بهترین فیلم هندی جنگی که باید قبل از مرگ ببینید + [دانلود دوبله فارسی رایگان]

در نوشتار بهترین فیلم هندی جنگی به معرفی بهترین فیلم هندی دوبله فارسی اکشن محور خواهیم پرداخت. با ما و نوشتار معرفی بهترین فیلم هندی همراه بمانید.

همه دوست دارند هر چند وقت یکبار یک فیلم اکشن خوب تماشا کنند. آن ضربات، تعلیق و صحنه مبارزه چیزی است که هیچ فیلمی متعلق به ژانر خاص دیگری نمی‌تواند با آن مطابقت داشته باشد. با این حال، مانند دیگر ژانرهای مختلف یک فیلم، پیدا کردن یک فیلم اکشن با کیفیت خوب نیز بسیار دشوار است.

و همچنین ممکن است احساس نکنید که می‌خواهید تمام لیست فیلم های اکشن هندی را مرور کنید و اگر در مورد شما چنین است، ما در سایت فیگار تصمیم گرفته ایم که همه چیز را برای شما بسیار آسان کنیم. و یکی از بهترین راه هایی که میتوانیم انجام دهیم این است که لیستی از بهترین فیلم های اکشن هندی در بالیوود تهیه کنیم.

مقاله مکمل:

بهترین فیلم های عاشقانه هندی + [2022 و 2021 و تمام دوران]

بهترین فیلم های اکشن هندی

بهترین فیلم های هندی اکشن

فهرست بهترین فیلم های اکشن بالیوود را که در ادامه نوشتار بهترین فیلم های اکشن هندی برای شما معرفی کرده ایم، در لیست زیر در یک نگاه قابل مشاهده است:

بیشتر بخوانید:

البته که تولیدات سینمای هند بسیار بیشتر از آن است که در یک مقاله بتوان یک فهرست کامل از بهترین فیلم های هندی جنگی داشت، اما به هرحال ما و تیم تحریریه فیگار تلاش خود را کرده‌ایم تا در این مقاله‌ی جدید از فیگار چند فیلم سینمایی جنگی هندی از بهترین فیلمهای بالیوودی اکشن را به شما معرفی کنیم. پس با معرفی برترین فیلم های هندی اکشن و جنگی با ما همراه باشید.

نوشتار جالب:

نقد فیلم گانگوبای کاتیاوادی 2022 [فیلم هندی بر اساس واقعیت]


جهت دانلود بهترین فیلم های هندی دوبله فارسی به کانال تلگرامی زیر مراجعه کنید:

دانلود فیلم های دوبله فارسی هندی از تلگرام


فیلم Saaho

بهترین فیلم های اکشن هندی , فیلم های اکشن هندی , فیلم اکشن هندی , فیلم هندی اکشن , فیلم های هندی اکشن , فیلم های هندی اکشن جدید , فیلم های اکشن هندی جدید , فیلم اکشن جدید هندی , فیلم جدید هندی اکشن , فیلم اکشن هندی جدید , فیلم اکشن بالیوود , فیلم های اکشن بالیوود
بهترین فیلم های اکشن هندی 2021
 • کارگردان: سوجیت
 • بازیگران: پرابهاس، شرادها کاپور و سابو سیریل
 • مدت زمان: ۱۷۰ دقیقه

فیلم اکشن مهیج عمدتا در شهر Waaji اتفاق می‌افتد که دارای یک دنیای زیرزمینی فعال به سرپرستی خانواده روی است. هنگامی که رهبر آنها کشته میشود، مسابقه ای در مورد اینکه چه کسی این پیمان را رهبری می‌کند شروع می‌شود و دنبال یک جعبه سیاه هستند که حاوی اسرار گنج نهایی است.

همه این ماجراها تحت نظر Ashok Chakravarthy و یک مامور دیگر بنام Amritha Nair مورد بررسی قرار می‌گیرد. اگرچه فیلم نمیتواند در سینماها عملکرد خوبی داشته باشد، اما سکانس های اکشن توسط همه بازیگران درخشان اجرا شده است و برای طرفداران پرابهاس و شرادا کاپور بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

فیلم War

فیلم های اکشن هندی جدید , فیلم اکشن جدید هندی , فیلم جدید هندی اکشن , فیلم اکشن هندی جدید , فیلم اکشن بالیوود , فیلم های اکشن بالیوود
فیلم های اکشن هندی جدید
 • کارگردان:‌ سیدهارت آناد
 • تهیه‌کننده:‌ آدیتیا چوپرا
 • نویسنده:‌ عباس تیروالا
 • فیلمنامه‌نویس:‌ شریدار راغوان و سیهدارت آناند
 • داستان: Aditya Chopra و سیدهارت آناد
 • بازیگران:‌ ریتیک روشن و تایگر شروف

این فیلم اساساً یک فیلم اکشن بالیوود به کارگردانی سیدارت آناند است که در سال 2019 اکران شد. در این فیلم هریتیک روشن و تایگر شروف با ظاهر ویژه وانی کاپور در نقش اصلی بازی میکنند. داستان با خالد رحمانی (تایگر شروف)، یک مامور RAW پیش میرود، جایی که او باید مربی سابق خود کبیر (هرتیک روشن)، همچنین یک مامور RAW را که در حال ایجاد هرج و مرج هستند، تعقیب کند.

داستان با بازیگران ستاره و فیلم آنطور که انتظار میرفت عالی نیست، اما سکانس های اکشن به طرز شگفت انگیزی فیلمبرداری میشوند و قطعاً ارزش تماشا را دارد. قطعا این فیلم می‌تواند جزو بهترین فیلم های اکشن هندی در لیست ما قرار بگیرد.

فیلم Laal Kaptaan

بهترین فیلم های اکشن هندی , فیلم های اکشن هندی , فیلم اکشن هندی , فیلم هندی اکشن , فیلم های هندی اکشن , فیلم های هندی اکشن جدید
بهترین فیلم های اکشن هندی
 • کارگردان: ناودیپ سینگ
 • بازیگران: سیف علی خان، ماناو ویجی، زویا حسین و سوناکشی سینها
 • مدت زمان: ۱۵۵ دقیقه

داستان فیلم Laal Kaptaan در قرن 18 اتفاق می‌افتد و یک فیلم اکشن هندی به کارگردانی Navdeep Singh است. فیلم سیف علی خان را در نقش اصلی نشان می‌دهد و نقش ناگا سادو را بازی می‌کند؛ او همچنین شکارچی جایزه است و با نام Gossain شناخته می‌شود.

او برای به دست آوردن پول شروع به یک قتل عام می‌کند و با پاداشی روبرو می‌شود. رحمت خان که در طرف دیگر توسط ماراتاها به دلیل غارت از خزانه تعقیب می‌شود؛ سفر او اسرار عمیقی را در مورد گذشته اش فاش خواهد کرد. مطمئناً این فیلم هندی اکشن به عنوان یکی از بهترین فیلم های اکشن بالیوود ساخته شده با اجراهای فوق العاده است.

فیلم Manikarnika: The Queen of Jhansi

فیلم های اکشن هندی جدید , فیلم اکشن جدید هندی , فیلم جدید هندی اکشن , فیلم اکشن هندی جدید , فیلم اکشن بالیوود , فیلم های اکشن بالیوود
فیلم های اکشن هندی جدید
 • کارگردان: کانگانا رانوت و کریش
 • بازیگران: کانگانا رانوت، آتول کولکارنی، جیشو سنگوپتا، وایبهاو تاتوادی
 • موسیقی: شانکار-احسان-لوی
 • مدت زمان: ۱۴۸ دقیقه

این فیلم در مورد افسانه ملکه لاکشمیبایی صحبت میکند، که با برافروختن جهنمی از طریق “شورش هندی 1857” علیه راج بریتانیا برای تاج و تخت جنگید. کانگانا رانائوت، که خود ملکه بالیوود است، با به تصویر کشیدن بیشترین حس جوانمردی که در خونش میشتابد، تصویر آن جنگجوی خشن را ترسیم میکند.

به یاد آوردن درس های تاریخ و صحنه های نفس گیر و پر از قدرت، این فیلم هندی اکشن و تاریخی را خاص میکند. اگرچه دیدن این نکته تعجب آور است که فیلم تنها میتواند سهم ناعادلانه ای از 6/10 را در رتبه بندی IMDb را به دست آورد. اما سخنان محبت آمیزی که از دهان تماشاگران بیرون می‌آید برای بالا بردن ارزش های والای این فیلم و قرزار گرفتن در لیست بهترین فیلم های اکشن هندی کافی است!

فیلم Thackeray

بهترین فیلم های اکشن هندی , فیلم های اکشن هندی , فیلم اکشن هندی , فیلم هندی اکشن , فیلم های هندی اکشن , فیلم های هندی اکشن جدید
بهترین فیلم های اکشن هندی

ساخت این فیلم نمادین با به تصویر کشیدن زندگی نامه Shiv Sena supremo Balasaheb Thackeray، باعث تحقق عدالت در بازی وی در نقش ببر مراتی شده است. این فیلم تصویری خیره کننده دارد. عمدتا به دلیل استفاده خلاقانه از رنگها – فیلمبرداری سیاه و سفید برای روزهای اولیه شخصیت و تصویرسازی رنگارنگ برای بقیه قسمت‌ها فرم خاصی را به خود گرفته است.

هیچ کس بجز نوازالدین صدیقی، که به دلیل عملکرد خاص و درخشانش مشهور است، نمیتواند تاکری ارشد را تا حد کمال بازی کند. داستان نیمه اول را نشان میدهد که بالاشحب تاکرای کاریکاتوریست این حرفه بود و سپس جهشی را آغاز میکند که در آن به عنوان یک رهبر تأثیرگذار مراتی وارد سیاست میشود.

فیلم Bharat

فیلم های اکشن هندی جدید , فیلم اکشن جدید هندی , فیلم جدید هندی اکشن , فیلم اکشن هندی جدید , فیلم اکشن بالیوود , فیلم های اکشن بالیوود
فیلم اکشن جدید هندی
 • کارگردان: علی عباس ظفر
 • تهیه‌کننده: آتول آگنیهوتری، آلویرا خان آگنیهوتری، بوشان کومار، کریشان کومار و ناخیل نامیت
 • نویسنده: علی عباس ظفر و وارون .وی شارما
 • بازیگران: سلمان خان: کاترینا کایف، تابو (چهره ویژه)

بهارات روایتگر ۷۰ سال زندگی یک مرد و سرزمین اوست که در هنگام جدایی پاکستان از هندوستان اتفاق می‌افتد و فیلم پستی ها و بلندی های شخصیت اصلی فیلم (بهارات) تا سن ۷۰ سالگی او به تصویر می‌کشد.

این فیلم اکران خارجی بسیار عظیمی داشت. حق اکران این فیلم در کشورهای فرانسه و آلمان در فستیوال کن امسال فروخته شد و علاوه بر این فیلم فوق برای اولین بار در عربستان سعودی اکران شد.

صحنه هایی که در این فیلم میگذرد بر اساس تصویر یک مرد معمولی است که در زمان استقلال هند از بحران جان سالم به در برده است. با این حال، به نظر نمیرسد منتقدان و مخاطبان با این موضوع موافق باشند. همانطور که بینندگان آن را نقد کردند: “فیلم مملو از حفره هایی است و آهنگ های سرگرم کننده که فاقد حس هستند به نظر نمیرسد که نقص را بپوشانند”

فیلم Romeo Akbar Walter

بهترین فیلم های اکشن هندی , فیلم های اکشن هندی , فیلم اکشن هندی , فیلم هندی اکشن , فیلم های هندی اکشن , فیلم های هندی اکشن جدید
بهترین فیلم های اکشن هندی
 • کارگردان: رابی گراول
 • بازیگران: جان آبراهام، مونی روی، جکی شروف و سکندر کر
 • مدت زمان: ۱۳۹ دقیقه

وقتی جان آبراهام، بازیگر فوق العاده فیلم های اکشن هندی در این فیلم به صورت سه گانه بازی کرد، تماشاگران نمیتوانستند خلسه دیدن او را کنترل کنند. تریلر اکشن هندی با اولین حروف عنوان خود به عنوان RAW دارای یک طرح بر جاسوسی در پاکستان است. فیلم پر از معما است. درست است که به خوبی نمی‌تواند ما را غافلگیر کند؛ اما در عین حال پیچیده به نظر می‌رسد. یکی از فیلم های هندی اکشن جدید که باید ببینید همین فیلم است که می‌تواند لحظات سرگرم‌کننده و جالبی را برای شما فراهم کند.

فیلم Amavas

فیلم اکشن جدید هندی
فیلم اکشن جدید هندی

این تریلر اکشن با امتیاز 3.2 در IMDb در فوریه 2019 به اکران درآمد. خط داستانی به شکلی قابل پیش بینی جلو میرود و با ژانر هیجان انگیز مطابقت ندارد. مطلقا هیچ چیز جدیدی نیست! یک زوج قصد دارند یک هفته از خانه تابستانی خود دیدن کنند و همه چیز به دلیل وجود روحی که آنها را درگیر خود میکند به یک کابوس تبدیل میشود.

ضربات کمدب آلود توسط سرایدار ویلا هاله‌ای را روشن می‌کند و شما ممکن است از دیالوگ های او لذت ببرید و اکشن هندی را از حس خود به این سرایدار بیرون بکشید. فیلم اکشن هندی جدید که ندیدنش حکم بر فنا شدن عمر شما را دارد.

فیلم Kesari

بهترین فیلم های اکشن هندی , فیلم های اکشن هندی , فیلم اکشن هندی , فیلم هندی اکشن , فیلم های هندی اکشن , فیلم های هندی اکشن جدید
بهترین فیلم های اکشن هندی
 • کارگردان: آنوراگ سینگ
 • بازیگران: آکشی کومار و پرینیتی چوپرا
 • مدت زمان: ۱۵۰ دقیقه

نبرد سرارگاهی نمیتواند تصویری بهتر از این فیلم اکشن هندی با قهرمانی آکشی کومار داشته باشد. تاریخ طلایی این نبرد حماسی کمتر شناخته شده است و فیلم پرده برداری کامل از این داستان بود.

این نبرد با 21 سیک و 10 هزار پاتن افغان انجام شد. داستان درام جنگی را نشان میدهد که با شجاعت رزمندگان سیک در در هم آمیخته می‌شود. همچنین تماشاگران را به دلیل صحنه های برانگیخته از میهن پرستی درگیر می‌کند.

بیشتر بخوانید:

فیلم Badla

فیلم های اکشن هندی جدید , فیلم اکشن جدید هندی , فیلم جدید هندی اکشن , فیلم اکشن هندی جدید , فیلم اکشن بالیوود , فیلم های اکشن بالیوود
فیلم اکشن جدید هندی
 • کارگردان: سوجوی گوش
 • تهیه‌کننده: گوری خان، شاهرخ خان و سونیر خاطرپال
 • بازیگران: آمیتاب باچان و تاپسی پانو
 • مدت زمان: ۱۱۸ دقیقه

انتقام گرفته خواهد شد اما غیر قابل پیش بینی ترین حالت ممکن! یک تریلر رازآلود جنایی شامل تحقیقات شدید قتل متهم ناینا ستی برای قتل معشوق خود که با شگفتی هایی روبرو میشود که نمیتوانید حتی لحظه ای از آن را حدس بزنید. در پایان قطعا متعجب از شوک مطلق خواهید بود.

این فیلم بر اساس یک مکالمه سه ساعته در اتاقی بین بادال گوپتا (آمیتاب باچان)، وکیل و ناینا (تپسی) تنظیم شده است. داستان جذاب و فریبنده این فیلم اکشن هندی باعث شده است که این فیلم جزو بهترین فیلم های اکشن هندی لیست ما قرار بگیرد.

بیشتر بخوانید:

فیلم Junglee

بهترین فیلم های اکشن هندی , فیلم های اکشن هندی , فیلم اکشن هندی , فیلم هندی اکشن , فیلم های هندی اکشن , فیلم های هندی اکشن جدید
بهترین فیلم های اکشن هندی
 • کارگردان: چاک راسل
 • فیلمنامه‌نویس: آدام پرنس و راگاو در
 • داستان: روحان سیپی
 • بازیگران: ویدیوت جاموال، پوجا ساوانات، آشا بات و آتول کولکارنی
 • تدوین‌گر: واسودوان کوتندات

به ندرت فیلمی با تمرکز بر حیوان آزاری ساخته میشود و Junglee با چنین موضوعی همه چیز را در مورد آن احساس به هم می‌ریزد. این فیلم بر اساس شخصیت دامپزشکی به نام راج است که مأموریت خود را برای مبارزه با راکت شکار غیرمجاز بین المللی پدرش آغاز می‌کند.

این فیلم پر از هنرهای رزمی و بدلکاری است که شما را با صحنه های اکشن هندی اجرا شده توسط Vidyut Jammwal به وجد می‌آورد. این فیلم همچنین میتواند یک پیام را برای جلوگیری از شکار غیرقانونی فیل‌ها با اجتناب از اجناس تهیه شده از عاج آنها ارسال کند.

بیشتر بخوانید:

فیلم Blank

فیلم های اکشن هندی جدید , فیلم اکشن جدید هندی , فیلم جدید هندی اکشن , فیلم اکشن هندی جدید , فیلم اکشن بالیوود , فیلم های اکشن بالیوود
فیلم اکشن جدید هندی
 • کارگردان: بهزاد خامباتا
 • بازیگران: سانی دئول، کاران کاپادیا، کانویر شارما و ایشیتا داتا
 • مدت زمان: ۱۰۷ دقیقه

فیلمی با بازی سانی دئول یک اتفاق عالی برای یک فیلم هندی اکشن است.

بلانک با نشان دادن موضوع اصلی تروریسم، از نظر رتبه کمی بالاتر از میانگین قرار دارد. نماهای شماره گذاری شده و تعداد زیادی از خانه های فیلم تنها به سانی دیول و مهارت های بازیگری او اختصاص داده شده است. بدلکاری ها و صحنه های اکشن سرشار از انرژی است. وقتی حافظه شخصیت اصلی ما از دست میرود، اوضاع بدتر می‌شود.

فیلم Raees

بهترین فیلم های اکشن هندی , فیلم های اکشن هندی , فیلم اکشن هندی , فیلم هندی اکشن , فیلم های هندی اکشن , فیلم های هندی اکشن جدید
بهترین فیلم های اکشن هندی
 • کارگردان: راهول دهولاکیا
 • تهیه‌کننده: فرهان اختر و گوری خان
 • نویسنده: راهول دهولاکیا، آشیش واشی و هاریت مهتا
 • بازیگران: شاهرخ خان، نوازالدین صدیقی و ماهیرا خان
 • موسیقی: رام سمپات

گجرات شهری در هند است که تجارت مشروبات الکلی در آن ممنوع می‌باشد اما با این حال به علت وجود پلیس‌های نالایق این تجارت بسیار پر سود است… در این بین فردی به نام رئیس (شاهرخ خان) که از بچگی برای تاجران الکل کار می‌کرده تصمیم می‌گیرد به‌طور مستقل تجارت خود را شروع کند.

از طرفی افسر پلیسی به نام مجبوردار (نوازالدین صدیقی) که پلیسی بسیار وظیفه‌شناس است اقدام به مبارزه با افسران رشوه بگیر و فاسد و تاجران می‌کند. رئیس با هوش و ذکاوت فراوان خود پیشرفت بسیار زیادی در زمینهٔ تجارت می‌کند و رفته رفته به یکی از بزرگترین تاجران تبدیل می‌شود.

او در این بین با دختر مورد علاقه اش ازدواج می‌کند و به خاطر قلب مهربانش به مردم فقیر و گرسنه کمک می‌کند. اما مجبوردار که در صدد دستگیری اوست حمل ونقل مشروبات الکلی را بسیار محدود می‌کند و کسب و کار رئیس برای مدتی محدود می‌شود و او برای رهایی از مشکلات مالی از دوست قدیمی اش به نام موسی درخواست می‌کند تا مسئولیت حمل محموله‌ای از شمش‌های طلا را برعهده بگیرد موسی هم قبول می‌کند.

اما رئیس از این موضوع اطلاع نداشت که مابین شمش‌های طلا بسته‌های مواد منفجره قرار دارند. پس از انتقال محموله افرادی ناشناس با استفاده از مواد منفجره چندین شهر را به آتش می‌کشند. رئیس که خود را مسئول کشتار مردم می‌داند همسر و فرزند خود را در مکانی امن می‌گذارد و سپس دوستش موسی را می‌کشد و خود را تسلیم پلیس می‌کند و در نهایت مجبوردار او را می‌کشد.

فیلم Soorarai Pottru

بهترین فیلمهای جنگی هندی 2021, برترین فیلم های سینمایی هندی اکشن
بهترین فیلمهای جنگی هندی 2021
 • سال ساخت: 2020
 • ژانر: درام
 • کارگردان: سودها کونگارا (Sudha Kongara)
 • بازیگران: سوریا، پارش راوال و آپارنا بالامورالی
 • امتیاز IMDb: نمره 9.1

یکی از جدیدترین و بهترین فیلمهای هندی که امتیاز بسیار بالایی در IMDb گرفته، فیلم شجاعت است. داستان این فیلم به عنوان برترین فیلم های سینمایی هندی اکشن، درباره فردی به نام مارا است که آرزو دارد شرکت هواپیمایی خودش را تاسیس کند. اما در این مسیر او با موانع و چالش‌های زیادی روبرو می‌شود.

فیلم Shershaah

فیلم جدید هندی جنگی, بهترین فیلمهای جنگی هندی 2021, برترین فیلم های سینمایی هندی اکشن, فیلم سینمایی جنگی هندی
فیلم جدید هندی جنگی
 • ژانر: جنگی، زندگینامه‌ای
 • امتیاز IMDb: نمره 8.7
 • امتیاز راتن تومیتوز: 54%
 • کارگردان: ویشنووردان (Vishnuvardhan)
 • بازیگران: سیدارت مالهوترا، کیارا ادوانی، کریتی خربندا

این فیلم یکی از بهترین فیلمهای جنگی هندی 2021 است. فیلم سینمایی جنگی هندی شیرشاه، روایتگر زندگی کاپیتان ویکرام چاکرا از اولین نبرد تا آخرین نبردش در جنگ کارگیل است. این فیلم جدید هندی جنگی و عاشقانه یکی از پرطرفدارترین فیلم های هندی جنگی است.

فیلم Anand

بهترین فیلم های کمدی اکشن, فیلم جدید هندی جنگی, بهترین فیلمهای جنگی هندی 2021, برترین فیلم های سینمایی هندی اکشن, فیلم سینمایی جنگی هندی, بهترین فیلمهای بالیوودی اکشن
بهترین فیلم های کمدی اکشن
 • سال ساخت: 1971
 • ژانر: درام
 • کارگردان: هریشیکش موکرجی (Hrishikesh Mukherjee)
 • بازیگران: راجش خانا، آمیتاب باچان و سومیتا سانیال
 • امتیاز IMDb: نمره 8.3

فیلم سعادت قطعا یکی از فیلم های به یاد ماندنی سینمای بالیوود است. داستان درباره مرد بیماری است که تصمیم دارد قبل از مرگ به بهترین شکل زندگی کند و خوشبختی واقعی را احساس کند. او در این مسیر، با نگاهی نو درون خود را می‌کاود و به فلسفه زندگی پی می‌برد.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین فیلم های اکشن هندی سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد‌ها و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسندگی مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید از طریق اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.