فرادرس

بهترین شخصیت های نیمه انسان در انیمه های محبوب + [عکس]

به تازگی طرفداران انیمه از شخصیت‌های نیمه انسان در انیمه سیر نمی‌شوند. در این نوشتار با فیگار بمانید تا با بهترین شخصیت های نیمه انسان در انیمه آشنا شوید.

آرک هزار ساله Bleach در پاییز 2022 پخش خواهد شد و آخرین فصل Attack On Titan قرار است در سال 2023 پخش شود. طرفداران انیمه شیفته مفهوم و پویایی منحصر به فرد این دو انیمه هستند. شخصیت‌هایی مانند ایچیگو و ارن یگر به دلیل ویژگی‌های عرفانی خود طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند. اما یکی از ویژگی‌هایی که بیشتر محبوب‌ترین شخصیت‌های انیمه دارند، نیمه انسانی بودن آنهاست.

بیشتر بخوانید:

باهوش‌ترین شخصیت‌های انیمه ای

شخصیت های انیمه ای جاودانه

بهترین شخصیت های نیمه انسان در انیمه

از کانکی تا زیرو تو

شما می‌توانید فهرست بهترین شخصیت های نیمه انسان در انیمه را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین شخصیت های نیمه انسان در انیمه
بهترین شخصیت های نیمه انسان در انیمه

استفاده از شخصیت‌های نیمه انسان در انیمه چیز جدیدی نیست. اما با افزایش محبوبیت انیمه‌هایی که این شخصیت‌های را دارند، این شخصیت‌ها محبوبیت زیادی در بین بینندگان به دست آورده‌اند.

در اینستاگرام بخوانید:


از شیاطین، بیگانگان، خون آشام‌ها و حتی خدایان، این شخصیت‌های نیمه انسان در انیمه‌های مورد علاقه طرفداران هستند. پس اگر می‌خواهید با برترین شخصیت های نیمه انسان در انیمه آشنا شوید، در این نوشتار با ما همراه باشید تا به معرفی بهترین کاراکتر های نیمه انسان در انیمه بپردازیم.

Zero Two

بهترین شخصیت های نیمه انسان در انیمه
بهترین شخصیت های نیمه انسان در انیمه

Zero Two دوتاگونیست انیمه Darling In The Franxx است. مردم از دوران کودکی همیشه او را به عنوان یک هیولا می‌شناختند. او یک انسان-کلاسو است که او را به نوعی بیگانه تبدیل می‌کند. شاخ‌های قرمز و خونی کلاکسوسور به وضوح نیمه انسانی او را نشان می‌دهد. او با هیرو، شخصیت اصلی داستان شریک شد و شروع به خلبانی با او کرد. این دو به زودی احساسات عاشقانه‌ای نسبت به یکدیگر پیدا کردند.

Zero Two در دوران کودکی خود مانند یک حیوان وحشی رفتار می‌کرد. او در نتیجه بدرفتاری با او با دیدی بدبینانه بزرگ شد. Zero Two مجذوب تبدیل شدن به یک انسان و ملاقات با پسری است که از دوران کودکی خود به یاد می‌آورد که معلوم می‌شود که هیرو آن پسر است.

بیشتر بخوانید:

10 تا از بهترین شخصیت های انیمه ای ایسکای

Clare

بهترین شخصیت های نیمه انسان در انیمه
بهترین شخصیت های نیمه انسان در انیمه

کلر چهل و هفتمین کلیمور زن در نسل 150 است. در این جهان هیبریدهای Human-Yoma معروف به Claymores کل دنیا را در بر گرفته‌اند. از سوی دیگر، کلر، تنها کلیموری می‌باشد که با استفاده از گوشت کلیمور دگرگون شده است و تنها یک چهارم او را خون یوما می‌سازد. کلر داوطلب شد تا دوره آموزشی را برای تبدیل شدن به یک کلیمور طی کند. با این حال، او در نتیجه آزمایش تغییر او با استفاده از خون کلیمور ضعیف شد. او همچنین گذشته سختی داشت که توسط یوما مورد آزار و اذیت و بدرفتاری قرار گرفته بود. با وجود همه چیز، کلر به عنوان یک جنگجوی وحشی و یکی از اولین موجودات نیمه بیدار ظاهر می‌شود.

در دهه 2000، کلیمور به عنوان داستانی برجسته شد که در آن اکثریت نیروی رزمی آن زن بودند. در حالی که تقریباً تمام انیمه‌های شونن در آن زمان دارای شخصیت‌های زن (بهترین انیمه های شونن با قهرمان زن) بودند که به نبردها و خطوط کلی داستان کمک می‌کردند، تعداد کمی از آن‌ها مانند کلیمور نقش اصلی را به عهده داشتند. حضور کلر در فهرست برترین کاراکتر های نیمه انسان در انیمه یک اولویت برای ما بود.

Future Trunks

بهترین شخصیت های نیمه انسان در انیمه
بهترین شخصیت های نیمه انسان در انیمه

Trunks در آینده پسر Vegeta و Bulma، یکی از بهترین زوج‌های انیمه شونن جامپ است. او در یک واقعیت جایگزین در آینده زندگی می‌کند و مانند ترانکس، یک دورگه سایان-انسان می‌باشد، حتی اگر زندگی آنها بسیار متفاوت باشد. همچنین ترانکس در آینده یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های انیمه Dragon Ball Z است.

گوهان در آینده، بزرگترین فرزند هیبریدی انسان-سایان گوکو و چی چی، ترانکس در آینده را آموزش می‌دهد. ترانکس در آینده، برخلاف بچه ترانکس، با توجه به شرایط خط زمانی خود محتاط، جدی، مودب و خوش اخلاق است. او یکی از تنها سه بازمانده از حمله زاماسو می‌باشد و آرک او حول محور تلاش‌های او برای نجات همه می‌چرخد.

Youko Shiragami

بهترین شخصیت های نیمه انسان در انیمه
بهترین شخصیت های نیمه انسان در انیمه

یوکو شیرگامی یک دانش آموز دبیرستانی (بهترین انیمه های دبیرستانی نتفلیکس) است که به شرط مخفی نگه داشتن هویت واقعی خود در یک مدرسه انسانی تحصیل می‌کند. او یک دورگه انسان و یک خون آشام معروف به نام Dhampirs می‌باشد و قهرمان اصلی این انیمه است.

او مانند یک خون آشام دارای دندان‌های نیش بلند و بال‌های بزرگ است. یوکو می‌تواند بال‌های خود را پنهان کند، اما نه نیش را خیر. در نتیجه، او از آشکار کردن دندان‌هایش به کسی خودداری می‌کند. وقتی او در یک کلاس خالی بال‌هایش را باز کرد، همکلاسی‌اش آساهی کورومین راز او را کشف کرد. اما به جای افشای این راز، او به یوکو کمک می‌کند تا در طول دو سال دبیرستان آن را پنهان کند.

Shinichi Izumi

بهترین شخصیت های نیمه انسان در انیمه
بهترین شخصیت های نیمه انسان در انیمه

شینیچی ایزومی، شخصیت اصلی انیمه Parasyte، یک هیبرید واقعی نیست، بلکه به اشتباه به یک نیمه انگل تبدیل می‌شود. دست راست ایزومی پس از ابتلا به انگلی به نام میگی جایگزین می‌شود. این آمیختگی به طور قابل توجهی بر شخصیت ایزومی تأثیر می‌گذارد، زیرا او شروع به فکر کردن مانند یک انگل می‌کند و ظرفیت خود را برای همدردی و درد و دل از دست می‌دهد.

وقتی Parasytes (بیگانگان کرم مانند) به زمین حمله میکنند و انسان ها را به عنوان میزبان خود در اختیار میگیرند، یکی از آنها شکست میخورد و در نهایت دست راست Izumi Shinichi را تصاحب میکند.حال او مجبور است در زندگی روزمره خود با این انگل‌ها مقابله کند در حالی که ترجیح میدهد زندگی عادی داشته باشد.

میگی ایزومی را گاز گرفت تا مغز او را به طور کامل تصاحب کند، اما ایزومی یک کابل را دور بازوی خود بست و مانع از پیشرفت بیشتر آن شد. این دو در طول زمان پیوند خاصی را ایجاد می‌کنند و یاد می‌گیرند که با هم زندگی کنند. ادغام ایزومی و میگی، و همچنین زندگی بعدی آنها، یک ماجرای دیدنی و سرگرم‌کننده در این انیمه است.

بیشتر بخوانید:

بهترین شخصیت های انیمه ها که تتو دارند

Ichigo Kurosaki

بهترین شخصیت های نیمه انسان در انیمه
بهترین شخصیت های نیمه انسان در انیمه, بهترین کاراکتر نیمه انسان در انیمه

قهرمان بلیچ فردی تکان‌دهنده و سرسخت است که نمی‌تواند از یک مبارزه عقب‌نشینی کند. اما با هدایت آن‌ها برای تبدیل شدن به یک مبارز بهتر، ایچیگو به قدرت عظیمی می‌رسد که هیچ‌کس نمی‌توانست آن را پیش‌بینی کند. اگرچه آموزش هنرهای رزمی ایچیگو به این معنی می‌باشد که نبرد تن به تن همیشه نقطه قوت او بوده است، با این حال ایچیگو به یک شمشیرباز (بهترین شمشیرزن های انیمه) بسیار ماهر در فرم شینیگامی خود تبدیل می‌شود.

ایچیگو کوروساکی، پسر ایشین و ماساکی کوروساکی، ترکیبی عالی از هر نژاد در بلیچ است. ایچیگو یک نیمه انسان عالی با قدرت‌های خارق العاده است، از طرف پدرش یک Soul Reaper از قبیله سلطنتی شیبا و از طرف مادرش یک انسان کوئینسی می‌باشد. او یک جنگنده بااستعداد و یکی از برترین شخصیت های نیمه انسان در انیمه است.

Sha Gojyo

بهترین شخصیت های نیمه انسان در انیمه
بهترین شخصیت های نیمه انسان در انیمه, بهترین شخصیت نیمه انسان در انیمه

شا گوجیو یک فرزند هانیو از یک مادر انسان و یک پدر یوکای است. او یکی از چهار عضو Sanzo Ikkou می‌باشد. شا به خاطر موها و چشم‌های قرمز خونی‌اش که به او لقب «فرزند تابو» را داده است مورد توهین قرار می‌گیرد. گوجیو با کنایه‌ها و خنده‌های حیله گرانه خود، درد و رنجی خود را پنهان می‌کند. به دلیل وضعیت هانیو، گوجیو توسط نامادری خود نیز مورد آزار و اذیت قرار گرفت.

Shakujou یا Shakugetsujou سلاحی می‌باشد که توسط گوجیو ساخته شده است. او به هیکل بلند 185 سانتی خود افتخار می‌کند. او همچنین دو جای زخم روی استخوان گونه چپ خود دارد که مربوط به زمانی است که نامادری‌اش در سن 12 سالگی با تبر او را زد. گوجیو همچنین به عنوان بهترین قهرمان جهان شناخته می‌شود.

بیشتر بخوانید:

بهترین شخصیت های مرد در انیمه

Ken Kaneki

بهترین شخصیت های نیمه انسان در انیمه
بهترین شخصیت های نیمه انسان در انیمه, برترین کاراکتر های نیمه انسان در انیمه

کِن کانکی قربانی حوادث ناگوار زیادی شده است. یک قرار بسیار بد به طور ناخواسته‌ای باعث شد او به یک نیمه غول تبدیل شود. او دوستان زیادی پیدا کرد تا به او برای تغییر دوباره کمک کنند. زمانی که او تحت کنترل Yakumo Oomori قرار گرفت سرانجام خوش‌بینی و بی‌گناهی او از بین رفتند. کانکی در این وضعیت پیچیده و پس از شکنجه‌های وحشتناکی که از سوی Yakumo Oomori متحمل شد به یک غول مو سفید بدخواه تبدیل شد.

کانکی اولین غول مصنوعی در تاریخ بود. او دارای قدرت فوق بشری سطح بالا و سرعتی است که از انسان‌ها پیشی می‌گیرد. در پایان Tokyo Ghoul: re، کانکی به قدرتمندترین موجود جهان تبدیل می‌شود. او قبل از تصمیم گیری برای نابودی همه غول‌ها، به جز آنهایی که در Anteiku هستند، هر دو دیدگاه غول و انسان را به دقت در نظر می‌گیرد. کن کانکی بهترین کاراکتر نیمه انسان در انیمه است.

Rin Okumura

بهترین شخصیت های نیمه انسان در انیمه
بهترین کاراکتر های نیمه انسان در انیمه

رین اوکومورا، پسر شیطان، یک نفیلیم. نفیلیم‌ها ترکیبی از انسان‌ها و دیو‌ها هستند. رین دو شعله آبی شاخ مانند روی سرش، گوش‌های بلند جن‌ مانند و دندان‌های شیطانی به شکل یک دیو دارد. عنبیه‌های او به شکل ذوزنقه در سایه تیره‌تر آبی رشد می‌کنند و مردمک‌های او زرشکی و شفاف می‌شوند.

رین در آکادمی True Cross ثبت نام می‌کند تا به عنوان یک جن گیر آموزش ببیند و انتقام قتل پدر خوانده‌اش شیرو فوجیموتو که توسط شیطان کشته شده است را بگیرد. رین همچنین می‌تواند با شیاطینی که نمی‌توانند به زبان انسان صحبت کنند، ارتباط داشته باشد. رین برخی اوقات از کوریکارا استفاده می‌کند، تیغه‌ای که در هنگام تولد برای مهر و موم کردن قدرت‌هایش به کار می‌رفت تا از قدرتی که از شیطان به ارث برده استفاده کند.

Eren Yeager

بهترین شخصیت های نیمه انسان در انیمه
برترین شخصیت های نیمه انسان در انیمه

Eren Yeager، یک هیبرید انسان و تایتان، شخصیت اصلی انیمه حمله به تایتان است. در این انیمه، پدر ارن به او یک آمپول تیتان تزریق می‌کند و با دادن جان خود به او قدرت تایتانی خود را بدست آورد. او اکنون از قدرت سه تایتان بهره می‌برد. ارن تایتان حمله و تایتان اصلی را از پدرش به ارث برد. او همچنین پس از خوردن لارا تایبور در طول حمله لیبریو، تایتان چکش جنگی را نیز دریافت کرد.

ارن، میکاسا و آرمین در سپاه 104 کادت ثبت نام کردند. پس از نبرد برای تروست، این سه به هنگ پیشاهنگی پیوستند. ارن شاهد یک تایتان خندان بود که مادرش را به قتل رساند و عهد کرد که تمام تایتان‌ها را از بین ببرد. با این حال، در فصل چهار، او به عنوان تکان‌دهنده‌ترین شرور انیمه تبدیل به یک ضدقهرمان (بهترین قهرمان ها در انیمه که به شرور تبدیل شدند) می‌شود و بهترین دوستانش را در مقابل خود قرار می‌دهد. از نظر بسیاری ار طرفداران انیمه، ارن یگر بهترین شخصیت نیمه انسان در انیمه است.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین شخصیت های نیمه انسان در انیمه سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

پرسش های متداول در رابطه با بهترین شخصیت های نیمه انسان در انیمه

بهترین کاراکتر نیمه انسان در انیمه چه کسی است؟

از نظر بسیاری ار طرفداران انیمه، ارن یگر بهترین شخصیت نیمه انسان در انیمه است.

شخصیت Kaneki Ken قهرمان چه انیمه‌ای است؟

این شخصیت نیمه انسان محبوب، قهرمان انیمه Tokyo Ghoul است.


12 thoughts on “بهترین شخصیت های نیمه انسان در انیمه های محبوب + [عکس]

    1. 😂_اگ ارن رو گذاشته باید ناروتو رو هم میزاشت و استا و یوجی و هزارتا دیگه که شیطان و هیولا یا نوعی نفرین داخلشون هست رو باید میزاشت اما نباید اینارو بزاره چون میتونن از دست اون شیطان یا نفرینه خلاص بشن ولی کانکی نمیتونه چون اعضا بدنشه

      1. کانکی رو قبول دارم 😂اما ارن باید خودشو بکشه تا خلاص شه اولا 😐بعدش ناروتو هم حدودا درست میگی اما ناروتو هم میتونه خلاص شه اما خب شاید بمیره شایدم نه 😐😑😐😑😐البته خلاص شد تو بوروتو و اینکه لطفا الکی ادمین را گیج نکنین و دقیق تر فکر کنین و بعد حرف بزنین 😐

    1. البته من اتک ان تایتان رو بیشتر پیشنهاد میکنم و…توکیو غول تا فصل دوش خوبه بد نیست اما مانگای فصل اول و دوم خیلی قشنگه پیشنهاد میکنم مانگای توکیو غول رو حتما بخونید اما انیمه توکیو غول رو پیشنهاد نمیکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *