جذاب ترین انیمه های تابستان 2022 ؛ در تابستان 2022 چه انیمه هایی منتشر شدند؟

اگر نمی‌دانید چه انیمه‌هایی را که در فصل تابستان 2022 منتشر می‌شوند را ببینید، با فیگار بمانید تا با بهترین انیمه های تابستان 2022 آشنا شوید.

انیمه‌های فصل تابستان 2022 سرشار ار موضوعات جذاب و سرگرم کننده هستند که هر طرفدار انیمه مشتاق تماشای آنها خواهد بود. از OverLord گرفته تا Rent A Girlfriend، انیمه‌های محبوب تابستان 2022 که با فصل جدید خود بازمی‌گردند، قرار است به ادامه روایت داستان‌های خود بپردازند. جذاب‌ترین انیمه‌های تابستان 2022 قطعا قرار است با انتشارشان طرفداران دنیای انیمه را هیجان زده کنند.

بیشتر بخوانید:

500 تا از بهترین انیمه های جهان [بر اساس دسته بندی ژانر]

بهترین انیمه های تابستان 2022

در تابستان 2022 چه انیمه هایی را ببینیم؟

شما می‌توانید فهرست بهترین انیمه های تابستان 2022 را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین انیمه های تابستان 2022
بهترین انیمه های تابستان 2022

انیمه‌های حاضر در این لیست جزئی از موردانتظار‌ترین انیمیشن‌های فصل تابستان هستند. از اثر‌های اوریجینال استودیو‌ها گرفته، تا فصل جدید انیمه‌های مشهور، علاقه‌مندان انیمه مدت زیادی منتظر اکران این انیمیشن‌ها بوده‌اند.

توجه داشته باشید که انیمه‌های این فهرست بر اساس محبوبیت در سایت MyAnimeList انتخاب شده‌اند. پس اگر می‌خواهید با برترین انیمه های تابستان 2022 آشنا شوید، با ما همراه باشید تا به معرفی بهترین انیمه های فصل تابستان 2022 بپردازیم.

Shadows House Season 2

بهترین انیمه های تابستان 2022
بهترین انیمه های تابستان 2022

Shadows House که به‌ خاطر محیط و لباس‌های سبک ویکتوریایی‌اش شناخته می‌شود، داستان کسانی را به تصویر می‌کشد که با نام «سایه‌ها» شناخته می‌شوند. سایه‌ها خانواده‌ای هستند که ظاهرشان سیاه‌رنگ می‌باشد. هنگامی که سایه‌ها به سن بلوغ می‌رسند، به یک عروسک زنده اعطا می‌شوند تا به عنوان نماینده آنها عمل کند.

فصل 2 Shadows House تحقیقات امیلیکو در مورد این خانواده را با این انتظار ادامه خواهد داد که رازهای بزرگتر و تاریکتر The Shadows آشکار شود. برای کسانی که تازه وارد ژانر ترسناک شده‌اند یا از داستان‌های هیجان‌انگیز ماوراء‌طبیعی لذت می‌برند، Shadows House ترکیبی عالی از هر دو ژانر است.

My Isekai Life: I Gained A Second Character Class

بهترین انیمه های تابستان 2022
بهترین انیمه های تابستان 2022

My Isekai Life جزئیات زندگی یووجی سانو، یک کارمند پرکار را نشان می‌دهد که یک شب در حالی که مشغول کار می‌باشد به دنیای دیگری منتقل می‌شود. یووجی که اکنون از حجم کار مضحک خود فارغ است، از قدرت جادویی تازه به دست آمده خود استفاده می‌کند تا به یک ماجراجو تبدیل شود.

در حالی که Isekai (10 تا از بهترین شخصیت های انیمه ای ایسکای) به عنوان یک ژانر حداقل یک انیمه در هر فصل را تضمین می‌کند، نگرش داستان‌سرایی آرام My Isekai Life، شخصیت‌های تخیلی سرگرم‌کننده و سبک هنری امیدوارکننده، آن را به سریالی برجسته و دیدنی تبدیل کرده است. داستان اسلایم محور آن نیز یادآور انیمه بسیار محبوب Reincarnated As A Slime می‌باشد که تماشای آن را برای تازه‌واردان انیمه بسیار آسان می‌کند.

Soredemo Ayumu Wa Yosetekuru

بهترین انیمه های تابستان 2022
بهترین انیمه های تابستان 2022

“کی آیومو حرکت خود را انجام خواهد داد؟” داستان آیومو تاناکا، دانش‌آموز سال اول دبیرستان را بازگو می‌کند که به طور تصادفی تصمیم می‌گیرد باشگاه کندو را که در آن عضویت داشت ترک کند. آیومو با پیوستن به تنها عضو باشگاه شوجی، اوروشی یائوتوم، کاری انجام می‌دهد که تقریباً هیچ کس نمی‌تواند آن را درک کند.

تلاش‌های صادقانه یائوتوم برای گرفتن توجه آیومو و غفلت او از تلاش‌های یائوتوم، دستورالعمل عالی برای یک انیمه کمدی می‌باشد. انیمه‌های عاشقانه و مدرسه‌ای مانند ?When Will Ayumu Notice Me با وجود اجرای مداومشان اغلب نادیده گرفته می‌شوند. تریلر این انیمه به ما نشان داد که می‌تواند افزوده جذابی به این فصل و ژانر باشد.

Classroom Of The Elite Season 2

بهترین انیمه های تابستان 2022
بهترین انیمه های تابستان 2022

دبیرستان ارشد Koudo Ikusei مدرسه‌ای مجلل است که در آن درس خواندن یک دستاورد بزرگ می‌باشد و فارغ‌التحصیلی از این مدرسه یک موفقیت بزرگ محسوب می‌شود. با توجه به اینکه دانش‌آموزان آزادی انجام هر کاری و خرید هر چیزی که می‌خواهند را دارند، به نظر می‌رسد که این مدرسه بهشتی برای دانش‌آموزان باشد.

با پایان یافتن فصل اول Classroom Of The Elite با تکمیل سال اول این مدرسه مبتنی بر رقابت‌، توانایی‌های ذهنی و استعدادهای استثنایی کیوتاکا آیاکوجی چرخش‌های هوشمندانه‌تری را در فصل 2 به ما ارائه می‌دهد. با یک سال جدید، چالش‌های جدید و بازیگران پر از شخصیت‌های عجیب و غریب و چند‌لایه، فصل 2 قول داده است که بهتر از فصل اول خود باشد. با توجه به محبوبیت فصل اول این انیمه، حضور Classroom Of The Elite Season 2 در فهرست برترین انیمه های تابستان 2022 یک اولویت برای ما بود.

Lycoris Recoil

بهترین انیمه های تابستان 2022
بهترین انیمه های تابستان 2022

یک انیمه اصلی، Lycoris Recoil با قدرت شروع شد و تا حد زیادی در حفظ آن شتاب موفق بود. در دنیایی آشنا اما کمی آینده نگر، صلح توکیو توسط سازمانی حفظ می‌شود که عواملی را که به نام Lycoris شناخته می‌شوند در جامعه عمومی پنهان می‌کند تا جلوی جنایات را قبل از شروع آنها بگیرند. برای مخفی بودن، این ماموران لباس دختران دبیرستانی می‌پوشند.

سکانس‌های اکشن Lycoris Recoil نه تنها از نظر انیمیشن، بلکه از نظر نحوه برجسته کردن خصوصیات شخصیت‌ها در سطح بالایی قرار دارند. با پیشرفت فصل، این انیمه دامنه خود را هم از نظر صحنه‌ها و هم از نظر ایده‌ها گسترش داد. اگرچه به صورت سطحی، قسمت آخر انیمه چند سوال در مورد خطرات عوامل Lycoris که به عنوان قاضی، هیئت منصفه و جلاد عمل می‌کنند، ایجاد کرد و از آنها پرسید که آیا آنها واقعاً برای جامعه مثبت هستند یا خیر.

Yofukashi No Uta

بهترین انیمه های تابستان 2022
بهترین انیمه های تابستان 2022

Call of the Night یک انیمه عاشقانه (بهترین مانگا های عاشقانه) فراطبیعی می‌باشد که با سوندره و ساکنان تاریک شب پر شده است. کو یاموری، یک دانش‌آموز دبیرستانی، از ناتوانی‌اش در خواب رنج می‌برد که تنها به دلیل پیاده‌روی‌های کوتاه شبانه‌ای که به تازگی انجام می‌دهد، به طور جزئی خوب شده است.

فضای تاریک و کمدی Call of the Night به خوبی آرامش تاریکی را به تصویر می‌کشد که بسیاری از دوستداران انیمه و مانگا به خوبی با آن آشنا هستند. انتظار می‌رود Call of the Night با کمدی عالی و شخصیت‌هایی که دارد، یک موفقیت بزرگ در فصل و خود سال باشد. محبوبیت زیاد این انیمه در MyAnimeList آن را به یکی از برترین انیمه های فصل تابستان 2022 تبدیل کرده است.

Danmachi Season IV

بهترین انیمه های تابستان 2022, بهترین انیمه فصل تابستان 2022
بهترین انیمه های تابستان 2022

بل کرانل پسر نوجوانی می‌باشد که غرق در داستان‌هایی است که پدربزرگش از قهرمانان افسانه‌ای و ماجراهای آن‌ها برای او تعریف می‌کرد. پس از مرگ پدربزرگش، بل به شهر اوراریو می‌رود تا ماجراجویی قهرمانانه خود را آغاز کند. با این حال، بل به زودی متوجه می‌شود که هر جا قهرمانان وجود دارند، افراد شرور نیز حاضر هستند.

با Danmachi یا ?Is It Wrong To Pick Up Girls In A Dungeon، فصل 3 با نفرت بیشتر ماجراجویان در Orario به پایان میرسد و عواقب و پاسخ او موضوع داغی در اجتماع طرفداران انیمه بوده است. همراه با رویدادهای Danmachi: Sword Oratoria که به طور بالقوه با خط داستانی اصلی ترکیب می‌شود، نحوه برخورد Danmachi 4 با ترکیب داستان‌ها، طرفدارانی را در لبه‌های صندلی‌های خود در انتظار نگه داشته است. حضور این انیمه در فهرست برترین انیمه های فصل تابستان 2022 یک اولویت برای ما بود.

Made In Abyss: The Golden City Of The Scorching Sun

بهترین انیمه های تابستان 2022
بهترین انیمه های تابستان 2022

Made in Abyss با پنهان کردن هیولاها و خطرات اغلب وحشتناک خود در پشت سبک هنری و حتی طراحی جذاب شخصیت‌های خود، ثابت کرده است که برای هرکسی که بدون اطلاع قبلی آن را تجربه می‌کند، می‌تواند یک انیمیشن تکان دهنده باشد. Made in Abyss به دنبال شخصیت‌های اصلی ریکو و رِگ است و کاوش آن‌ها در یک گودال بزرگ به نام «آبیس» را نشان می‌دهد.

Made in Abyss: Dawn of the Deep Soul، با ژانر ترسناک و روانشناختی، آسان‌ترین انیمه برای تماشا نیست. با این حال، سبک هنری زیبا و ماجراجویی هیجان‌انگیز آن باعث شده است تا بتواند طرفداران زیادی را به خود جلب کند. ماجراجویی ریکو و رگ که همیشه سرشار از لحظات دیدنی می‌باشد، ثابت کرد که Made In Abyss یک انیمه ماجراجویی برجسته است. این انیمه قطعا می‌تواند لقب بهترین انیمه فصل تابستان 2022 را به خود بگیرد.

The Yakuza’s Guide To Babysitting

بهترین انیمه های تابستان 2022
بهترین انیمه های تابستان 2022

اگر یک مقام بلندپایه یاکوزا مجبور به نگهداری از یک بچه شود چه می‌شد؟ Yakuza’s Guide To Babysitting این سوال را می‌پرسد، و در حالی که این مفهوم در ظاهر کمی حیله‌گر به نظر می‌رسد، این انیمه بسیار سرگرم کننده است. تورو کیریشیما شرور وظیفه نگهداری از دختر رئیسش، یائکا ساکوراگی را بر عهده دارد. حتی اگر در نگاه اول او برای این کار مناسب نیست، اما اعتماد به نفس و طبیعت آرام Tooru به خوبی با شخصیت Yaeka ترکیب می‌شود.

Yakuza’s Guide To Babysitting بخش «آنها با هم کنار نمی‌آیند» را پشت سر می‌گذارد تا مستقیماً وارد هسته سالم این فرضیه شود. در حالی که به ندرت کاملاً خنده دار است، اما رابطه تورو و یائکا به طور قطعی شیرین می‌باشد. علیرغم اینکه اعضای یاکوزا به نظر می‌رسند که می‌توانند در یک گروه خواننده‌های مردانه باشند، این انیمه به‌طور کامل از سمت تاریک‌تر این زندگی دوری نمی‌کند. این انیمه قطعا یکی از بهترین انیمه های فصل تابستان 2022 می‌باشد.

Overlord Season IV

بهترین انیمه های تابستان 2022
بهترین انیمه های تابستان 2022

مومونگا پس از گیر افتادن در بازی آنلاین Yggdrasil، تصمیم می‌گیرد به روشی هوشمند جهان را تصاحب خود کند و همه شهروندان جهان را به بردگی بگیرد و به عنوان ارباب آن حکومت کند. یا حداقل، این همان چیزی است که زیردستان وفادار او فکر می‌کنند که او در حال برنامه‌ریزی است، و در تلاش برای راضی کردن ارباب خود برای اجرای این برنامه می‌باشند.

با پایان یافتن فصل 3 Overlord در حالی که مومونگا شخصاً اولین اقدام ملموس خود را برای تسخیر جهان با از بین بردن ارتشی ده‌ها هزار نفری انجام می‌دهد، Overlord IV به ادامه برنامه تصاحب او می‌پردازد. Overlord برای طرفداران ماجراجویی RPG مانند Dungeons and Dragons، به دلیل مبارزات طراحی شده خوب و سیستم جادویی به خوبی توسعه یافته، انیمه عالی برای تماشا است. بسیاری از طرفداران انیمه این اثر را به عنوان بهترین انیمه تابستان 2022 می‌شناسند.

Rent-A-Girlfriend Season 2

بهترین انیمه های تابستان 2022
بهترین انیمه های تابستان 2022

Rent-A-Girlfriend زندگی عاشقانه عجیب و غریب و در عین حال سرگرم‌کننده کازویا کینوشیتا و چیزورو میزوهارا را دنبال می‌کند. پس از اینکه مامی به طور ناگهانی با کازویا بهم می‌زند، او دوست‌دختر اجاره‌ای، چیزورو را استخدام می‌کند و به اشتباه او را به عنوان دوست‌دختر واقعی خود به خانواده‌اش معرفی می‌کند. از آنجایی که هر دو مادربزرگ چیزورو و کازویا با هم دوست هستند، آنها مجبور می‌شوند به رفتار خود مانند دوست‌داشتنی‌ترین زوج ادامه دهند.

Rent-A-Girlfriend 2، همراه با ادامه داستان کازویا و چیزورو، به داستان شخصیت‌های مختلف و دختران بامزه و عجیب و غریب خود ادامه خواهد داد. با هر دختری که شخصیت منحصربه‌فردی دارد، Rent-A-Girlfriend 2 این دختران را با مدهای درجه یک و تعداد بی‌شماری از صحنه‌های کمدی به نمایش می‌گذارد که طرفداران انیمه نمی‌توانند از آن لذت نبرند. این انیمه یکی از برترین انیمه های تابستان 2022 است.

The Devil Is A Part Timer! Season 2

بهترین انیمه های تابستان 2022
بهترین انیمه های تابستان 2022

The Devil is A Part Timer شخصیتی با نام سادائو مائو که یک ارباب شیطانی است را نشان می‌دهد که پس از شکست‌خوردن توسط یک قهرمان، از سرزمین مادری خود Ente Isla فرار می‌کند. مائو که خود را در ژاپن به همراه ژنرال مورد اعتمادش آشیا پیدا می‌کند، در مک رونالدز شروع به کار می‌کند تا برای خود پول دربیاورد.

The Devil Is A Part-Timer به دلیل شخصیت‌نویسی عالی و همچنین صداپیشگان عالی بازیگرانش به یک موفقیت بزرگ تبدیل شد. با بازگشت کل بازیگران، طرفداران Devil Is A Part-Timer که 8 سال برای فصل 2 منتظر بوده‌اند، سرانجام در فصل تابستان آرزوهایشان برآورده می‌شود. با توجه به اینکه The Devil is A Part Timer Season 2 موردانتظارترین انیمه در MyAnimeList می‌باشد، کاملا منطقی است که ما آن را به عنوان بهترین انیمه فصل تابستان 2022 بشناسیم.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین انیمه های تابستان 2022 سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

پرسش های متداول در رابطه با بهترین انیمه های تابستان 2022

انیمه OverLord دارای چند فصل می‌باشد؟

این انیمه دارای 3 فصل 13 قسمته می‌باشد که فصل چهار آن نیز در راه است.

The Devil is A Part Timer Season 2 در چه تاریخی منتشر می‌شود؟

این انیمه دوست‌داشتنی در تاریخ 14 جولای 2022 میلادی یا در تاریخ 23 تیر 1401 شمسی اکران خواهد شد.


17 thoughts on “جذاب ترین انیمه های تابستان 2022 ؛ در تابستان 2022 چه انیمه هایی منتشر شدند؟

 1. سلام دوستان واقعا خیلی بهم کمک کردین نمی‌دونستم این تابستون رو باید چیکار میکردم منم یه جورایی یه نیمه اوتاکو هستم ولی یه مشکلی که دارم اینه که نمیدونم از چه سایتی که رایگان باشه و تمام انیمه هارو از جدیدترین تا قدیمی ترین انیمه ها رو داشته باشه دان کنم لطفاً اگه کسی میدونه پاسخ بده دمتون هم گرم

  1. بهترین آیو فیلم و یک انیمه هست
   اگه می خوای پول بدی یعنی اشتراکی
   بدون شک بهترین انیمه لیست ولی پیشنهاد من استفاده از دو تای بالا هست اگه انیمه مورد نظر تو اونا نبود برو کمی یاد بگیر که از تورنت بزنی

 2. برنامه animeonرو نصب کن نود درصد انیمه هارو با کیفیت بالا و متوسط و زیرنویس چسبیده داره.درباره انیمه چیزی خواستی بهم بگو پیج اینستامه تونستم کمک میکنم(edybrak3)inesta:

 3. سلام . این انیمه ها همشون چرت و بی معنی اند یکی عاشقانه است یکی ترسناکه چرته همشون .
  شما برید انیمه شیطان کش رو نگاه کنید عالیه من که بهتون پیشنهاد میکنم برید ببینیدش . هم معنی داره و هم جذاب . نظرات درباره این انیمه ۸/۸۹ از ۱۰ است . پس یعنی انیمه خوبیه که این امتیاز رو گرفته .
  حتما در تابستون نگاهش کنیین . عالیه .

  1. دادا چند سالته اینجوری تحلیل می کنی اینا انیمه های جدیده بیشتر انیمه هایی این که این فصل میان انیمه های خوبین شیطان کوشو تا الان همه دیدن صدر در صد فصل جدیدش بیاد ما نگاه می کنیم و البته ما تو هر فصلی معمولا همه ژانر هارو داریم پس سس شعر نگو برادر

  2. اول که حق نداری انیمه ای که جدید اومده رو اینطوری با بدبینی تحلیلی بکنی
   دوما انیمه‌ شیطان کش یه شاهکاره و ب شخصا مانگا رو هم کامل خوندم و مطمئنا بیش از 80% این انیمه‌ رو نگاه کرده
   و سوما اینکه هر انیمه‌ ای قشنگی خودش رو داره و ما نباید به ژانر های مختلف توهین بکنیم و اونا رو ندیده تحلیل بکنیم 🙂:)

  3. چند دلیل وجود داره که نباید اینطوری انیمه‌ ای رو تحلیل بکنیم
   1 اینکه حتی اگه علاقه نداره سلیقه ی بقیه رو مسخره نکن
   2 اینکه انیمه‌ شیطان کش شاهکاره و بیش از 80% این انیمه‌ رو دیدن حتی من هم مانگا رو خوندم کامل!
   3 اینکه این انیمه‌ ها هنوز چند قسمتی نمیشه که اومدن وقتی کامل متوجه داستان انیمه‌ نشدیم نباید توهینی بکنیم 🙂

 4. شیکی خوبه؟
  هنوز با خودم میگم اگر اون زمانی که گذاشتم شیکی رو دیدم رو سرویس بهداشتی می گذروندم ارزشش بیشتر بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *