بهترین انیمه های ایسکای تاریخ سینما از نگاه سایت فیگار + [2023]

ژانر Isekai یکی از پرطرفدارترین ژانرهای انیمه است. برای همین در ادامه قصد داریم خفن ترین انیمه های ایسکای تمام دوران به شما معرفی کنیم.

اول از همه می‌خواهیم درمورد انیمه های ایسکای و اینکه چطور انیمه‌هایی هستند کمی برای شما توضیح بدهیم. ایسکای به انیمه‌هایی گفته می‌شوند که درباره زندگی دوباره در دنیای دیگر یا تناسخ در دنیایی دیگر است. ژانر ایسکای قسمت بزرگی از دنیای انیمه را تشکیل می‌دهد.

مقالات مکمل:

بهترین انیمه های 2023 + [تاریخ اکران و تریلر]

دلخراش ترین انیمه های ایسکای

خفن ترین انیمه های ایسکای تمام دوران

جدید ترین و مهم ترین ها را ببینید

در ادامه می‌توانید در یک نگاه با لیستی که در نوشتار بهترین انیمه های ایسکای به آن پرداخته‌ایم آشنا شوید:

بهترین انیمه های ایسکای
بهترین انیمه های ایسکای

مقالات مرتبط:

ایسکای را دوست داشته یا از آن متنفر باشید، چیز خاصی در مورد ژانر انیمه‌های isekai وجود دارد. این انیمه‌ها به طور منحصر به فردی می‌توانند ما را به دنیای فانتزی پر از سرگرمی، ماجراجویی، اکشن، عشق و خیلی چیزهای دیگر منتقل کنند. پس اگر می‌خواهید با برترین انیمه‌های ایسکای 2022 و 2023 آشنا شوید، در این نوشتار با ما همراه باشید تا به معرفی بهترین انیمه های 2023 و تمام دوران بپردازیم.

انیمه ری زیرو

بهترین انیمه های ایسکای 2021
بهترین انیمه های ایسکای 2021
 • استودیو: White Fox
 • تعداد فصل: 2
 • امتیاز: 8.6

اولین انیمه این لیست ری زیرو (Re:Zero) نام دارد. این انیمه محصول سال 2016 در ژانر روانشناختی، درام و سینن است که 25 قسمت هم دارد. امتیاز بسیار خوب این انیمه در سایت مای انیمه لیست باعث می‌شود این انیمه ارزش دیدن بالایی را داشته باشد.

این انیمه با صحنه‌های خشنی که دارد برای همه سنین مناسب نیست و قبل دیدنش حتما باید به رده بندی سنی این انیمه دقت کنید. داستان این انیمه هم با بقبه انیمه‌های سبک خودش کمی فرق دارد.

زمانی که انیمه های ایسکای معروف شده بودند داستانشان به این شکل بود که شخصیت اصلی انیمه به شدت قوی و پرقدرت و از همه شخصیت‌های آن داستان قوی‌تر بود. ولی این انیمه آمد و ساختارشکنی کرد که همین موضوع باعث شد که انیمه جذاب‌تری نسبت به انیمه‌های دیگر در سبک خودش باشد.

همچنین این انیمه یک نسخه 14 قسمتی را هم دارد که به شما پیشنهاد می‌دهیم همان نسخه معمولی یا 25 قسمتی را ببینید. سوبارو پسر نوجوانی است که مشغله و هدف خاصی در زندگی ندارد. او بعد از خرید از یک فروشگاه ناگهان خود را در یک دنیای موازی فانتزی می‌بیند و کمی بعد متوجه می‌شود که بعد از هر بار مردن در این دنیا می‌تواند مثل بازی‌ها از نقطه‌ای دوباره با آگاهی قبلی وارد اتفاقات قبلی شود، اما تحمل بار این دانستن با افزایش دلبستگی‌های او در آن‌جا کم‌کم به وحشتی خردکننده تبدیل می‌شود.

انیمه کونو سوباراشی

بهترین انیمه های ایسکای 2021
بهترین انیمه های ایسکای 2021
 • استودیو:Studio Deen
 • تعداد فصل: 1
 • امتیاز: 8.1

انیمه بعد کونو سوباراشی است. این انیمه در ژانر کمدی محصول زمستان 2016 است. همچنین انیمه کونو سوباراشی دو فصل 10 قسمتی در کنار دو انیمه سینمایی دارد. از لحاظ امتیازی هم امتیاز 8.16 را برای فصل اول و امتیاز 8.34 را فصل دوم این انیمه از سایت مای انیمه لیست گرفته است که امتیاز بسیار خوبی می‌باشد و ارزش دیدن را بسیار بسیار بالا می‌برد.

طنز در این انیمه به شدت خوب ساختار بندی شده است. درست است که از قسمت دوم به بعد امتیاز این انیمه در بخش کمدی داستان کمی افت می‌کند ولی باز هم این انیمه ارزش دیدن خودش را پایین نمی‌آورد و باز هم عالی به نظر می‌رسد.

داستان این انیمه درباره کازوما ساتو می‌باشد. او یک هیکیکوموری (واژه‌ای ژاپنی است که به افراد به شدت گوشه‌گیر گفته می‌شود. هیکیکوموری در لغت به معنی کناره گرفتن و محصور شدن است.) است و عاشق بازی‌های کامپیوتری، انیمه و مانگا می‌باشد. طی یک تصادف زندگی رقت انگیزش به پایان می‌رسد یا باید می‌رسید! ولی وقتی که بیدار می‌شود دختری زیبا را می‌بیند که خودش را یک الهه معرفی می‌کند.

انیمه حماسه تانیای شیطانی

بهترین انیمه های ایسکای 2021
بهترین انیمه های ایسکای 2021
 • استودیو: Nut
 • تعداد فصل: 1 (2 در 2023)
 • امتیاز: 8

انیمه بعد حماسه تانیای شیطانی نام دارد. این انیمه محصول سال 2012 است و تا سال 2017 هم ادامه داشته است و بعد از آن هم در سال 2019، یک انیمه سینمایی از آن پخش می‌شود که خلاصه نسخه سریالی این انیمه است. ژانر این انیمه خیال‌پردازی، اکشن و نظامی می‌باشد.

انیمه حماسه تانیای شیطانی ثابت می‌کند که همه انیمه های ایسکای شما را به دنیای فانتزی یا ژاپنی روستایی و فئودالی منتقل نمی‌کند. زیرا داستان این انیمه در جنگ جهانی دوم روایت می‌شود. داستان از آن‌جایی شروع می‌شود که یک سالاریمن خدا ناباور و گمنام ژاپنی، زمانی که توسط شخص زیردست ناراضی که به دلیل عملکرد ضعیف در کار توسط او اخراج شده بود به قتل رسید، با موجودیتی خود عادل مواجه می‌شود که از آن تحت عنوان ماهیت مجهول یاد می‌کند.

در نظر آن مرد ماهیتی که همه آن را تحت نام خدا می‌شناسند، قبل از مرگ زمان را متوقف کرده و در کالبد آدم‌های اطراف او (و بعدها اشیاء) ظاهر شده بود. او وجود خدا را نه از دیدگاه عقلانی و نه از لحاظ واقع‌گرایی قبول نداشت و از دید او خدا و شیطان تنها در عالم غیر عقلانی و فراتر از شناخت ما از این جهان وجود دارند.

کونوسوبا ( KonoSuba )

بهترین انیمه های ایسکای 2021
بهترین انیمه های ایسکای 2021
 • استودیو: Studio Deen
 • تعداد فصل: 2 (3 در 2023)
 • امتیاز: 7.8

KonoSuba یکی از بهترین انیمه های ایسکای کمدی می‌باشد که آنقدر جذاب است نمی‌شود آن را نادیده گرفت. داستان این انیمه پیرامون زندگی فردی درحال احتضار گذر می‌کند که الهه‌ای می‌خواهد او را در دنیایی دیگر زنده کند. منتظر یک الهه و یک مرد پیر که در دنیای معمولی می‌بینید نباشید.

شخصیت اصلی مرد هیچ ویژگی اخلاقی که قبلتر از این دیده بودید ندارد، الهه داستان نیز هیچ شباهت به خدایان نداشته و قصد وی انحرافات است. این شخصیت‌ها در دیالوگ‌هایی کمدی با هم ارتباطی برقرار می‌کنند که باعث چاره جویی می‌شود. که با توجه به عقبه‌ی ما از این شخصیت‌ها بسیار جالب می‌شود. به همین جهت ما این انیمه را در لیست بهترین انیمه های ایسکای قرار می‌دهیم.

افق ورود به سیستم

بهترین انیمه های ایسکای 2021
بهترین انیمه های ایسکای 2021
 • استودیو:Satelight Studios
 • تعداد فصل: 1
 • امتیاز: 7.1

افق ورود به سیستم نام انیمه بعدی این لیست است. این انیمه مانند برادر محبوب خودش سورت آرت آنلاین از ویدیو گیم به عنوان وسیله‌ای برای انتقال مردم به دنیای خیالی خودش استفاده می‌کند.

این انیمه محصول سال 2013 است و تا سال 2014 نیز ادامه داشت. همچنین این انیمه با نمره خوب و قابل قبولی که گرفته است، باعث می‌شود که ارزش دیدن بالا داشته باشد و شما را جذب خودش کند و پیشنهاد می‌کنیم حتما این انیمه را تماشا کنید.

داستان این انیمه در رابطه با شخصیت اصلی بنام شیرو است که یک افسونگر نیمه الو (Alv) است. داستان از جایی شروع می‌شود که شیرو از خواب بیدار می‌شود و خود را در شهر آکیبارا، یکی از شهر‌های دنیای افسانه‌ی کهن می‌یابد و متوجه می‌شود همه‌ی بازیکنان مانند او گرفتار این بازی شده‌اند. این اتفاق که آخرالزمان نام گرفت، بعد از اضافه شدن افزونه‌ی جدید بازی توسط شرکت سازنده‌ی بازی صورت گرفته و کسی نمی‌داند دلیل این اتفاق چیست و چگونه می‌توان به دنیای واقعی بازگشت.

سورت آرت آنلاین

بهترین انیمه های ایسکای 2021
بهترین انیمه های ایسکای 2021
 • استودیو:Aniplex و Genco
 • تعداد فصل: 3
 • امتیاز: 7.2

بعد از انیمه افق ورود به سیستم حلا نوبت به انیمه سورت آرت آنلاین ( Sword Art Online ) می‌رسد. این انیمه در زمان خودش جانی تازه به ژانر ایسکای داد و باعث محبوبیت زیاد این ژانر در جهان شد. این انیمه سه فصل دارد که فصل اول این مجموعه 25 قسمتی است که از ژوئیه تا دسامبر ۲۰۱۲ ادامه داشته است، این انیمه با نمره نسبتا خوبی که از سایت مای انیمه لیست گرفته است این انیمه جذاب را با داستانی زیبا نمی‌توان ندید.

داستان این انیمه در سال ۲۰۲۲ روایت می‌شود. سالی که بشر بالاخره توانست دنیای مجازی کاملاً متفاوتی خلق کند و در امتداد آن روحی دوباره به بازی‌های آنلاین بدهد. در همین حین دستگاه جدید به نام نِرو گیر به Nerve Gear وارد بازار می‌شود که کارش انتقال انسان از دنیای واقعی به دنیای مجازی می‌باشد. به طوری که بدن فرد بر روی تخت دراز کشیده است اما فکرش به دنیایی دیگر انتقال می‌یابد و وی خودش را به جای شخصیت بازی حس می‌کند و به نبرد با موجودات دیگر می‌پردازد.

انیمه اینویاشا

بهترین انیمه های ایسکای 2021
بهترین انیمه های ایسکای 2021
 • استودیو: Sunrise
 • تعداد فصل: 7
 • امتیاز: 7.9

انیمه اینویاشا انیمه بعدی می‌باشد که قرار است به شما معرفی کنیم. این انیمه یکسری فانتزی قدیمی اما دوست داشتنی از (رومیکو تاکاهاشی) است. انیمه اینویاشا با امتیاز خوبی که از سایت انیمه لیست دریافت کرده است یکی از موارد مهم و جدی سبک ایسکای می‌باشد که باید دیده شود.

کاگومه که دانش آموز دورهٔ متوسطه در توکیوی امروزی می‌باشد، در روز تولد ۱۵ سالگی در حالی که با برادرش به دنبال گربه خانگیشان می‌گردند توسط یوکای که دارای صورت یک زن و بدن ۱۰۰۰ پا است به داخل چاهی در معبدی که سال‌ها توسط خانواده‌اش نگهداری می‌شود کشیده شده و سر از ژاپن ۵۰۰ سال پیش در می‌آورد.

انیمه آشنای صفر

بهترین انیمه های ایسکای 2021
انیمه ایسکای جادوگری
 • استودیو:J.C. Staff
 • تعداد فصل: 1
 • امتیاز: 7.3

این انیمه هر آنچه که یک انیمه ایسکای باید داشته باشد را دارد. شخصیت اصلی آن عاشق گیم است و همچنین دارای قدرت‌های ماورایی می‌باشد. این پسر در حقیقت برده دختری است که او را به این جهان آورده است، انیمه‌ای دوتایی که از یک دختر که به نظر نمی‌رسد جادوگری زبردست باشد و پسری که از ژاپن مدرن به این جهان آورده شده، تشکیل شده است. ارتباط عجیب و باحال این دو شخصیت دختر و پسر به نظر بسیاری یکی از بهترین انیمه‌ها ژانر ایسکای می‌باشد.

انیمه نو گیم نو لایف

بهترین انیمه های ایسکای 2021
بهترین انیمه های ایسکای 2021
 • استودیو:Madhouse
 • تعداد فصل: 1
 • امتیاز: 8.1

داستان این انیمه به ساده‌ترین شکل ممکن روایت می‌شود. داستان دو خواهر و برادر باهوش و نابغه که به دنیایی دیگر منتقل می‌شوند. در آن دنیا همه چیز از طریق بازی پیش گرفته می‌شود، شاید داستانی که متصور می‌کنید کمی خسته کننده به نظر برسد، اما بخاطر داشته باشید این خواهر و برادر نابغه‌های واقعی هستند. همچنین شخصیت‌های دیگری در ساختار روایت حضور پیدا می‌کنند که به جذابیت‌های این انیمه ایسکای اضافه خواهند کرد.

این انیمه جذاب که در آن معماهای پیچیده توسط این خواهر و برادر حل می‌شود طرفداران بسیار زیادی را در دنیا دارد، به همین سبب ما آن را در لیست بهترین انیمه های ایسکای می‌گذاریم تا با دیدنش لذت دو عالم را ببرید.

انیمه Urasekai Picnic

بهترین انیمه ایسکای 2021
بهترین انیمه ایسکای 2021
 • استودیو:Felix Film
 • تعداد فصل: 1
 • امتیاز: 6.6

این انیمه سرشار از فضاسازی‌های پر از خطر است که توسط موجودات تاریک و عجیب کنترل می‌شود که بسیاری از آنها انسان‌ها را تهدید می‌کنند. قرار است در این انیمه ایسکار دنیایی متروک و در عین حال آرامی را تجربه کنید، در واقع دو شخصیت اصلی این سری انیمه isekai سال 2021 بین دنیای واقعی و سایر همتایان خود سفر می‌کنند، بدن آنها آلوده می‌شود و خطرات بیشتری در انتظار آنها خواهد بود. این انیمه جزو بهترین انیمه های ایسکای 2021 است که باید توجه ویژه‌ای به آن داشته باشید.

Tenku Shinpan

بهترین انیمه ایسکای 2021
بهترین انیمه ایسکای 2021
 • استودیو: Zero-G
 • تعداد فصل: 1
 • امتیاز: 6.7

Tenkuu Shinpan یک انیمه isekai 2021 است که زیر ژانرهای دیگری از جمله اکشن، معمایی، ترسناک را در بر می‌گیرد.

یوری هونجو شاهد مرگ یک مرد وحشتناک است. او هنگام فرار قاتل خود را بسیار وحشت زده می‌بیند. همه درها بسته می‌شوند، یوری به پشت بام می‌رود و خود را در بن‌بست می‌بیند، در منطقه‌ای که هیچ نشانه‌ای از زندگی وجود ندارد و اطراف آن را ساختمان‌های بلند احاطه کرده است، این انیمه ایسکای 2021 ساختار روایی خودش را شکل می‌دهد. این انیمه، بهترین انیمه ایسکای 2021 است که باید ببینید.

The Rising Of The Shield Hero

بهترین انیمه ایسکای 2021
بهترین انیمه ایسکای 2021
 • استودیو: White Fox
 • تعداد فصل: 2 (3 در 2023)
 • امتیاز: 8

زمانی که ظهور قهرمان سپر نمایش خود را آغاز کرد، شروع بسیار دشواری داشت. اما به تدریج به عنوان یک انیمه ایسکای قابل توجه با ساختاری قوی، توانست خودش را ثابت کند. در فصل اول به سختی شاهد سقوط فاومی بودیم. اما او به شکلی با شکوه به دنیای خود بازمی‌گردد. این فصل در رابطه با زندگی منحصر به فرد او به عنوان یک قهرمان سپر است.

Overlord IV

بهترین انیمه های ایسکای 2022
بهترین انیمه های ایسکای 2022
 • استودیو: MadHouse
 • تعداد فصل: 4
 • امتیاز: 7.9

مومونگا پس از گیر افتادن در بازی آنلاین Yggdrasil، تصمیم می‌گیرد به روشی هوشمند جهان را تصاحب خود کند و همه شهروندان جهان را به بردگی بگیرد و به عنوان ارباب آن حکومت کند. یا حداقل، این همان چیزی است که زیردستان وفادار او فکر می‌کنند که او در حال برنامه‌ریزی است، و در تلاش برای راضی کردن ارباب خود برای اجرای این برنامه می‌باشند.

با پایان یافتن فصل 3 Overlord در حالی که مومونگا شخصاً اولین اقدام ملموس خود را برای تسخیر جهان با از بین بردن ارتشی ده‌ها هزار نفری انجام می‌دهد، Overlord IV به ادامه برنامه تصاحب او می‌پردازد. Overlord برای طرفداران ماجراجویی RPG مانند Dungeons and Dragons، به دلیل مبارزات طراحی شده خوب و سیستم جادویی به خوبی توسعه یافته، انیمه عالی برای تماشا است.

بیشتر بخوانید:

Arifureta: From Commonplace to World’s Strongest Season 2

بهترین انیمه های ایسکای 2022
بهترین انیمه ها با ژانر ایسکای در 2022
 • استودیو: Asread
 • تعداد فصل: 2
 • امتیاز: 6.7

ژانر Harem جزء یکی از ویژگی‌های اصلی کلاسیک ژانر ایسکای هستند و Arifureta یک نمونه عالی از آن است. Arifureta شخصیت Hajime Nagumo را دنبال می‌کند که همراه با کلاس خود به یک دنیای فانتزی احضار می‌شوند. با این حال، بر خلاف دیگران، به او هیچ مهارت رزمی موثری داده نشده است.

هاجیمه که توسط همکلاسی‌هایش طرد می‌شود، باید برای زنده ماندن بجنگد و در نهایت با زنان مختلفی که در سفرش از یک فرد معمولی به قوی‌ترین‌ فرد دنیا به او می‌پیوندند، متحد می‌شود. فصل اول Arifureta در سال 2019 به اتمام رسید، در حالی که فصل دوم آن در اوایل سال 2022 پخش شد.

Isekai Quartet Movie: Another World

بهترین انیمه های ایسکای 2022
برترین انیمه‌ ها با ژانر ایسکای در 2022
 • استودیو: Puyukai
 • امتیاز: 7.5

Isekai Quartet یک اسپین آف کمدی منحصر به فرد است که برخی از محبوب‌ترین نام‌های انیمه isekai را به نمایش می‌گذارد. پس از دو فصل موفق، ستارگان فانتزی در حال گرفتن یک تصویر بزرگ در صفحه نمایش هستند. در این انیمه شخصیت‌های برخی از محبوب‌ترین انیمه‌ها مانند Konosuba، Overlord و Re:Zero به عنوان چند نفر حضور دارند که به دبیرستانی ژاپنی منتقل می‌شوند و مجبور هستند در آن شرکت کنند.

هنوز اطلاعات زیادی در مورد این انیمه در دست نیست. شاید این عمدی باشد تا چهره‌های بالقوه جدیدی که ممکن است ظاهر شوند خراب نشود. این انیمه در ژوئن 2022 در ژاپن منتشر شد. شما هم اکنون می‌توانید این اسپین آف خنده دار و سرگرم کننده را در سایت‌های مختلف تماشا کنید. Isekai Quartet یکی از بهترین انیمه ها با ژانر ایسکای در 2022 است.

The Greatest Demon Lord Is Reborn as a Typical Nobody

بهترین انیمه های ایسکای 2022
برترین انیمه‌های ایسکای 2022
 • استودیو:Silver Link Blade
 • تعداد فصل: 2
 • امتیاز: 6.3

در The Greatest Demon Lord Is Reborn as Typical Nobody، پادشاه شیطان‌ها، وارواتوس از اینکه قوی‌ترین موجود در جهان باشد خسته شده است. بنابراین، او تصمیم گرفت هزاران سال در آینده با توانایی‌های کاملاً متوسط تناسخ پیدا کند. متأسفانه برای او، دیگران نیز به طور قابل توجهی ضعیف شده‌اند. او که اکنون به عنوان “Villager A” زندگی می‌کند، علی‌رغم اینکه می‌خواهد یک زندگی عادی داشته باشد، خودش را در همان نقش‌های قبلی خود می‌بیند.

Mushoku Tensei II: Isekai Ittara Honki Dasu

بهترین انیمه های ایسکای 2023
بهترین انیمه های ایسکای 2023
 • استودیو: Bind
 • تعداد فصل: 2
 • امتیاز: 8.4

خلاصه انیمه جدید امسال “Mushoku Tensei II”: وقتی یک مردی که به عنوان انگل جامعه شناخته می‌شد توسط یک تصادف با کامیون می‌میرد، به عنوان شخصیتی با نام Rudeus Greyrat دوباره متولد می‌شود. در این زندگی فرصتی دوباره به او داده شده است تا زندگی خود را در این دنیای جدید جبران کند. موشوکو تنسی زندگی رودئوس را دنبال می‌کند. او توانبخشی تدریجی و خیره‌کننده خود را در طول مانگا به خوانندگان نشان می‌دهد.

داستان رودئوس، به دلیل نقص‌هایش، یکی از واقعی‌ترین شخصیت‌های اصلی است. او با جدیت برای رسیدن به هدف خود برای جبران زندگی گذشته‌‌اش تلاش می‌کند. محیط موشوکو تنسی که تمایل به پوشش موضوعات حساس و شخصیت‌نویسی هیجان‌انگیز دارد، آن را به طور بالقوه به یکی از بهترین انیمه ها با ژانر ایسکای تبدیل کرده است.

Goblin Slayer 2nd Season

بهترین انیمه های ایسکای 2023
بهترین انیمه های ایسکای 2023
 • استودیو: White Fox
 • تعداد فصل: 1 (2 در 2023)
 • امتیاز: 7.4

گابلین‌ها به دلیل وحشی بودن، حیله گری و تولید مثل سریع خود شناخته می‌شوند، اما شهرت آنها به عنوان هیولا‌های ضعیف باعث می‌شود که تهدید آنها نادیده گرفته شود. با یورش به تمدن‌های روستایی برای ربودن ماده‌های گونه‌های دیگر برای پرورش، این موجودات خبیث آزادند تا به حمله خود ادامه دهند، زیرا ماجراجویان چشم خود را به نفع دشمنان باارزش‌تر با جایزه‌های بزرگ‌تر می‌بندند.

برای بزرگداشت اولین روز خود به عنوان یک ماجراجوی چینی، یک کشیش 15 ساله به یک گروه تازه کار جوان و مشتاق می‌پیوندد تا در مورد قبیله‌ای از گابلین که مسئول ناپدید شدن چندین زن روستایی هستند تحقیق کنند. گروه ناآماده و بی تجربه، به زودی در حین کاوش در یک غار با مرگ اجتناب ناپذیر خود در یک کمین مواجه می‌شوند.

در حالی که هیچ کس دیگری ایستاده باقی نمانده، این دختر وحشت زده سرنوشت خود را می‌پذیرد، تا اینکه به طور غیرمنتظره‌ای به نظر می‌رسد که یک قاتل گابلین با زره آهنین نه تنها او را با تلاش کمی نجات می‌دهد، بلکه کل لانه گابلین‌ها را نابود می‌کند.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین انیمه های ایسکای سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

بهترین انیمه های ایسکای


22 thoughts on “بهترین انیمه های ایسکای تاریخ سینما از نگاه سایت فیگار + [2023]

 1. درود بر شما و متشکر از معرفی.
  دو توصیه دارم، اول اینکه لطفاً روی ظاهر مطلب و روان بودن جملات بیشتر کار کنید.
  دوم اینکه یه اشتباه در معرفی داشتید، اونم اینه که انیمه konosuba و kono subarashii در اصل یک انیمه هستند. فقط konosuba نام مخفف اثر است. لطفاً تصحیح بفرمایید

  1. سلام عرض شد، بسیار سپاس گزارم از توجهتون. حتما اصلاح میشه…

   در ضمن اگر تمایل داشته باشید میتونید در بخش نویسندگی مهمان سایت به عنوان یکی از نویسندگان سایت فیگار فعالیت داشته باشید. و مطالبتون رو در سایت منتشر کنید. هم ما فیض ببریم هم کسانی که مطلبتون رو در سایت میبینن.

 2. سلام. چرا انیمه قهرمان سپر در لیست نیست.
  در عکسی که اول متن گذاشتید (وسطیش) انیمه قهرمان سپره و فکر کردم که من که اونو دیدم فکر کردم معرفی کردید

  1. سلام
   بهترینای این ژانر (ایسکای و تناسخ) از نظر کمدی kono suba , futoko no guild , peter grill , combatants will be dispatched, از نظر داستانی ولی بهترینا اینایی هستن که پایین میگم .
   سری انیمه فیت ، تناسخ یک بیکار ، seikai saiku (یا تناسخ بهترین قاتل) , overlord ,
   no game no life , log in horizon ,
   چندین انیمه دیگه هم هستن که همگی فوق العادن و ۱۰۰ درصد ارزش چندین بار نگاه کردن دارن ‌‌، فعلا اسماشون یادم نمیاد . انیمه های ژانر ایسکای از هر ۱۰ تا ۸ تاشون شاهکارن بمولا

   1. سلام درود ممنون بابت توضیحات خوبتون ی سوال داشتم جدید یک انیمه اومد که شروع دارکی داشت شاهزاده خانوم توی زندان بود بعد بردنش سرشو قطع کردند بعد یهو ۱۲ سالگی بیدار شد به همراه کتاب خونین که از زندگی قبلیش به جا مونده بود و شروع میکنه به درست کردن اشتباهاتش
    کسی اسم این انیمه رو میدونه؟؟؟

 3. ممنون می شم اگر کسی اسم اون انیمه تناسخی که توش یه دکتره میمیره و تو یه دنیای دیگه تو خانواده لرد پزشک تناسخ پیدا میکنه رو بگید …. دربه در دنبالشم ولی هیچ لینکی اسمشو نزده

 4. سلام درود ممنون بابت توضیحات خوبتون ی سوال داشتم جدید یک انیمه اومد که شروع دارکی داشت شاهزاده خانوم توی زندان بود بعد بردنش سرشو قطع کردند بعد یهو ۱۲ سالگی بیدار شد به همراه کتاب خونین که از زندگی قبلیش به جا مونده بود و شروع میکنه به درست کردن اشتباهاتش
  کسی اسم این انیمه رو میدونه؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *