فرادرس

بهترین انیمه های مدرسه‌ای 2022 از نگاه سایت فیگار [+نتفلیکس]

مدرسه یک فضای بسیار محبوب در انیمه است که از آن زیاد استفاده می‌شود. در این نوشتار می‌خواهیم بهترین انیمه های مدرسه‌ای 2022 را به شما معرفی کنیم.

صنعت انیمه به تولید تعداد زیادی از سریال‌های کمدی و درام «برشی از زندگی» (بهترین انیمه های Slice Of Life) معروف است و اغلب در یک دبیرستان اتفاق می‌افتد. این یک تصادف نیست. بسیاری از بینندگان انیمه خودشان در دبیرستان هستند، بنابراین این محیط دبیرستانی مرتبط و آشنا است. اما لزومی ندارد که داستانی کهنه و روتین باشد. برخی از انیمه‌های دبیرستانی فراتر از آن هستند.

بهترین انیمه های مدرسه‌ای 2022

با جذاب ترین ها آشنا شوید

شما می‌توانید فهرست بهترین انیمه های مدرسه‌ای 2022 را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

مقاله مرتبط:

بهترین انیمهشبهترین انیمه های مدرسه‌ای 2022 های مدرسه‌ای 2022
بهترین انیمه های مدرسه‌ای 2022

برخی از انیمه‌های دبیرستانی آنقدر جذاب، دلگرم کننده و خنده دار هستند که هر کسی می‌تواند از آن لذت ببرد. کل ژانر انیمه دبیرستانی حوزه بسیار وسیع و متنوعی است. همه ما در مقطع دبیرستان رفته‌ایم، و این باعث می‌شود این ژانر بسیار انعطاف‌پذیر و قابل ارتباط باشد: قلدرها، معلمان عجیب و غریب، تلاش برای پیروزی تیم‌های ورزشی و احساسات تلخ و شیرین فارغ‌التحصیلی. در این نوشتار با ما همراه باشید تا با بهترین انیمه های ژانر مدرسه‌ای در 2022 آشنا شوید.

Kaguya-sama: Love is War Ultra Romantic

بهترین انیمه های مدرسه‌ای 2022
بهترین انیمه های مدرسه‌ای 2022

اعضای نخبه شورای دانش آموزی آکادمی شوچیین به بازی‌های روز به روز رقابتی خود ادامه می‌دهند. میوکی شیروگان، رئیس شورا، هر روز با معاون رئیس‌جمهور کاگویا شینومییا درگیر می‌شود و هر کدام با ناخن و دندان می‌جنگند تا یکدیگر را فریب دهند تا به عشق رمانتیک خود اعتراف کنند. کاگویا در محدوده سخت خانواده ثروتمند و محکم خود مبارزه می‌کند و در مقابل رفتار پیش فرض سرد خود عصیان می‌کند و با شیروگان و بقیه دوستانش گرم می‌شود.

در همین حال، یوو ایشیگامی، خزانه‌دار شورا، زیر بار دلبستگی ناامیدکننده‌اش نسبت به سوبامه کویاسو، یک طبقه‌ی برتر محبوب که به القای اعتماد به نفس جدیدی در او کمک می‌کند، رنج می‌برد. میکو آینو، جدیدترین عضو شورای دانش آموزی، در حالی که تلاش می کند بر قوانین اخلاقی اقتدارگرای خود غلبه کند، به ایشیگامی قانون شکن نزدیک می‌شود. این انیمه یکی از برترین انیمه های مدرسه‌ای 2022 است.

Komi-san wa, Comyushou desu

بهترین انیمه های مدرسه‌ای 2022
بهترین انیمه های مدرسه‌ای 2022

شوکو کومی اضطراب اجتماعی شدیدی دارد که صحبت کردن با دیگران را برای او چالش برانگیز می‌کند. با وجود این، او می‌خواهد 100 دوست بسازد. اولین دوست شوکو تادانو است که قول می‌دهد به او در دیدار با 99 دوست دیگر کمک کند.

در فصل دوم، پس از یک جشنواره فرهنگی هیجان انگیز و مهم، شوکو کومی به تلاش خود برای یافتن صد دوست در کنار دوست و همکلاسی خود هیتوهیتو تادانو ادامه می‌دهد. با شروع زمستان، دانش آموزی با نام ماکوتو کاتای با ظاهر متخلف که از هفته اول مدرسه غیبت کرده است، به کلاس می‌پیوندد. کاتای با وجود ظاهر ترسناکش در برقراری ارتباط با دیگران مشکل دارد و فقط می‌خواهد با همکلاسی‌هایش دوست شود.

با شکل‌گیری دوستی‌های جدید و عمیق‌تر شدن دوستی‌های فعلی، رابطه کومی و تادانو شروع به تغییر می‌کند – البته نه لزوماً بدتر.

Aharen-san wa Hakarenai

بهترین انیمه های مدرسه‌ای 2022
بهترین انیمه های مدرسه‌ای 2022, بهترین انیمه های ژانر مدرسه‌ای در 2022

ماتسوبوشی رایدو با شروع سال اول دبیرستان، تنها چیزی که می‌خواهد این است که دوست پیدا کند و او این هدف را از رینا آهارن زیبا و ریز که درست در کنار او در کلاس می‌نشیند شروع می‌کند. رایدو بدون اینکه بداند، رینا همین احساس را دارد، اما او مشکلی دارد. بی دست و پا و ترسو، رینا نمی‌تواند تعیین کند که هنگام نزدیک شدن به یک فرد چقدر باید خوش اخلاق باشد.

به دلیل ناتوانی کامل رینا در اندازه گیری فضای شخصی، این دو در تلاش هستند تا دوستی نامحتمل خود را ایجاد کنند، زیرا حتی ساده‌ترین کارهایی مانند صحبت کردن برای آنها غیرممکن به نظر می رسد. اما با وجود چالش‌های بی‌شمار و در عین حال بی‌معنی که مانع این زوج می‌شود، رایدو بیش از حد تخیلی برای دوستی با رینا غیرقابل درک هر کاری که لازم باشد انجام می‌دهد.

Classroom of the Elite Season 2

بهترین انیمه های مدرسه‌ای 2022
بهترین انیمه های مدرسه‌ای 2022, برترین انیمه های مدرسه‌ای 2022

دبیرستان ارشد Koudo Ikusei مدرسه‌ای مجلل است که در آن درس خواندن یک دستاورد بزرگ می‌باشد و فارغ‌التحصیلی از این مدرسه یک موفقیت بزرگ محسوب می‌شود. با توجه به اینکه دانش‌آموزان آزادی انجام هر کاری و خرید هر چیزی که می‌خواهند را دارند، به نظر می‌رسد که این مدرسه بهشتی برای دانش‌آموزان باشد.

دبیرستان پرورش پیشرفته متروپولیتن توکیو مانند یک بهشت به نظر می‌رسد، اما در واقعیت، این یک شایسته سالاری افراطی می‌باشد. کیوتاکا در کلاس افراد کم‌موفق، همکاری با سوزونه را آغاز کرده است که به دنبال صعود بالاتر می‌باشد. پس از یک آزمایش بقا در یک جزیره خالی از سکنه، آنها می‌توانند از یک لاینر لوکس لذت ببرند، اما یک آزمون کلاسی جدید نیز در این لاینر آغاز خواهد شد.

با پایان یافتن فصل اول Classroom Of The Elite با تکمیل سال اول این مدرسه مبتنی بر رقابت‌، توانایی‌های ذهنی و استعدادهای استثنایی کیوتاکا آیاکوجی چرخش‌های هوشمندانه‌تری را در فصل 2 به ما ارائه می‌دهد. با یک سال جدید، چالش‌های جدید و بازیگران پر از شخصیت‌های عجیب و غریب و چند‌لایه، فصل 2 قول داده است که بهتر از فصل اول خود باشد. از نظر بسیاری این انیمه بهترین انیمه مدرسه‌ای 2022 می‌باشد

Shikimori’s Not Just a Cutie

بهترین انیمه های مدرسه‌ای 2022
بهترین انیمه های مدرسه‌ای 2022, بهترین انیمه مدرسه‌ای 2022

یو ایزومی یک زندگی دبیرستانی را پشت سر می‌گذارد که با اتفاقات ناگوار یکی پس از دیگری پر شده است. هرچقدر هم که این وضعیت بعید باشد، هر لحظه اتفاقات ناگوار به او ضربه می‌زند. با داشتن چنین شانس وحشتناکی، ایزومی با یک آرزو وارد دومین سال دبیرستان خود می‌شود، گذراندن زمان بیشتری با دوست دختر مهربانش، میچون شیکی موری.

شیکیموری زیبا، ورزشکار و دلسوز در مدرسه خود بسیار محبوب است. اما از زمانی که آنها یک سال پیش شروع به ملاقات کردند، ایزومی شاهد جنبه شگفت انگیز دوست دختر غیرقابل ستایش خود بود: زمانی که نیاز پیش می‌آید، او فوق العاده باحال می‌شود! زمانی که او آنجا باشد، بدبختی‌های ایزومی به راحتی جلوگیری می شود تا او با چهره‌ای ترسناک از او محافظت کند. ایزومی هر چقدر هم که بدشانس باشد، مطمئناً به لطف شیکیموری زیبا و در عین حال باحال، روزهای بدشانسی خود را به پایان خواهد رساند.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین انیمه های مدرسه‌ای 2022 سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

پرسش های متداول در رابطه با بهترین انیمه های مدرسه‌ای 2022

بهترین انیمه مدرسه‌ای 2022 چه انیمه‌ای است؟

با توجه به نظر بسیاری از طرفداران انیمه، برترین انیمه مدرسه‌ای 2022 انیمه Classroom Of The Elite است.

امتیاز انیمه Shikimori’s Not Just a Cutie چند است؟

این انیمه محبوب و دوست داشتنی توانسته است امتیاز 7.10 را در سایت MyanimeList کسب کند.


One thought on “بهترین انیمه های مدرسه‌ای 2022 از نگاه سایت فیگار [+نتفلیکس]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *