughts on “شجاع ترین قهرمانان انیمه های ترسناک ؛ با محبوب ترین ها آشنا شوید

    1. ناروتو فن حقیر بازی درنیارو فندوم ناروتو رو تاکسیک نشون نده سبک انیمه ناروتو کلا با این انیمه های لیست فرق داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *