محبوب ترین شخصیت های مرد در انیمه ؛ با بهترین ها آشنا شوید

شخصیت‌های مرد بسیاری در انیمه‌های مختلف وجود دارد که طرفداران زیادی دارند. با فیگار بمانید تا به معرفی بهترین شخصیت های مرد در انیمه بپردازیم.

یکی از ویژگی‌های انیمیشن‌های ژاپنی، شخصیت‌های عالی مرد آن است. بسیاری از این کاراکترهای مرد، دارای پس‌زمینه‌ای جالب، شخصیت‌نویسی عالی و خصوصیات جذابی می‌باشند که باعث شده است تا جزئی از جذاب ترین شخصیت های مرد انیمه شوند. با وجود داستان‌های بسیار عالی در طیف گسترده‌ای از ژانرهای انیمه، تعداد بی‌پایانی از قهرمانان مرد انیمه باورنکردنی وجود دارند که این داستان‌ها را زنده نگه می‌دارند.

بیشتر بخوانید:

500 تا از بهترین انیمه های جهان [بر اساس دسته بندی ژانر]

بهترین شخصیت های مرد در انیمه

محبوب ترین شخصیت‌ های مرد در انیمه

شما می‌توانید فهرست بهترین شخصیت های مرد در انیمه را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین شخصیت های مرد در انیمه
بهترین شخصیت های مرد در انیمه

از ادوارد الریک در انیمه Fullmetal Alchemist گرفته تا Luffy در One Piece، کاراکتر‌های حاضر در این فهرست، شخصیت‌های مردی هستند که طرفداران Ranker به عنوان برترین شخصیت‌ های مرد در انیمه انتخاب کرده‌اند. پس در ادامه در این نوشتار همراه ما باشید تا شما را با بهترین کاراکتر های مرد در انیمه آشنا کنیم.

Edward Elric

بهترین شخصیت های مرد در انیمه
بهترین شخصیت های مرد در انیمه

ادوارد الریک قهرمان اصلی انیمه Fullmetal Alchemist است که دو برادر را در سفری برای بازپس گیری اجساد گمشده خود دنبال می‌کند. شخصیت تند، بی‌خیال و مصمم ادوارد الریک باعث شده است تا مخاطبان بتوانند ارتباط خوبی را با او برقرار کنند. رشد ذهنی و قلب پاک ادوارد، او را به یکی از دوست‌داشتنی‌ترین شخصیت‌های انیمه تبدیل کرده است.

شخصیت ناقص ادوارد او را برای تماشاگران بسیار جذاب‌تر می‌کند. تعادل بین مبارزات و پیروزی‌های او احتمالاً یکی از دلایلی است که طرفداران انیمه او را به عنوان یکی از برترین کاراکتر های مرد در انیمه می‌شناسند. انیمه Fullmetal Alchemist و شخصیت اوارد الریک، افراد زیادی را به دنیای انیمه معرفی کرده است.

Lelouch Lamperouge

بهترین شخصیت های مرد در انیمه
بهترین شخصیت های مرد در انیمه

یکی از رتبه‌های درخشان این فهرست متعلق به یکی از پیچیده‌ترین شخصیت‌های دنیای انیمه است، انیمه‌ای که بی‌اغراق خود یکی از چند وجهی‌ترین مجموعه‌های انیمه‌ای است که تاکنون ساخته شده است. لولوش شخصیتی فریبنده است که به مخاطب، فرصت تماشای یک تحلیل اخلاقی عمیق را می‌دهد.

لولوش لامپروژ در یک مقطع زمانی به‌عنوان هفدهمین شاهزاده در صف تاج و تخت کشور قرار داشت، هرچند پس از ترور مادر و فلج شدن خواهرش از جایگاه خود کناره‌گیری کرد. لولوش در دوران تحصیل به‌عنوان یک گروگان سیاسیِ در تبعید زندگی می‌کرد و همین مسئله باعث شد که او فرصت انتقام گرفتن و پیدا کردن مسیر رستگاری را با آغوشی باز بپذیرد. او با دختری مرموز آشنا می‌شود که به او قدرت گیاس را می‌دهد، توانایی عجیب و غریبی که به لولوش اجازه می‌دهد عنان و اختیار هر شخصی را به‌دست گرفته و آنچه می‌خواهد را به او دیکته کند.

با استفاده از این موهبت، لولوش مسیری جدید را در زندگی خود دنبال می‌کند، به‌ویژه اینکه اکنون رهبری گروهی انقلابی با نام فرمان شوالیه‌های سیاه را هم برعهده دارد. البته او در این مسیر به دوستانش دروغ گفته و گاهی حتی به آن‌ها خیانت هم می‌کند و پیامد کارهای او، برباد رفتن زندگی‌های بسیاری است. تماشای تغییر و تحول شخصیت لولوش یکی از جذابیت‌های فریبنده این انیمه است که به مخاطبان فرصت تماشای یک تحلیل اخلاقی عمیق و درامی انسانی را می‌دهد.

Saitama

بهترین شخصیت های مرد در انیمه
بهترین شخصیت های مرد در انیمه

جای تعجب نیست که سایتاما از انیمه اکشن-کمدی One Punch Man (حقایق پنهان انیمه مرد تک مشتی One Punch Man) که یکی از لذت‌بخش‌ترین و خنده‌دار‎ترین شخصیت‌‌ها در انیمه است، مورد رای طرفداران انیمه در سایت Ranker قرار بگیرد. سایتاما یک شخصیت بسیار قدرتمند است که به دنبال یک حریف شایسته برای مبارزه می‌باشد.

این عبارات و واکنش‌های کسل‌کننده سایتما به قدرت‌های نوآورانه‌اش است که این انیمه را بسیار خنده‌دار و جذاب می‌کند. نگرش بیش از حد آرام همراه با قدرت بیش از حد او، لحظاتی را به نمایش می‌گذارد که به معنای واقعی کلمه امکان‌پذیر نیست. به همین دلیل است که برخی سایتاما را به عنوان قوی‌ترین شخصیت انیمه می‌شناسند.

Jiraiya

بهترین شخصیت های مرد در انیمه
بهترین شخصیت های مرد در انیمه

این مجموعه انیمه بسیار محبوب داستان یک پسر یتیم را دنبال می‌کند که می‌خواهد رهبر دهکده خود شود. جیرایا در حالی که شخصیت اصلی ناروتو نیست، یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های ناروتو برای بسیاری از طرفداران انیمه است. به‌عنوان معلم ناروتو، نگرش سبک‌دل، پرهیاهو و شادی‌بخش او و همچنین تأثیر همیشگی‌اش بر ناروتو، او را به یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های این انیمه تبدیل می‌کند.

با وجود نقص‌های او، ویژگی‌های مثبت جیرایا هرگز نادیده قرار نگرفت و شخصیت او هنوز جایگاه ویژه‌ای در قلب بسیاری از طرفداران انیمه را دارد. حضور این شخصیت دوست‌داشتنی در فهرست برترین شخصیت‌ های مرد در انیمه یک اولویت برای ما بود.

Minato Namikaze

بهترین شخصیت های مرد در انیمه
بهترین شخصیت های مرد در انیمه

میناتو نامیکاز به‌عنوان یکی از شخصیت‌های مهم ناروتو، یکی از جذاب‌ترین شخصیت‌های این انیمه است. یکی از دلایل اصلی این موضوع، ماهیت تحلیلی و شجاعت او می‌باشد که وقتی با قدرت او ترکیب می‌شود، صحنه‌های مبارزه باورنکردنی را در این انیمه می‌سازد. خصوصیات آرام، خونسرد و مهربان میناتو، همراه با نقش مرموز او به عنوان پدر ناروتو، در کل، او را به شخصیتی بسیار دوست‌داشتنی برای طرفداران تبدیل کرده است.

Rintarou Okabe

بهترین شخصیت های مرد در انیمه
بهترین شخصیت های مرد در انیمه

با کمی فاصله گرفتن از انیمه‌های سنگین رزمی، بد نیست وارد قلمروی آثار علمی تخیلی و تعلیق آمیز شویم و چه بهتر که به معرفی رینتارو اوکابه، دانشمندی دیوانه و البته رهبر مؤسسه‌ی تحقیقاتی ابزارهای آینده بپردازیم.

رین درحال گذراندن سال اول تحصیلی در دانشگاه توکیو دنکی بود که تصمیم گرفت روی عملیاتی خاص تمرکز کند، پس به آکیهابارا رفته و آزمایشگاه تحقیقاتی سفر در زمان خود را تأسیس و گروهی از مهندسان را استخدام کرد که البته بیش از آنکه دانشمند به نظر برسند، اوتاکو بودند!

شاید رفتارهای عجیب و غریب او عامل اولیه توجه علاقمندان انیمه به این شخصیت باشد، اما رین با سطوح پنهان و آشکاری از صداقت و دسیسه چینی، بیننده را کاملا مجذوب خود می‌کند. البته همان‌طور که سریال در عمق اسرار خود فرو می‌رود، رین هم درگیر انواع مفاهیم عالی و معضلات اخلاقی می‌شود که این مسائل باعث جذاب‌تر شدن هرچه بیشتر این شخصیت می‌شود.

Monkey D. Luffy

بهترین شخصیت های مرد در انیمه
بهترین شخصیت های مرد در انیمه

One Piece (بهترین فیلم های وان پیس) انیمه‌ای است که گروهی از دزدان دریایی را دنبال می‌کند که به دنبال گنجی هستند که کاپیتان آنها را به عنوان پادشاه دزدان‌دریایی تاج‌گذاری می‌کند. One Piece یکی از طولانی‌ترین انیمه‌های تاریخ می‌باشد. به دلیل اینکه لوفی یکی از قوی‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین شخصیت‌های انیمه است، کاملا منطقی می‌باشد که طرفداران انیمه او را به عنوان یکی از بهترین کاراکتر های مرد در انیمه بشناسند.

در حالی که ممکن است لوفی به اندازه سایر شخصیت‌های مرد که در مجموعه‌های انیمه‌های طولانی‌مدت دیده می‌شوند، رشد شخصیتی زیادی نداشته باشد، اهداف و ایده‌آل‌های اصلی او بخشی از چیزی است که شخصیت او را بسیار دوست‌داشتنی می‌کند. لوفی یک شخصیت آزاد، خوش‌بین و مهربان است که به خدمه خود احترام زیادی می‌گذارد و همیشه به دنبال خوش‌گذرانی با آنها می‌باشد.

Kakashi Hatake

بهترین شخصیت های مرد در انیمه
بهترین شخصیت های مرد در انیمه

کاکاشی که یکی از شخصیت‌های مورد‌علاقه طرفداران ناروتو می‌باشد، برای بسیاری که هنوز این انیمه را تماشا نکرده‌اند نیز قابل شناسایی است. اگرچه کاکاشی قوی‌ترین شخصیت ناروتو نیست، اما اغلب در هاله‌ای از رمز و راز پنهان می‌شد که همان او را برای بسیاری جذاب می‌کرد.

هوش و تطبیق‌پذیری کاکاشی به عنوان یک کاراکتر، در کنار طراحی بی‌شک منحصر به فرد‌، او را به یکی از جذاب‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین شخصیت‌های انیمه تبدیل می‌کند. علیرغم اینکه او تنها به عنوان یک شخصیت فرعی در ناروتو حضور دارد.

Killua Zoldyck

بهترین شخصیت های مرد در انیمه
بهترین شخصیت های مرد در انیمه, بهترین کاراکتر مرد در انیمه

این انیمه فانتزی سفر پسر جوانی را دنبال می‌کند که به دنبال پدرش می‌گردد. کیلوا به عنوان شخصیت دوتاگونیست Hunter X Hunter، یک شخصیت بسیار خوب نوشته شده با قوس جالب و قانع کننده‌ای است که پیشرفت او در طول انیمه به نمایش گذاشته می‌شود.

او یکی دیگر از شخصیت‌هایی است که به مخاطب اجازه می‌دهد از طریق خصوصیات‌ خود با او ارتباط برقرار کند. کیلوا به طرفداران این امکان را می‌دهد که داستان Hunter X Hunter را از نگاه شخص دیگری تماشا کنند. بسیاری از علاقه‌مندان انیمه، کیلوا را به عنوان بهترین شخصیت مرد در انیمه می‌شناسند.

Levi Ackerman

بهترین شخصیت های مرد در انیمه
برترین کاراکتر های مرد در انیمه

در آستانه انقراض، بشریت برای فرار از تایتان‌های انسان‌خوار پشت دیوارهای بسیار بلند پناه می‌گیرد. لیوای که شخصیتی خون‌سرد، آرام و جمع‌آور است، در حالی که شخصیت اصلی این مجموعه نیست، به طور غیرقابل انکار بهترین و به گفته Ranker، یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های انیمه مرد در تاریخ می‌باشد.

با ارائه صحنه‌های اکشن حماسی متعدد در طول انیمه، طرفداران به سرعت عاشق شوخ طبعی او شدند. دلیل دیگر او برای حضور در لیست برترین کاراکتر های مرد در انیمه، مهارت‌های مبارزه عالی او می‌باشد که مسئول برخی از بهترین صحنه‌های اکشن انیمه است. داستان تراژیک دلسوز او همچنین لایه‌ای دیگر به شخصیت او اضافه کرد.

Itachi Uchiha

بهترین شخصیت های مرد در انیمه
بهترین کاراکتر های مرد در انیمه

ایتاچی که به عنوان یک کاراکتر به خوبی نوشته شده و یکی از بهترین شخصیت‌های ناروتو در نظر گرفته می‌شود، شخصیتی است که اعجوبه بودن را بدون ذره‌ای از غرور مجسم می‌کند. در حالی که ممکن است برخی از طرفداران او را شخصیتی مغلوب در نظر بگیرند، از خودگذشتگی و داستان احساسی او عمق زیادی به ایتاچی می‌دهد.

پیشینه و روابط منحصر به فرد او پر از احساسات بود که طرفداران می‌توانستند عمیقاً با آن ارتباط برقرار کنند و او را به عنوان یکی از بزرگترین شخصیت‌های انیمه بشناسند. بسیاری از افراد ایتاچی را به عنوان بهترین کاراکتر مرد در انیمه نام می‌برند.

Naruto Uzumaki

بهترین شخصیت های مرد در انیمه
برترین شخصیت های مرد در انیمه

جای تعجب نیست که بهترین شخصیت مرد انیمه تاریخ به خود ناروتو (10 شخصیت قدرتمند زن ناروتو) برسد. ناروتو که به راحتی قابل تشخیص‌ترین شخصیت انیمه است، حتی کسانی که با انیمه آشنا نیستند، با او کاملا آشنا می‌باشند. انیمه ناروتو جزء یکی از بزرگ‌ترین انیمه‌های تاریخ است.

ناروتو شخصیتی مصمم است که هرگز تسلیم نمی‌شود. خصوصیات مثبت زیادی در ناروتو وجود دارد که طرفداران می‌توانند از او یاد بگیرند و از او بیاموزند. همین او را به یک قهرمان محبوب تبدیل کرده است.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین شخصیت های مرد در انیمه سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


26 thoughts on “محبوب ترین شخصیت های مرد در انیمه ؛ با بهترین ها آشنا شوید

        1. لولوش محبوبترین شخصیت جهان انیمه.دوم لیوای.سوم لوفی.چهارم ال.تانجیرو و لایت و ایتاچی.کیلوا و خیلیای دیگه هم خوبن

    1. شخصیت‌هایی که در این فهرست قرار گرفتند بر اساس رای‌های داده شده در سایت Ranker است. رتبه‌بندی شخصیت‌ها هم به دلیل آزاد بودن رای‌گیری بعد از مدتی تغییر می‌کند.

  1. و لایت مادارا گوکو.بیرس.لوک ساسکه L ارن‌.ایچیکو.زنو هم که هم میشناسن.و یکی از انیمه های قدیمی توکیو غول که کانکی خیلی محبوبه و اسمی ازش نبردن کاراکتر محبوب هم زیاد هست

  2. سایتاما حتی تو مانگا در حد قدرت ریمورو و انوس و انتی اسپیرال و گوکو و وجیتا اولترا و کریتور نیست چرا بهش لقب قدرتمند ترین و دادین؟

  3. نه جوجوتسو ماهیتو و سوکونا و گوجو و مگومی رو زدی نه نث نات نه سگ های ولگرد بانگو نه کلی انیمه دیگه فقط ناروتو فن ناروتو حتی مادارا ام نزدی طرف خوبایی واقعا چاخان نوشتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *