بهترین شخصیت های آمریکایی در انیمه از نگاه سایت فیگار

همیشه در انیمه شخصیت‌هایی وجود دارند که نسبت به دیگر شخصیت‌ها محبوب‌تر هستند. با فیگار همراه باشید تا با بهترین شخصیت های آمریکایی در انیمه آشنا شوید.

آمریکایی‌ها اغلب در ژاپن به شیوه‌ای بسیار خاص به تصویر کشیده می‌شوند که باعث می‌شود شخصیت‌های آمریکایی در انیمه فوراً قابل تشخیص باشند.

بهترین شخصیت های آمریکایی در انیمه

معرفی بهترین شخصیت های آمریکایی در انیمه

شما می‌توانید فهرست ده تا از بهترین شخصیت های آمریکایی در انیمه را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

مقالت مکمل:

بهترین کاراکتر های آمریکایی در انیمه

ظاهر شدن شخصیت‌های آمریکایی در انیمه غیرمعمول نیست و زمانی که این کار را انجام دهند، مشخص خواهد شد. چنین شخصیت‌هایی اغلب تا حد ممکن از بقیه بازیگران متمایز هستند – پر سر و صدا و پر هیاهو، صاحب نظر، و احتمالاً با موهای بلوند به تصویر کشیده شده‌اند.

اغلب اوقات چنین شخصیت‌هایی لباس‌های قرمز، سفید و آبی می‌پوشند یا حتی پرچم آمریکا را در جایی روی بدن خود به نمایش می‌گذارند. آنها همچنین به احتمال زیاد اشاره می‌کنند که از آمریکا می‌آیند، گاهی اوقات به طور مکرر و در هر فرصتی.

در حالی که ممکن است در نگاه اول فکر کنید که آمریکایی‌ها ممکن است آزرده شوند، اغلب اوقات این شخصیت‌ها از محبوب‌ترین شخصیت‌ها در بین بینندگان آمریکایی هستند.

تصویر آمریکایی‌ها می‌تواند آنقدر بی‌نظیر باشد که دوباره به دوست‌داشتنی بودن برگردد، و این در مورد اکثر اینها یعنی ده تا از بهترین شخصیت‌های آمریکایی در انیمه صدق می‌کند. پس در ادامه با ما همراه باشید تا محبوب ترین شخصیت های آمریکایی در انیمه را به شما معرفی کنیم.

Jason Chrysler–Dimension W

بهترین شخصیت آمریکایی در انیمه

جیسون کرایسلر برترین مامور بازیابی آمریکاست که تحت نام فروتنانه “قهرمان” فعالیت می‌کند. کار او شامل دستیابی به چیزی است که به عنوان کویل شناخته می‌شود، دستگاه‌های ویژه‌ای که انرژی نامحدودی را از ابعاد W به طور تمیز و آسان می‌گیرند.

او یک میلیونر پلی بوی کلاسیک است که اغلب توسط زنان زیبا احاطه شده است. او حاضر است برای به دست آوردن درآمدهای کلان دست به هر کاری بزند، اما در نهایت آدم بدی نیست. جیسون کرایسلر در لباس قهرمان خود، ماسک آبی با شنل قرمز و زره نقره‌ای به تن دارد که به او یک پالت رنگ بسیار آمریکایی می‌دهد.

Duo Maxwell–Gundam Wing

بهترین شخصیت های آمریکایی در انیمه

Duo Maxwell خلبان گاندام Deathscythe در گاندام وینگ است. او در واقع از یک مستعمره فضایی آمریکاست تا آمریکای مناسب، بنابراین او در واقع تا حدودی از کلیشه منحرف می‌شود.

Duo بچه خوبی است که در زندگی خود مرگ زیادی دیده است و بسته به ترجمه از خود به عنوان خدای مرگ یا “ویرانگر بزرگ” یاد می‌کند. او با قهرمان سریال هیرو یوی دوست صمیمی است و به طور کلی مردی خوب و دوست‌داشتنی است، البته کسی که می‌تواند سریع خشونت کند.

در یک چرخش غیرمعمول، Duo در نهایت تبدیل به یک کشیش مذهبی می‌شود، چیزی که معمولاً با آمریکایی‌ها در انیمه مرتبط نیست.

Alfred “America” Jones–Axis Powers Hetalia

 

به سختی می‌توان آمریکایی‌تر از یک نمایش انسان‌نما از کل کشور به دست آورد. او یک شخصیت قدرتمند است که باید همیشه در مرکز توجه باشد و اغلب فریاد می‌زند “من قهرمان هستم!” و اگر کسی نظاره گر دستاوردهای او نباشد، انگیزه عمل را از دست می‌دهد.

آلفرد عاشق خوردن غذاهای ناسالم، به ویژه همبرگر است، اگرچه می‌تواند نسبت به وزن خود هوشیار باشد. برنامه‌های او برای رسیدگی به مشکلات می‌تواند صراحتاً دیوانه‌کننده باشد، مانند ساخت یک ربات غول‌پیکر برای مبارزه با گرمایش جهانی، اما در نهایت، او به طور منظم روز را نجات می‌دهد.

بیشتر بخوانید:

10 شخصیت قدرتمند زن ناروتو ؛ از کونان تا کاگویا

Rebecca “Revy” Lee–Black Lagoon

بهترین شخصیت های آمریکایی در انیمه

ریوی چینی-آمریکایی است، که او را برای انیمه کلیشه‌ای آمریکایی کمی غیرعادی می‌کند. ظاهر استاندارد او او را با شلوارک کوتاه و تاپ با قسمت میانی آشکار می‌بیند، زیرا شخصیت‌های آمریکایی به مراتب کمتر متواضع هستند. ریوی همیشه در حال بسته‌بندی گرما است، با دو اسلحه همیشه پشتش.

او به بی‌ادبی و پر سر و صدایی معروف است، و هم به شدت مشروب می‌نوشد و هم سیگار می‌کشد، بیشتر به عنوان راهی برای رهایی از همه خشونت‌ها. با توجه به ماهیت مرداب سیاه، اما، او دقیقاً شخصیتی است که نه تنها می‌تواند زنده بماند، بلکه در این شرایط آشفته و بنفش نیز رشد می‌کند.

“Golden” Ryan Goldsmith–Tiger and Bunny

بهترین شخصیت های آمریکایی در انیمه

اگرچه گلدن رایان به صراحت آمریکایی نیست، اما قهرمانی است که قبل از آمدن به استرنبیلد در خارج از کشور حرفه‌ای داشته است. او عاشق ساختن نمایش است و حرکات پر زرق و برق زیادی دارد که از آنها برای جلب توجه به سمت خود استفاده می‌کند.

مانند بسیاری از افراد حاضر در این لیست، او پر سر و صدا است، به خصوص به دلیل توانایی چشمگیرش در دستکاری جاذبه. با این حال، همانطور که سایر قهرمانان او را می‌شناسند، معلوم می‌شود که او خیلی بیشتر از آن چیزی که انتظار می‌رود با احساساتش در ارتباط است، و زمانی که موقعیت آن را ایجاب می‌کند هنوز واقعاً قهرمان است.

!Bandit Keith–Yu-Gi-Oh

بهترین شخصیت های آمریکایی در انیمه
محبوب ترین شخصیت های آمریکایی در انیمه

Bandit Keith قهرمان هیولاهای دوئل ایالات متحده بود، با این حال پگاسوس او را به صورت علنی شرمنده کرد و اکنون او برای انتقام بیرون آمده است. راهزن کیث مشخصاً مرد خوبی نیست، زیرا نشان داده است که یوگی و دوستانش را به دام انداخته، پازل هزاره را می‌دزدد و در طول دوئل تقلب می‌کند.

حتی در یک نقطه، او پگاسوس را با اسلحه گروگان نگه می‌دارد، اگرچه اسلحه در دوبله انگلیسی حذف شده است. پگاسوس حتی (به حق) کیت را به خاطر اینکه تا این حد از قهرمانی دور شده است مسخره می‌کند.

این قطعاً یکی از منفی‌ترین تصویرهای این فهرست است که نشان می‌دهد وقتی فرد بیش از حد از خودش راضی می‌شود، چگونه خودخواهی رشد می‌کند، اما به دلیل میم‌های سریال خلاصه شده پیرامون شخصیت، محبوبیت دارد.

Star and Stripe–My Hero Academia

بهترین شخصیت های آمریکایی در انیمه

طرفداران انیمه به تازگی ستاره و استرایپ را در پایان فصل 6 ملاقات کرده‌اند، اما او به محض ظاهر شدن، شخصیت مهمی است. ستاره و استرایپ قهرمان اصلی آمریکا، که نام اصلی او کاتلین بیت است، اسکادران هواپیماهای جنگنده خود را دارد که به دستور او عمل می‌کنند.

خصلت او، به او اجازه می‌دهد تا قوانینی را بر شرورها تحمیل کند، و توانایی آنها را برای مبارزه به شدت محدود می‌کند. استار اند استرایپ تحت الحمایه All Might است و به محض شنیدن اینکه All Might در حال درخواست کمک است، به سمت ژاپن حرکت می‌کند، بدون اینکه حتی اجازه بگیرد. او یک بیزاری کلاسیک آمریکایی نسبت به اقتدار، اعتماد به نفسی که در سقف وجود دارد، و قدرتی که نباید دست کم گرفته شود، دارد.

Lt. Surge–Pokémon

بهترین شخصیت های آمریکایی در انیمه

با توجه به لقب “آمریکایی لایتنینگ” از همان نسل اول، ستوان سرج یک چیز عجیب و غریب در دنیای پوکمون است. او ادعا می‌کند که در یک جنگ در کنار پوکمون شرکت کرده است و تمایل دارد نبردهای پوکمون را بسیار جدی بگیرد. در انیمه، ستوان سرج یک مرد بزرگ و درشت هیکل است که بر فراز Ash می‌نشیند و او را در مورد تکامل نیافته بودن پیکاچویش مسخره می‌کند.

با این حال، زمانی که Ash و پیکاچو می‌توانند احترام او را به دست آورند، لحن ستوان سرج به طرز چشمگیری تغییر می‌کند. در ظاهرهای بعدی، نشان داده شد که ستوان سرج برای نبرد خود با Ash ارزش قائل است و این داستان را برای مربیان باشگاهش تعریف می‌کند تا آنها را تشویق کند که حریفان خود را دست کم نگیرند.

Tessa Testarossa–Full Metal Panic

بهترین شخصیت های آمریکایی در انیمه

تسا کاپیتان زیردریایی Tuatha De Danaan و یکی از اعضای Mithril، یک سازمان ضد تروریستی است. تسا در اصل آمریکایی است، اما بیشتر در پایگاه‌های نظامی بزرگ شده است. گفته می‌شود که او یک اعجوبه است و توضیح می‌دهد که چگونه در این سن کم کاپیتان یک زیردریایی است و به ساخت زیردریایی و هوش مصنوعی آن، دانا کمک کرده است.

جدای از اینکه در زمان خاموش بودن با احساساتش نسبتاً جلوتر است، تسا موفق می‌شود از بسیاری از کلیشه‌های آمریکایی که معمولاً در انیمه دیده می‌شوند اجتناب کند. از بسیاری جهات، او بهترین چیزی است که آمریکا برای ارائه دارد: با استعداد، حرفه‌ای، باهوش ، و مجهز به قدرت آتش برای پشتیبانی از همه اینها.

بیشتر بخوانید:

باهوش ترین شرورهای انیمه Jujutsu Kaisen

Joseph Joestar–Jojo’s Bizarre Adventure

بهترین شخصیت های آمریکایی در انیمه

جوزف جوستار در حالی که از نظر فنی انگلیسی است، جوجو آمریکایی است که در شهر نیویورک معرفی شد و بیشتر عمر خود را در آنجا سپری کرد. جوزف با پدربزرگش جاناتان که سنگر نیکی و عدالت بود بسیار متفاوت است. جوزف، در عوض، کمی خودخواه، کمی ترسو (“تکنیک مخفی جوستار”) و کاملاً فاحشه گر است.

این نقص‌ها باعث می‌شود جوزف به یک قهرمان جذاب‌تر تبدیل شود، اما او را به یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های جوجو سوق می‌دهد. هنگامی که چیزی مهم در خط است، جوزف می‌تواند به سرعت جدی شود، و کسانی که او را به جنگ سوق می‌دهند، احتمالاً حتی در سنین بالا پشیمان می‌شوند.

بسیاری از این شخصیت‌های انیمه آمریکایی دارای شخصیت‌هایی هستند که نشان‌دهنده نگرش ژاپن به آمریکا به طور کلی، و به طور خاص توسط سازنده اصلی است. آنها تمایل دارند بهترین و بدترین ویژگی های یک آمریکایی کلیشه‌ای را نشان دهند: پر سر و صدا، بی‌ادب، و خشن، اما همچنین وفادار، شجاع، و آماده.

این انیمه‌های آمریکایی اغلب خود را ثابت می‌کنند. متحدان ارزشمند تا پایان، حتی اگر قهرمان داستان در اولین ملاقات آنها را خیلی دوست نداشته باشد. درک اینکه چرا آمریکایی‌ها به شخصیت‌های آمریکایی در انیمه علاقه دارند، سخت نیست، زیرا حتی تصویرهای منفی نیز شخصیت‌های پویا و فعالی هستند که به ندرت به عنوان توهین شخصی برخورد می‌کنند.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین شخصیت های آمریکایی در انیمه سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *