بهترین انیمه دبیرستانی عاشقانه 2023 و تاریخ سینما از نگاه سایت فیگار

مدرسه در انیمه یک محیط داستانی محبوب است که استفاده زیادی از آن می‌شود. در این نوشتار بهترین انیمه دبیرستانی عاشقانه 2023 و تمام دوران را به شما معرفی کنیم.

صنعت انیمه به تولید تعداد زیادی از سریال‌های کمدی و درام «برشی از زندگی» معروف است و اغلب جزئی از انیمه‌های دبیرستانی هستند. این یک تصادف نیست. بسیاری از بینندگان انیمه خودشان در دبیرستان هستند، بنابراین این محیط دبیرستانی در انیمه مرتبط و آشنا است. اما لزومی ندارد که داستانی کهنه و روتین باشد. برخی از انیمه‌های درباره مدرسه فراتر از آن هستند. در سال 2023 نیز انیمه‌های جذاب عاشقانه و دبیرستانی زیادی نیز منتشر خواهند شد. شما همراهان عزیز می‌توانید علاوه بر مراجعه به مقاله‌های بهترین انیمه های 2023 و بهترین انیمیشن های 2023 به مقاله‌ی بهترین انیمه های عاشقانه تاریخ سینما سر بزنید تا اطلاعات خود را در رابطه با زوج‌های خاص دنیای انیمه بیشتر کنید.

بهترین انیمه دبیرستانی عاشقانه 2023 و تاریخ سینما

انیمه دبیرستانی سینمایی مورد توجه بسیاری از طرفداران دو آتشه‌ی دنیای انیمیشن بوده و هست؛ در ادامه با بهترین انیمه های دبیرستانی عاشقانه بهمراه بهترین انیمه های مدرسه ای سریالی همراه ما بمانید.

بهترین انیمه های مدرسه ای 2023
بهترین انیمه های مدرسه ای 2023

مقالات مرتبط با مدرسه و دبیرستان:

علت این که در ایران این نوع انیمه طرفدار زیادی دارد این است که بیشتر انیمه ببین‌های کشور ما نوجوانان دبیرستانی ما هستند. به همین علت از سریال و فیلم‌های انیمه این سبک بسیار زیاد استقبال می‌کنند که هیچ بلکه سر و دست هم می‌شکنند. در ده سال اخیر انیمه‌های دبیرستانی بسیار زیادی ساخته شده است که در این نوشتار قرار است به بهترین‌ها و مهم ترین‌های آن‌ها بپردازیم.

برخی از انیمه‌های دبیرستانی آنقدر جذاب، دلگرم کننده و خنده دار هستند که هر کسی می‌تواند از آن لذت ببرد. کل ژانر انیمه دبیرستانی حوزه بسیار وسیع و متنوعی است. همه ما در مقطع دبیرستان رفته‌ایم، و این باعث می‌شود این ژانر بسیار انعطاف‌پذیر و قابل ارتباط باشد: قلدرها، معلمان عجیب و غریب، تلاش برای پیروزی تیم‌های ورزشی و احساسات تلخ و شیرین فارغ‌التحصیلی. در این نوشتار با ما همراه باشید تا با بهترین انیمه های ژانر مدرسه‌ای در 2023 و تمام دوران آشنا شوید.

بیشتر بخوانید: بهترین انیمه های سینمایی جهان

انیمه نارنجی

انیمه عاشقانه دبیرستانی , انیمه های دبیرستانی
بهترین انیمه های مدرسه ای 2023

قهرمان انیمه نارنجی ناهو تاکامیا نامه‌ای عجیب به دستش می‌رسد. این نامه مستقیما به دست او می‌رسد که نکته عجیب این نامه فرستنده آن است. گویا آن فرستنده عجیب و غریب خودش است که از آینده آن نامه را برای خودش فرستاده است.

بله، درست خوانده‌اید! ناهویی که در آینده زیست می‌کند برای ناهویی که فقط و فقط ده سال دارد نامه‌ای می‌فرستد. در ادامه روایت شما متوجه می‌شوید که ناهو از آینده‌ای که دارد پشیمان است. و دست به دامن گذشته خودش شده‌ است. او تمام تلاشش را می‌کند که دیگر هیچ کدام از اشتباهات خود را تکرار نکند. در ادامه از وجود پسری بنام کاکرو اطلاع پیدا می‌کنیم که باید به شدت از وی محافظت کند چرا که آینده خوشایند ناهو به این پسر وابسته است.

انیمه ساکاموتو هستم

بهترین انیمه های عاشقانه , سینمایی انیمه عاشقانه , بهترین انیمه های عاشقانه صحنه دار
بهترین انیمه های مدرسه ای 2023

یک انیمه کمدی دبیرستانی با داستانی همچون خیلی از انیمه هایی که تا به حال دیده ایم اما جذاب. داستان انیمه ساکاموتو هستم در رابطه با پسری خوش رو و پر از مهره مار است که با شخصیت خوبی که دارد در مدرسه توجه هر کدام از دانش آموزان را به خودش جلب می‌کند.

نام این مرد جذاب ساکاموتو است. دخترهای مدرسه عمیقا شیفته او و نگاه‌های خاصش می‌شوند. تمام ساختار روایی این انیمه به تلاش برای بدست آوردن این پسر جذاب و یا رسیدن به پای جذابیت ساکاموتو سپری می‌شود.

انیمه دبیرستان دی ایکس دی

انیمه عاشقانه دبیرستانی , انیمه های دبیرستانی
بهترین انیمه های مدرسه ای 2023

ایسی هیودو یک آدم تخریب کننده و بسیار شرور و احمق است که مداوم با دوستانش در رابطه با جنس مخالف به صحبت کردن مشغول است. حتی حین عوض کردن لباس‌های دخترها به دید زدن آن‌ها در هر حالتی می‌شتابد.

ایسی علاقه مند است دوست دختری بسیار زیبا داشته باشد. که همه چیز با پیشنهاد دادن یک دختر به او شروع می‌شود. اما ساختار روایت بر وفق مراد ایسی نیست و همه چیز برخلاف آنچه انتظار می‌رود به تصویر کشیده می‌شود.

آن دختر تو زرد از اب درمی‌آید و همچون یک فرشته او را می‌کشد. اما همه چیز همینجا به پایان نخواهد رسید. بلکه او توسط ریاسس گرموری شرور نجات پیدا می‌کند. حالا ایسی برده او شده و باید از او اطاعت کند. بنابراین اگر شما علاقه‌ای به محتوای انیمه های ایچی دارید حقیقتا یکی از بهترین انتخاب‌های شما می‌تواند همین انیمه باشد.

انیمه Fruits Basket

بهترین انیمه های عاشقانه , سینمایی انیمه عاشقانه
بهترین انیمه های مدرسه ای 2023

تورو هوندا دختر یتیمی است بسیار دلسوز و مرحمت طلب، که بسیار هم خوش شانسی در زندگیش یار او بوده. وی زندگی بسیار هیجان انگیز و پر از آرامشی را سپری می‌کند تا زمانی که، خانواده مرموز و منزوی سوهما او را به عنوان فرزند به خانه خود می‌برند. تورو با پیدا کردن رازی در رابطه با این خانواده وارد فازی از مشکلات می‌شود و ماجرایی خاص برای او در روایت این انیمه آغاز خواهد شد.

انیمه از من به تو

انیمه عاشقانه دبیرستانی , انیمه های دبیرستانی ؛ بهترین انیمه های عاشقانه صحنه دار
بهترین انیمه های مدرسه ای 2023

یک انیمه دبیرستانی بسیار زیبا و بدون محتوایی کلیشه‌ای که حقیقتا دیدنش نه تنها شما را خسته نمی‌کند بلکه برای بار چندم هم می‌توانید از دیدن این انیمه لذت ببرید. روایت داستانی این انیمه درباره دختری به نام کورونوما ساواکو است که زیاد نمی‌تواند احساسات خود را بروز دهد و خجالتی می‌باشد؛ لذا به دلیل همین دور از اجتماع بودن و خجالتی بسیار زیادش کسی او را خیلی خوب نمی‌شناسد.

علاوه بر این دختر انیمه ما بسیار زیاد به روح فیلم‌های حلقه (The Ring) شباهت دارد. و همین شباهت است که همه چیز را بر هم می‌زند. دوستان و همکلاسی‌هایش او را با لقب ساداکو فریاد می‌زنند. ساواکو از زندگی معمولی خودش بسیار راضی است و از این بابت که با همکلاسی‌هایش وقت می‌گذراند احساس خوشبتی می‌کند.

تا اینکه پسر بسیار موجهی به نام کازهایا شوتا دل او را می‌برد. اما شاید از روی برخی ناهنجاری‌ها است که می‌خواهد با کسی دوست شود و تنهایی خودش را پر کند! در هر صورت این ساواکو است که به سراغش رفته و با او حرف می‌زند.

انیمه پروژه کی

بهترین انیمه های عاشقانه , سینمایی انیمه عاشقانه
بهترین انیمه های دبیرستانی

انیمه‌ای درباره موجوداتی به نام کینگ که پتانسیلی خاص را جهت کارهای ماورایی دارند. آن‌ها گروهی را  تشکیل داده و سعی می‌کنند این گروه را با پذیرش افراد و عضویت آن‌ها در این گروه هرچه بیشتر گسترده کنند.

یکی از قوانینی که در این گروه وجود دارد این است که باید از اعضایی که وارد این گروه می‌شود بسیار خوب محافظت شود. یاشیرو یک دانش آموز دبیرستانی است که زندگی چندان خاصی ندارد اما پس از مرگ تاتارا توتسوکو یکی از اعضای هومرا، دنیای روایت این انیمه تغییر می‌کند.

فیلمی که از قتل تاتارا پخش می‌شود انگار قاتلی شبیه به یاشیرو دارد. اعضای گروه هومرا مرگ یکی از اعضایشان را تحمل نمی‌کنند و در ادامه ما باید با پستی بلندی‌های زنده ماندن و تلاش یاشیرو برای حفظ بقاء را تماشا کنیم.

انیمه نیسکوئی

انیمه عاشقانه دبیرستانی , انیمه های دبیرستانی ؛ بهترین انیمه های عاشقانه صحنه دار
بهترین انیمه دبیرستانی

این انیمه کمدی، رمانتیک و دبیرستانی، نسخه‌ای دیگر از رومئو و ژولیت را به تصویر می‌کشد. اما این بار پسر و دختر را لابلای یک فضای جنایی مشاهده خواهیم کرد. از یک طرف راکو ایچیجو، از یک خانواده وحشتناک یاکوزا و از طرفی دیگر، Chitoge Kirisaka از یک خانواده گانگستری را شاهد هستیم.

در مدرسه، راکو و چیتوگه از هم دل خوشی ندارند و سایه‌ی همدیگر را با تیر می‌زنند. روزی به هنگام برگشت از مدرسه به سمت خانه،‌ راکو متوجه می‌شود که لیدر‌های دو گروه مافیا و یاکوزا قرار گذاشته‌اند که با هم پیمان دوستی بدهند.

این اتفاق از طریق ازدواج دختر و پسر آن‌ها باید شکل بگیرد. وقتی راکو از این موضوع مطالع می‌شود که همسر آینده‌اش کسی جز چیتوگه نباید باشد، همه چیز درونش به هم می‌ریزد. در طول سه سال، آنها برای حفظ این پیمان دوستی بین باندها باید وانمود کنند که در یک رابطه خیلی جدی در حد ازدواج هستند.

اتفاقی که شنیدید در یک رابطه آن هم به مدت سه سال بسیار سخت و روانی کننده به نظر می‌رسد. نه تنها این سختی علتش نفرت آن‌ها نسبت به یکدیگر است، بلکه راکو به هم‌ کلاسی‌اش، دختری به نام Kosaki کراش دارد. حقیقتا این همه سال در یک رابطه نمایشی بسیار خفقان آور خواهد بود و همین خفقان است که این انیمه را هیجان انگیز می‌کند.

بعد از اینکه چیتوگه متوجه عشق میان راکو و کوساکی از دوران دبیرستان می‌شود، ژاپن را ترک می‌کند. این باعث می‌شود راکو و همه آن کسانی که او را می‌شناختند دنبال وی بگردند. در این جست‌وجو کتابی را پیدا می‌کنند که حقایقی را در طول ده سال در آن پیدا می‌کنند.

انیمه پنج قلوهای باکلاس

بهترین انیمه های عاشقانه , سینمایی انیمه عاشقانه
بهترین انیمه های مدرسه ای 2023

Futaro Uesugi دانش آموزی با استعداد در یک دبیرستان است. زیست گذشته‌اش بسیار سخت بوده و تمام پستی بلندی‌های زندگی را تجربه کرده است؛ در واقع مادرش مرده است، هیچ هم کلام یا دوستی ندارد و از همه چیز مهم‌تر، پدر او به دلایل بسیار زیادی بدهی‌های متعددی را بالا آورده است.

زمانی که خانواده ثروتمند ناکانو به مدرسه فوتارو همان دانش‌آموز با استعداد روایت ما منتقل می‌شوند، شرایطی برای او شکل می‌گیرد که بسیار متناسب حال و اوضاع او است. در واقع فوتارو به عنوان یک معلم خصوصی پایش به این خانواده باز می‌شود و خود را در شرایط استخدامی می‌بیند.

در ادامه فوتارو متوحه می‌شود که خواهران پنج‌قلویی که به آن‌ها درس می‌دهد، هیچ گونه کششی به خواندن درس ندارند. حتی از آن بدتر برخی از پنج قلوها مخالف وجود فوتارو در خانه آن‌ها هستند. به نظر آن‌ها او یک غریبه عجیب است که هرچه زودتر دست از سر آن‌ها بردارد. اما تلاشی که فوتارو برای درس خواندن آن‌ها می‌کند باعث می‌شود به تدریج آن دختران را علاقه‌مند به درس خواندن و گرفتن نمرات بالا کند.

انیمه دیگری

انیمه عاشقانه دبیرستانی , انیمه های دبیرستانی ؛ بهترین انیمه های عاشقانه صحنه دار
بهترین انیمه های مدرسه ای 2023

یک انیمه در ژانر تریلر که بیننده را میخکوب می‌کند. در سال ۱۹۷۲، دختری بنام میزاکی، دانش آموز محبوب کلاس، به یکباره در نیمه سال تحصیلی فوت می‌کند. این اتفاق،‌ همه کسانی که در دبیرستانی بنام یومیاماست حضور داشتند را نگران می‌کند.

از آن اتفاق به بعد،‌ هر سال برخی از دانش‌آموزان و نزدیکان آن‌ها به طرز مشکوک و وحشت‌آلودی به قتل می‌رسیدند. کویچی ساکاکیبارا پسری نوجوان است که به آن مدرسه رفته و در کلاس میزاکی می‌نشیند. که متوجه اتفاقات شده و همه سعی خود را می‌کند که از آن پس دیگر آن اتفاقات ناگوار برای هیچ کس نیافتد.

The Disastrous Life Of Saiki K

بهترین انیمه های دبیرستانی نتفلیکس
محبوب ترین انیمه های دبیرستانی نتفلیکس

داستان سریال حول محور سایکی کوسو، نوجوانی است که قدرت ماوراءالطبیعی زیادی مانند حرکت دادن اجسام و نامرئی بودن دارد. اما این چیزی نیست که سایکی می‌خواهد و یک زندگی معمولی و ساده داشته باشد.

انیمه شاید فضایی کمدی و شادی داشته باشد اما به طرز عجیبی روانشناختی (بهترین انیمه های روانشناختی 2021) است به گونه‌ای که سایکی تمام احساسات خودش را به مخاطب وارد می‌کند. جُک‌هایی که در طول سریال گفته می‌شوند به شدت سرسام آور و زیاد هستند که خیلی از مخاطبان به انتقاد از این انیمه پرداختند. این انیمه با گذشت 6 سال از آخرین قسمتش همچنان جزو یکی از بهترین انیمه های دبیرستانی نتفلیکس می‌باشد.

انیمه بگو دوستت دارم

بهترین انیمه های عاشقانه , سینمایی انیمه عاشقانه
بهترین انیمه های مدرسه ای 2023

یک از انیمه های عاشقانه مهم و جدی که با حضور شخصیت اصلی زن می تاچیبانا شکل می‌گیرد. شخصیتی که ارتباط با مردم را دوست ندارد چون آن‌ها هراس را به دل او راه می‌دهند و حس می‌کند که مدام در حال آسیب دیدن از طرف مردم است.

همه چیز از دورانی شروع می‌شود که او کودک بوده. دورانی که دوستانش همیشه به او خیانت کرده و او را دلیل مرگ یک حیوان در کلاس می‌دانستند. همین مسئله علتی است که از آن سال‌ها او را در خود فروبرده و همه زندگی‌اش تحت تاثیر آن تهمت فرم گرفته است.

اما همه چیز با حضور شخصیتی بنام یاماتو کوروساوا که تنها مرد او در این انیمه می‌شود، تحت تاثیر قرار می‌گیرد. می تاچیبانا دل او را می‌برد و به او پیشنهاد می‌دهد که می این پیشنهاد را به خاطر مواردی که ذکر کردیم رد می‌کند. اما به تدریج می منعطف‌تر برخورد می‌کند و تمپوی ساختار روایی این انیمه در لابلای احساسات او بالا و پایین می‌شود.

انیمه صدای خاموش

انیمه عاشقانه دبیرستانی , انیمه های دبیرستانی ؛ بهترین انیمه های عاشقانه صحنه دار
بهترین انیمه های مدرسه ای 2023

انیمه عاشقانه‌ای در فضای دبیرستانی که در آن قهرمانی به نام شویا ایشیدا با آزار رساندن به دیگران احساس خوبی را برای خود رقم می‌زند. وقتی دختری ناشنوا به نام شوکو وارد کلاس آن‌ها می‌شود شروع به مسخره کردن او می‌کند.

این اتفاق باعث می‌شود مادر شوکو و کل مدرسه ناراحت شوند. در نهایت این موضوع دلیل رفتن شویا شوکو از مدرسه می‌شود و شویا هم هیچ وقت فرصتی برای جبران ندارد. همکلاسی‌ها او را مقصر می‌دانند. بنابراین در سال سوم شویا تصمیم می‌گیرد شوکو را ببیند و از او عذرخواهی کند.

Haikyuu

بهترین انیمه های دبیرستانی نتفلیکس
بهترین انیمه نتفلیکس دبیرستانی

هیناتا شویو بعد از دیدن مسابقات والیبال کشوری علاقه‌ی ناگهانی به ورزش والیبال پیدا می‌کند و عضو تیم والیبال مدرسه می‌شود، اما تیم شویو بعد از روبرو شدن با قوی ترین تیم دبیرستان می‌بازد و حذف می‌شود. هیناتا شویو بعد از باخت نه تنها علاقه‌ی خودش را از دست نمی‌دهد، بلکه ترغیب می‌شود تا انتقام بگیرد.

این انیمه دارای چهار فصل می‌باشد و برای فصل پنجم هم تمدید شده است. پیام این انیمه این است که هیچ چیزی با سخت کوشی و تلاش غیر ممکن نیست و اعتقادات و افکار شما را شاید تغییر بدهد.

این انیمه دارای جذاب ترین شخصیت‌های دنیای انیمه می‌باشد که هر کدام از شخصیت‌ها دارای بار عاطفی و داستانیِ زیادی هستند. این انیمه‌ی پر طرفدار و محبوب جزو بهترین انیمه های دبیرستانی نتفلیکس می‌باشد.

Aharen-san wa Hakarenai

بهترین انیمه های مدرسه‌ای 2022
بهترین انیمه های مدرسه ای 2022

ماتسوبوشی رایدو با شروع سال اول دبیرستان، تنها چیزی که می‌خواهد این است که دوست پیدا کند و او این هدف را از رینا آهارن زیبا و ریز که درست در کنار او در کلاس می‌نشیند شروع می‌کند. رایدو بدون اینکه بداند، رینا همین احساس را دارد، اما او مشکلی دارد. بی دست و پا و ترسو، رینا نمی‌تواند تعیین کند که هنگام نزدیک شدن به یک فرد چقدر باید خوش اخلاق باشد.

به دلیل ناتوانی کامل رینا در اندازه گیری فضای شخصی، این دو در تلاش هستند تا دوستی نامحتمل خود را ایجاد کنند، زیرا حتی ساده‌ترین کارهایی مانند صحبت کردن برای آنها غیرممکن به نظر می رسد. اما با وجود چالش‌های بی‌شمار و در عین حال بی‌معنی که مانع این زوج می‌شود، رایدو بیش از حد تخیلی برای دوستی با رینا غیرقابل درک هر کاری که لازم باشد انجام می‌دهد.

Shikimori’s Not Just a Cutie

بهترین انیمه های مدرسه‌ای 2022
بهترین انیمه های مدرسه ای 2023

یو ایزومی یک زندگی دبیرستانی را پشت سر می‌گذارد که با اتفاقات ناگوار یکی پس از دیگری پر شده است. هرچقدر هم که این وضعیت بعید باشد، هر لحظه اتفاقات ناگوار به او ضربه می‌زند. با داشتن چنین شانس وحشتناکی، ایزومی با یک آرزو وارد دومین سال دبیرستان خود می‌شود، گذراندن زمان بیشتری با دوست دختر مهربانش، میچون شیکی موری.

شیکیموری زیبا، ورزشکار و دلسوز در مدرسه خود بسیار محبوب است. اما از زمانی که آنها یک سال پیش شروع به ملاقات کردند، ایزومی شاهد جنبه شگفت انگیز دوست دختر غیرقابل ستایش خود بود: زمانی که نیاز پیش می‌آید، او فوق العاده باحال می‌شود! زمانی که او آنجا باشد، بدبختی‌های ایزومی به راحتی جلوگیری می شود تا او با چهره‌ای ترسناک از او محافظت کند. ایزومی هر چقدر هم که بدشانس باشد، مطمئناً به لطف شیکیموری زیبا و در عین حال باحال، روزهای بدشانسی خود را به پایان خواهد رساند.

My Dress-Up Darling Season 2

بهترین انیمه های 2023 که قبل از مرگ باید دید
بهترین انیمه های مدرسه ای 2023

واکانا گوجو، یک دانش‌آموز دبیرستانی، تنها به یک چیز علاقه‌مند است: ساخت عروسک‌های هینا. اما به دلیل عدم اشتراک علاقه او با دیگران، مشکل در یافتن دوست یا برقراری ارتباط با دیگران دارد.

اما وقتی مارین کیتاگاوا، محبوب‌ترین دختر در مدرسه، راز خود را با او در میان می‌گذارد، گوجو هدف جدیدی برای مهارت‌های خیاطی خود پیدا می‌کند. آنها با هم رویاهای کیتاگاوا را به واقعیت تبدیل می‌کنند.

Jujutsu Kaisen Season 2

بهترین انیمه های 2023 که قبل از مرگ باید دید
بهترین انیمه های مدرسه ای 2023

جوجوتسو کایسن دنیای انیمه را در برگرفته است. اقتباس از مانگای تحسین شده گگه آکمی برای استودیو ماپا کار بزرگی بود، زیرا این مجموعه طرفداران وفاداری دارد که هرگز چیزی کمتر از کامل را نمی‌پذیرند. خوشبختانه، استودیو ماپا با ایجاد موفقیت‌آمیز سیستم قدرت منحصربه‌فرد مانگا، متعادل‌سازی ظرافت انیمه با نقل قول‌های خنده‌دار و روشن‌فکر، و داشتن گروهی متنوع از شخصیت‌های دوست‌داشتنی، اثری فراتر از انتظارات اکثر طرفداران را تولید کرد. بدون شک، طرفداران انیمه برای فصل دوم این سریال که قرار است در سال 2023 به نمایش درآید بسیار هیجان زده هستند.

محیط عرفانی جوجوتسو کایسن داستان یوجی ایتادوری، دانش آموز دبیرستانی را روایت می‌کند که با انگشت شیطان سوکونا نفرین شده است. گوجو ساتورو، معلم او نیز در این انیمه نقش بسزایی دارد. این انیمه یکی از بهترین انیمه های جدید در سال 2023 می‌باشد.

بیشتر بخوانید: قوی ترین شخصیت های انیمه جوجوتسو کایسن

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین انیمه های مدرسه ای 2023 سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


2 thoughts on “بهترین انیمه دبیرستانی عاشقانه 2023 و تاریخ سینما از نگاه سایت فیگار

  1. انیمه k-project دبیرستانی نیست علاوه بر اینکه فقط یکی از شخصیتهای مهم داستان دانش آموزه اکثر داستان در فضای خارج مدرسه اتفاق می‌افتد (انیمه guilty crown بیشتر از این انیمه از فضای مدرسه استفاده کرده ولی انیمه مدرسه‌ای به حساب نمیاد)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *