فرادرس

بهترین انیمه های مدرسه ای و دبیرستانی ؛ مهم ترین انیمه های عاشقانه را ببینید

در نوشتار بهترین انیمه های مدرسه ای و دبیرستانی شما را با هیجان انگیزترین و جذاب ترین انیمه های جهان آشنا خواهیم کرد. در ادامه با فیگار همراه باشید.

در نوشتار بهترین انیمه های مدرسه ای و دبیرستانی قرار است برای شما انیمه هایی را معرفی کنیم که با دیدنش حس خاصی را تجربه خواهید کرد. انیمه هایی که شاید کم تر دیده باشید ولی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

انیمه در ژانرها و سبک‌های مختلف بسیار زیاد است که در همین سایت به بهترین های اکثر آنها پرداخته‌ایم. از انیمه‌های اکشن و علمی تخیلی و یا حتی عاشقانه گرفته تا انیمه‌های دیگر. اما انیمه ای که در ایران مخصوصا بسیار محبوب است و بسیاری پیگیر آن‌ها هستند انیمه دبیرستانی است. یکی از سبک های خیلی نزدیک به این ژانر می‌توان به انیمه های عاشقانه هم اشاره کرد که بی ربط به این سبک از انیمه ها نیست و نخواهد بود. شما می‌توانید در سایت فیگار به صفحه بهترین انیمه های عاشقانه برای مطالعه این مقاله مراجعه بفرمایید.

بهترین انیمه های مدرسه ای و دبیرستانی

بهترین ها و مهم ترین های انیمه عاشقانه را ببینید

در فهرست زیر می‌توانید در یک نگاه به انیمه هایی که در نوشتار بهترین انیمه های مدرسه ای و دبیرستانی به آن‌ها پرداخته‌ایم را ببینید:

 • انیمه نارنجی ( Orange )
 • انیمه ساکاموتو هستم ( Sakamoto desu ga )
 • انیمه دبیرستان دی ایکس دی ( High School DxD )
 • انیمه از من به تو ( Kimi ni Todoke )
 • انیمه پروژه کی ( K-Project )
 • انیمه نیسکوئی ( Nisekoi )
 • انیمه پنج قلوهای باکلاس ( The Quintessential Quintuplets )
 • انیمه دیگری ( Another )
 • انیمه بگو دوستت دارم (‌ Sukitte Ii na yo )
 • انیمه صدای خاموش ( Koe no Katachi )


علت این که در ایران این نوع انیمه طرفدار زیادی دارد این است که بیشتر انیمه ببین های کشور ما نوجوانان دبیرستانی ما هستند. به همین علت از سریال و فیلم‌های انیمه این سبک بسیار زیاد استقبال می‌کنند که هیچ بلکه سر و دست هم می‌شکنند. در ده سال اخیر انیمه های دبیرستانی بسیار زیادی ساخته شده است که در این نوشتار قرار است به بهترین ها و مهم ترین های آن‌ها بپردازیم. در ادامه با سایت فیگار همراه ما باشید.

انیمه نارنجی ( Orange )

انیمه عاشقانه دبیرستانی , انیمه های دبیرستانی
انیمه عاشقانه دبیرستانی , انیمه های دبیرستانی

قهرمان انیمه نارنجی ناهو تاکامیا نامه‌ای عجیب به دستش می‌رسد. این نامه مستقیما به دست او می‌رسد که نکته عجیب این نامه فرستنده آن است. گویا آن فرستنده عجیب و غریب خودش است که از آینده آن نامه را برای خودش فرستاده است.

بله، درست خوانده‌اید! ناهویی که در آینده زیست می‌کند برای ناهویی که فقط و فقط ده سال دارد نامه‌ای می‌فرستد. در ادامه روایت شما متوجه می‌شوید که ناهو از آینده‌ای که دارد پشیمان است. و دست به دامن گذشته خودش شده‌ است. او تمام تلاشش را می‌کند که دیگر هیچ کدام از اشتباهات خود را تکرار نکند. در ادامه از وجود پسری بنام کاکرو اطلاع پیدا می‌کنیم که باید به شدت از وی محافظت کند چرا که آینده خوشایند ناهو به این پسر وابسته است.

انیمه ساکاموتو هستم ( Sakamoto desu ga )

بهترین انیمه های عاشقانه , سینمایی انیمه عاشقانه , بهترین انیمه های عاشقانه صحنه دار
بهترین انیمه های مدرسه ای و دبیرستانی , سینمایی انیمه عاشقانه , بهترین انیمه های عاشقانه صحنه دار

یک انیمه کمدی دبیرستانی با داستانی همچون خیلی از انیمه هایی که تا به حال دیده ایم اما جذاب. داستان انیمه ساکاموتو هستم در رابطه با پسری خوش رو و پر از مهره مار است که با شخصیت خوبی که دارد در مدرسه توجه هر کدام از دانش آموزان را به خودش جلب می‌کند.

نام این مرد جذاب ساکاموتو است. دخترهای مدرسه عمیقا شیفته او و نگاه‌های خاصش می‌شوند. تمام ساختار روایی این انیمه به تلاش برای بدست آوردن این پسر جذاب و یا رسیدن به پای جذابیت ساکاموتو سپری می‌شود.


بیشتر بخوانید: بهترین انیمه های شیطانی


انیمه دبیرستان دی ایکس دی ( High School DxD )

انیمه عاشقانه دبیرستانی , انیمه های دبیرستانی
انیمه عاشقانه دبیرستانی , انیمه های دبیرستانی ؛ بهترین انیمه های عاشقانه صحنه دار

ایسی هیودو یک آدم تخریب کننده و بسیار شرور و احمق است که مداوم با دوستانش در رابطه با جنس مخالف به صحبت کردن مشغول است. حتی حین عوض کردن لباس‌های دخترها به دید زدن آن‌ها در هر حالتی می‌شتابد. ایسی علاقه مند است دوست دختری بسیار زیبا داشته باشد. که همه چیز با پیشنهاد دادن یک دختر به او شروع می‌شود. اما ساختار روایت بر وفق مراد ایسی نیست و همه چیز برخلاف آنچه انتظار می‌رود به تصویر کشیده می‌شود. آن دختر تو زرد از اب درمی‌آید و همچون یک فرشته او را می‌کشد. اما همه چیز همینجا به پایان نخواهد رسید. بلکه او توسط ریاسس گرموری شرور نجات پیدا می‌کند. حالا ایسی برده او شده و باید از او اطاعت کند. بنابراین اگر شما علاقه‌ای به محتوای انیمه های ایچی دارید حقیقتا یکی از بهترین انتخاب‌های شما می‌تواند همین انیمه باشد.

عوامل

 • ژانر: کمدی

لایت ناول

 • نویسنده: ایچی ایشیبومی
 • نگارگر: Miyama-Zero

لایت ناول

Shin High School DxD

 • نویسنده: ایچی ایشیبومی
 • نگارگر: Miyama-Zero
 • ناشر: Fujimi Shobo

انیمه Fruits Basket

بهترین انیمه های عاشقانه , سینمایی انیمه عاشقانه
بهترین انیمه های مدرسه ای و دبیرستانی , سینمایی انیمه عاشقانه

تورو هوندا دختر یتیمی است بسیار دلسوز و مرحمت طلب، که بسیار هم خوش شانسی در زندگیش یار او بوده. وی زندگی بسیار هیجان انگیز و پر از آرامشی را سپری می‌کند تا زمانی که، خانواده مرموز و منزوی سوهما او را به عنوان فرزند به خانه خود می‌برند. تورو با پیدا کردن رازی در رابطه با این خانواده وارد فازی از مشکلات می‌شود و ماجرایی خاص برای او در روایت این انیمه آغاز خواهد شد.

عوامل ؛ بهترین انیمه های مدرسه ای و دبیرستانی

 • نویسنده مانگا: ناتسوکی تاکایا
 • ژانر: رمانتیک، کمدی، فراواقعی
 • نویسنده سریال: تاکو کیشیموتو
 • کارگردان: یوشیهیده ایباتا
 • موسیقی: ماسارو یوکویاما
 • قسمت: ۶۲

انیمه از من به تو ( Kimi ni Todoke )

انیمه عاشقانه دبیرستانی , انیمه های دبیرستانی ؛ بهترین انیمه های عاشقانه صحنه دار
انیمه عاشقانه دبیرستانی , انیمه های دبیرستانی ؛ بهترین انیمه های عاشقانه صحنه دار

یک انیمه دبیرستانی بسیار زیبا و بدون محتوایی کلیشه‌ای که حقیقتا دیدنش نه تنها شما را خسته نمی‌کند بلکه برای بار چندم هم می‌توانید از دیدن این انیمه لذت ببرید. روایت داستانی این انیمه درباره دختری به نام کورونوما ساواکو است که زیاد نمی‌تواند احساسات خود را بروز دهد و خجالتی می‌باشد؛ لذا به دلیل همین دور از اجتماع بودن و خجالتی بسیار زیادش کسی او را خیلی خوب نمی‌شناسد.

علاوه بر این دختر انیمه ما بسیار زیاد به روح فیلم‌های حلقه (The Ring) شباهت دارد. و همین شباهت است که همه چیز را بر هم می‌زند. دوستان و همکلاسی‌هایش او را با لقب ساداکو فریاد می‌زنند. ساواکو از زندگی معمولی خودش بسیار راضی است و از این بابت که با همکلاسی‌هایش وقت می‌گذراند احساس خوشبتی می‌کند. تا اینکه پسر بسیار موجهی به نام کازهایا شوتا دل او را می‌برد. اما شاید از روی برخی ناهنجاری‌ها است که می‌خواهد با کسی دوست شود و تنهایی خودش را پر کند! در هر صورت این ساواکو است که به سراغش رفته و با او حرف می‌زند.


بیشتر بخوانید:

بهترین انیمه های ایسکای

بهترین انیمه های تاریخ 


انیمه پروژه کی ( K-Project )

بهترین انیمه های عاشقانه , سینمایی انیمه عاشقانه
بهترین انیمه های مدرسه ای و دبیرستانی , سینمایی انیمه عاشقانه

انیمه‌ای درباره موجوداتی به نام کینگ که پتانسیلی خاص را جهت کارهای ماورایی دارند. آن‌ها گروهی را  تشکیل داده و سعی می‌کنند این گروه را با پذیرش افراد و عضویت آن‌ها در این گروه هرچه بیشتر گسترده کنند.

یکی از قوانینی که در این گروه وجود دارد این است که باید از اعضایی که وارد این گروه می‌شود بسیار خوب محافظت شود. یاشیرو یک دانش آموز دبیرستانی است که زندگی چندان خاصی ندارد اما پس از مرگ تاتارا توتسوکو یکی از اعضای هومرا، دنیای روایت این انیمه تغییر می‌کند. فیلمی که از قتل تاتارا پخش می‌شود انگار قاتلی شبیه به یاشیرو دارد. اعضای گروه هومرا مرگ یکی از اعضایشان را تحمل نمی‌کنند و در ادامه ما باید با پستی بلندی‌های زنده ماندن و تلاش یاشیرو برای حفظ بقاء را تماشا کنیم.

انیمه نیسکوئی ( Nisekoi )

انیمه عاشقانه دبیرستانی , انیمه های دبیرستانی ؛ بهترین انیمه های عاشقانه صحنه دار
انیمه عاشقانه دبیرستانی , انیمه های دبیرستانی ؛ بهترین انیمه های عاشقانه صحنه دار

این انیمه کمدی، رمانتیک و دبیرستانی، نسخه‌ای دیگر از رومئو و ژولیت را به تصویر می‌کشد. اما این بار پسر و دختر را لابلای یک فضای جنایی مشاهده خواهیم کرد. از یک طرف راکو ایچیجو، از یک خانواده وحشتناک یاکوزا و از طرفی دیگر، Chitoge Kirisaka از یک خانواده گانگستری را شاهد هستیم.

در مدرسه، راکو و چیتوگه از هم دل خوشی ندارند و سایه‌ی همدیگر را با تیر می‌زنند. روزی به هنگام برگشت از مدرسه به سمت خانه،‌ راکو متوجه می‌شود که لیدر‌های دو گروه مافیا و یاکوزا قرار گذاشته‌اند که با هم پیمان دوستی بدهند. این اتفاق از طریق ازدواج دختر و پسر آن‌ها باید شکل بگیرد. وقتی راکو از این موضوع مطالع می‌شود که همسر آینده‌اش کسی جز چیتوگه نباید باشد، همه چیز درونش به هم می‌ریزد. در طول سه سال، آنها برای حفظ این پیمان دوستی بین باندها باید وانمود کنند که در یک رابطه خیلی جدی در حد ازدواج هستند. اتفاقی که شنیدید در یک رابطه آن هم به مدت سه سال بسیار سخت و روانی کننده به نظر می‌رسد. نه تنها این سختی علتش نفرت آن‌ها نسبت به یکدیگر است، بلکه راکو به هم‌ کلاسی‌اش، دختری به نام Kosaki کراش دارد. حقیقتا این همه سال در یک رابطه نمایشی بسیار خفقان آور خواهد بود و همین خفقان است که این انیمه را هیجان انگیز می‌کند.

بعد از اینکه چیتوگه متوجه عشق میان راکو و کوساکی از دوران دبیرستان می‌شود، ژاپن را ترک می‌کند. این باعث می‌شود راکو و همه آن کسانی که او را می‌شناختند دنبال وی بگردند. در این جست‌وجو کتابی را پیدا می‌کنند که حقایقی را در طول ده سال در آن پیدا می‌کنند.

عوامل

 • ژانر: مانگا کمدی عاشقانه
 • صدا پیشگان: کوکی ایچی‌یاما‌ ، نائو تویاما ، کانا هانازاوا

انیمه پنج قلوهای باکلاس ( The Quintessential Quintuplets )

بهترین انیمه های عاشقانه , سینمایی انیمه عاشقانه
بهترین انیمه های مدرسه ای و دبیرستانی , سینمایی انیمه عاشقانه

Futaro Uesugi دانش آموزی با استعداد در یک دبیرستان است. زیست گذشته‌اش بسیار سخت بوده و تمام پستی بلندی‌های زندگی را تجربه کرده است؛ در واقع مادرش مرده است، هیچ هم کلام یا دوستی ندارد و از همه چیز مهم‌تر، پدر او به دلایل بسیار زیادی بدهی‌های متعددی را بالا آورده است.

زمانی که خانواده ثروتمند ناکانو به مدرسه فوتارو همان دانش‌آموز با استعداد روایت ما منتقل می‌شوند، شرایطی برای او شکل می‌گیرد که بسیار متناسب حال و اوضاع او است. در واقع فوتارو به عنوان یک معلم خصوصی پایش به این خانواده باز می‌شود و خود را در شرایط استخدامی می‌بیند.

در ادامه فوتارو متوحه می‌شود که خواهران پنج‌قلویی که به آن‌ها درس می‌دهد، هیچ گونه کششی به خواندن درس ندارند. حتی از آن بدتر برخی از پنج قلوها مخالف وجود فوتارو در خانه آن‌ها هستند. به نظر آن‌ها او یک غریبه عجیب است که هرچه زودتر دست از سر آن‌ها بردارد. اما تلاشی که فوتارو برای درس خواندن آن‌ها می‌کند باعث می‌شود به تدریج آن دختران را علاقه‌مند به درس خواندن و گرفتن نمرات بالا کند.

عوامل

 • نویسندهمانگا: نگی هاروبا
 • ژانر: حرم‌سرا، رمانتیک، کمدی
 • نویسنده سریال: کیچیرو اوچی
 • کارگردان: کائوری
 • موسیقی: هانائی ناکامورا و میکی ساکورا
 • تعداد قسمت: ۱۲

انیمه دیگری ( Another )

انیمه عاشقانه دبیرستانی , انیمه های دبیرستانی ؛ بهترین انیمه های عاشقانه صحنه دار
انیمه عاشقانه دبیرستانی , انیمه های دبیرستانی ؛ بهترین انیمه های عاشقانه صحنه دار

یک انیمه در ژانر تریلر که بیننده را میخکوب می‌کند. در سال ۱۹۷۲، دختری بنام میزاکی، دانش آموز محبوب کلاس، به یکباره در نیمه سال تحصیلی فوت می‌کند. این اتفاق،‌ همه کسانی که در دبیرستانی بنام یومیاماست حضور داشتند را نگران می‌کند. از آن اتفاق به بعد،‌ هر سال برخی از دانش‌آموزان و نزدیکان آن‌ها به طرز مشکوک و وحشت‌آلودی به قتل می‌رسیدند. کویچی ساکاکیبارا پسری نوجوان است که به آن مدرسه رفته و در کلاس میزاکی می‌نشیند. که متوجه اتفاقات شده و همه سعی خود را می‌کند که از آن پس دیگر آن اتفاقات ناگوار برای هیچ کس نیافتد.

عوامل

 • نویسنده مانگا: یوکیتو آیاتسوجی
 • ژانر: ترسناک
 • نویسنده سریال: ریو هیگایی
 • کارگردان: سوتومو میزوشیما
 • موسیقی: کاو اوتانی
 • صدا پیشگان: آتسوشی آبه، ناتسومی تاکاموری، تاکورو کیتاگاوا
 • تعداد قسمت: ۱۲

انیمه بگو دوستت دارم (‌ Sukitte Ii na yo )

بهترین انیمه های عاشقانه , سینمایی انیمه عاشقانه
بهترین انیمه های مدرسه ای و دبیرستانی , سینمایی انیمه عاشقانه

یک از انیمه های عاشقانه مهم و جدی که با حضور شخصیت اصلی زن می تاچیبانا شکل می‌گیرد. شخصیتی که ارتباط با مردم را دوست ندارد چون آن‌ها هراس را به دل او راه می‌دهند و حس می‌کند که مدام در حال آسیب دیدن از طرف مردم است. همه چیز از دورانی شروع می‌شود که او کودک بوده. دورانی که دوستانش همیشه به او خیانت کرده و او را دلیل مرگ یک حیوان در کلاس می‌دانستند. همین مسئله علتی است که از آن سال‌ها او را در خود فروبرده و همه زندگی‌اش تحت تاثیر آن تهمت فرم گرفته است. اما همه چیز با حضور شخصیتی بنام یاماتو کوروساوا که تنها مرد او در این انیمه می‌شود، تحت تاثیر قرار می‌گیرد. می تاچیبانا دل او را می‌برد و به او پیشنهاد می‌دهد که می این پیشنهاد را به خاطر مواردی که ذکر کردیم رد می‌کند. اما به تدریج می منعطف‌تر برخورد می‌کند و تمپوی ساختار روایی این انیمه در لابلای احساسات او بالا و پایین می‌شود.

انیمه صدای خاموش ( Koe no Katachi )

انیمه عاشقانه دبیرستانی , انیمه های دبیرستانی ؛ بهترین انیمه های عاشقانه صحنه دار
انیمه عاشقانه دبیرستانی , انیمه های دبیرستانی ؛ بهترین انیمه های عاشقانه صحنه دار

انیمه عاشقانه‌ای در فضای دبیرستانی که در آن قهرمانی به نام شویا ایشیدا با آزار رساندن به دیگران احساس خوبی را برای خود رقم می‌زند. وقتی دختری ناشنوا به نام شوکو وارد کلاس آن‌ها می‌شود شروع به مسخره کردن او می‌کند. این اتفاق باعث می‌شود مادر شوکو و کل مدرسه ناراحت شوند. در نهایت این موضوع دلیل رفتن شویا شوکو از مدرسه می‌شود و شویا هم هیچ وقت فرصتی برای جبران ندارد. همکلاسی‌ها او را مقصر می‌دانند. بنابراین در سال سوم شویا تصمیم می‌گیرد شوکو را ببیند و از او عذرخواهی کند.

عوامل

 • کارگردان:‌ نائوکو یامادا
 • فیلمنامه‌نویس: ریکو یوشیدا بر پایه صدای خاموش اثر یوشیتوکی اویما
 • بازیگران: میو ایرینو، سائوری هایامی، آئویی یوکی، کنشو اُنو، یوکی کانِکو، یویی ایشیکاوا، مِگومی هان، توشیوکی تویوناگا و مایو ماتسواوکا
 • موسیقی: کِنسوکه یوشیو
 • فیلم‌بردار: کازویا تائوکو
 • شرکت تولید: کیوتو انیمیشن
 • توزیع‌کننده: شوچیکو
 • مدت زمان: ۱۲۹ دقیقه
 • کشور: ژاپن
 • زبان: ژاپنی
 • زبان اشاره: ژاپنی

بیشتر بخوانید:

در نوشتار بهترین انیمه های مدرسه ای و دبیرستانی سعی داریم تا اکثر ژانرهای محبوب انیمه پوشش داده شود. امیدواریم انیمه هایی که برای شما معرفی کرده‌ایم، در انتخاب انیمه مناسب شما تاثیر گذاشته باشد و بتوانید اوقات خوش و پر از تفکری را با دیدن این انیمه های جذاب بگذرانید.


5 thoughts on “بهترین انیمه های مدرسه ای و دبیرستانی ؛ مهم ترین انیمه های عاشقانه را ببینید

 1. باید تماشا کنید؟!
  برای ما خط و نشون می‌کشید

  این 4 تا کارتون نقاشی 2 بعدی مسخره صدا گذاری شده ارزش سرچ هم نداره چه برسه به تماشا!!

  1. چرا خط و نشون ؟ :)) این حالت پیشنهادیه … بعد اگه شما به این نقاشی دو بعدی علاقه نداری، تو این مطلب چیکار میکنی؟ مطالب دیگه سایت که علاقه داری بهشون رو مطالعه کنی بهتر نیست عزیز؟

  2. … همین نقاشی دو بعدی ک اسمش انیمس روی هر قسمتش حداقل پونصد هزار دلار هزینه میشه در مورد چیزی ک از ش اطلاع نداری نظر نده هیت هم نزن اینو واس الان نگفتم واس ادامه ی زندگی … گفتم

 2. لطفا برای چیزی که نمیدونید نظر ندید برای همین نقاشی دو بعدی کلی هزینه میشه و کلی هم طرفدار داره پس برو تو سایتی که بهش علاقه داری و داخل این سایت هایی که نقاشیدو بعدی میزاره نگرد

 3. اگه علاقه ندارید نگردید داخل این سایت ها که بقول خودتون نقاشی دو بعدی میزاره داخل سایت مورد علاقت بگرد
  وقتی نمیدونید که چقدر برای این انیمه هزینه میشه و چقدر طرفدار داره نظر نده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *