بهترین آرک های انیمه ناروتو ؛ معرفی محبوب ترین قوس های ناروتو

انیمه ناراتو دارای آرک‌های بسیار خوب و به یادماندنی است. در این نوشتار با فیگار بمانبد تا با بهترین آرک های انیمه ناروتو آشنا شوید.

علیرغم پایان این انیمه بیش از ده سال پیش، انیمه ناروتو همچنان دارای محبوبیت زیادی است و دنباله بوروتو با افشای اخیر یک شرور کاملاً جدید به خوبی پیش می‌رود. چپترهای اخیر نیز افشاگری‌های بزرگی را در مورد یک شخصیت قدیمی مورد علاقه طرفداران فاش کرده و حتی وجود خون‌آشام‌ها را تایید کرده‌‌اند.

بهترین آرک های انیمه ناروتو

معرفی محبوب ترین قوس های ناروتو

شما می‌توانید فهرست بهترین آرک های انیمه ناروتو را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین آرک های انیمه ناروتو
بهترین آرک های انیمه ناروتو

اینها آرک‌های جدید هیجان‌انگیزی هستند، اما کلاسیک‌هایی در ناروتو و ناروتو شیپودن وجود دارند که طرفداران مدام به آن‌ها باز می‌گردند. از مجموع 48 آرک این انیمه، تعداد زیادی از آنها فیلر (پرکننده) هستند، اما عمدتاً فقط آرک‌های مانگا-کانن هستند که طرفداران به‌عنوان آرک مورد علاقه خود انتخاب می‌کنند. آرک‌های انیمه همگی انیمیشن‌ها و سبک‌های عالی را به همراه نوشته‌های عالی مانگا به نمایش می‌گذارند. پس اگر می‌خواهید با برترین آرک های انیمه ناروتو آشنا شوید، در این نوشتار با ما همراه باشید تا به معرفی بهترین قوس های انیمه ناروتو بپردازیم.

The Land of Waves

بهترین آرک های انیمه ناروتو
بهترین آرک های انیمه ناروتو

همه داستان‌ها باید از جایی شروع شوند، و برای ناروتو، آن شروع سرزمین امواج بود. این آرک ساده و کوتاه است و فقط نوزده قسمت از انیمه اصلی را شامل می‌شود. با این حال، این همان قسمت‌ها هستند که همه چیز هیجان‌انگیز را در ناروتو ایجاد می‌کنند. قهرمانان انیمه، تیم هفت را با کاکاشی تشکیل می‌دهند و اولین ماموریت خود را تکمیل می‌کنند.

تنش بین سه قهرمان اصلی، که توسط معلم آنها کاکاشی کنترل می‌شود، در حال حاضر بیداد می‌کند و یک دوئل هیجان انگیز با هاکوی مرموز و زابوزای خشن وجود دارد. هیولای دم دار و شارینگان در اینجا نگاهی اجمالی شده است، اما به طور کامل توضیح داده نشده است که اشاره‌ای به اتفاقات آینده دارد. در مجموع، این آرک در مقایسه با سایرین آرک‌های انیمه اهمیت زیادی ندارد، اما شروعی عالی برای این مجموعه شگفت انگیز بود.

The Five Kage Summit

بهترین آرک های انیمه ناروتو
بهترین آرک های انیمه ناروتو

در تضاد مستقیم با سادگی سرزمین امواج، آرک پنج کاگه از پیچیدگی می‌چکد. رهبران بسیاری از کشورهای بزرگ نینجا گرد هم می‌آیند تا در مورد اینکه با گروه آکاتسکی چه کاری انجام دهند صحبت کنند. این منجر به یک آرک پر از آشفتگی سیاسی می‌شود. این یک کار بزرگ برای گسترش جهان و داستان این انیمه انجام می‌دهد؛ آوردن شخصیت‌هایی که قبلاً فقط نام آنها ذکر شده بود.

این آرک همچنین دارای لحظات عاطفی زیادی است. وعده ناروتو برای بازگرداندن ساسکه در حالی مورد آزمایش قرار می‌گیرد که ساسکه به Killer B حمله می‌کند و تبدیل به یک تروریست بین المللی تحت تعقیب می‌شود. همین مسئله شک و تردید زیادی در رابطه ناروتو و ساسکه ایجاد کرد. حضور آرک The Five Kage Summit در فهرست برترین قوس های انیمه ناروتو یک اولویت برای ما بود.

Sasuke Recovery

بهترین آرک های انیمه ناروتو
بهترین آرک های انیمه ناروتو

این آرک که به عنوان آرک بازیابی ساسکه نیز شناخته می‌شود، نقطه بسیار مهمی برای داستان و شخصیت ناروتو بود. داستان این انیمه لحظات تاریک خود را داشت، اما این تاریکی اینجا تشدید می‌شد. ساسکه دهکده کونوها را ترک کرده بود و ناروتو برای بازگرداندن او گروهی تشکیل می‌دهد. این آرک اولین وعده ناروتو را نشان می‌دهد که تا پایان سریال ادامه خواهد داشت.

بخشی از جذابیت این آرک این بود که بسیاری از شخصیت‌ها باید قوی‌تر می‌شدند. شخصیت‌هایی مانند چوجی و تماری باید مهارت‌های خود را افزایش دهند و جان‌های دوستان خود را در برابر ستوان‌های اوروچیمارو نجات دهند. این آرک با فایتی (بهترین فایت های انیمه ای) بین ناروتو و ساسکه به پایان می‌رسد که همه چیز را در آینده تغییر می‌دهد.

Akatsuki Suppression

بهترین آرک های انیمه ناروتو
بهترین آرک های انیمه ناروتو

ماموریت سرکوب آکاتسکی آرک دست کم گرفته شده‌ای در ناروتو شیپودن است. این آرک بین یک آرک ضعیف و یک آرک بحرانی داستان قرار می‌گیرد و عمدتاً به نبرد با هیدان و کاکوزو می‌پردازد، که در میان برجسته‌ترین اعضای این سازمان نیستند. با این حال، این آرک با وزن عاطفی زیادی نیز همراه است.

معلم تیم 10، آسوما، در جریان درگیری اولیه می‌میرد. این یک اتفاق شوکه‌آور نیست، اما امکان فلش بک‌هایی درباره تاریخچه تیم 10 و آکاتسکی را فراهم می‌کند. پس از این، شیکامارو برنامه‌ای را برای تعقیب هیدان در حال فرار انجام می‌دهد و تیم 10 او را شکست می‌دهند و فعلاً از صلح در کونوها محافظت می‌کنند.

The Fourth Shinobi World War

بهترین آرک های انیمه ناروتو
بهترین آرک های انیمه ناروتو

جنگ جهانی چهارم شینوبی در واقع چندین آرک در یک آرک است. برخی حتی آرک‌های پایانی داستان مانند آشکار شدن کاگویا را بخشی از این آرک می‌دانند. این به این دلیل است که جنگ جهانی شینوبی نقطه اوج داستان ناروتو می‌باشد که همه چیز به آن منتهی شده است. بزرگترین جذابیت آرک برای طرفداران در ابتدا و انتهای آن می‌باشد.

شروع این آرک باعث می‌شود که تیم 7 در نهایت پس از مدت طولانی دوباره به هم بپیوندند و متوجه تغییرات یکدیگر شوند. پایان این آرک تبدیل به یک قسمت عظیم برای مادارا اوچیها می‌شود که اغلب به عنوان یکی از بهترین شرورهای انیمه (قوی ترین و شرور ترین شخصیت های انیمه ای) شناخته می‌شود. جنگ جهانی چهارم شینوبی قطعا بهترین آرک انیمه ناروتو است.

The Tale Of Jiraiya The Gallant

بهترین آرک های انیمه ناروتو
بهترین آرک های انیمه ناروتو

جیرایا، مربی ناروتو، یک شخصیت بسیار مهم در داستان است. موقعیت او به عنوان یک شخصیت برجسته خنده‌دار او را برای برخی از بینندگان بحث برانگیز کرد، اما آرک داستان جیرایا شجاع چیزی است که او را در قلب بسیاری از بینندگان نجات داد. همه چیز با آخرین ایستادگی جیرایا در برابر آکاتسکی مخوف شروع می‌شود.

مرگ غم انگیز (غم انگیز ترین مرگ های انیمه ای) او به یک فلاش بک تبدیل می‌شود که در گذشته او گسترش می‌یابد. این فلاش بک نشان می‌دهد که او یتیمانی را بزرگ می‌کند که در آینده با او مخالفت خواهند کرد. این آرک در نهایت با مرگ او به پایان می‌رسد، اما همان مرگ جیرایا را به عنوان یکی از به یاد ماندنی‌ترین شخصیت‌های ناروتو تثبیت می‌کند.

Kakashi Gaiden

بهترین آرک های انیمه ناروتو
بهترین آرک های انیمه ناروتو, بهترین آرک انیمه ناروتو

کاکاشی گایدن به عنوان پُلی بین ناروتو اصلی و زمان پرش شیپودن در مانگای اصلی منظور شده است. در انیمه، گذشته کاکاشی در چند آرک در شیپودن ظاهر می‌شود. با این حال، این ارک بسیار مهم است، زیرا به یکی از بزرگ‌ترین سؤالات ماندگار انیمه در ابتدا پاسخ می‌دهد: منظور کاکاشی چه بود وقتی می‌گفت همه کسانی که برایش مهم بودند مرده‌اند؟

این آرک با مرگ اوبیتو و بدست آوردن شارینگان توسط کاکاشی آغاز می‌شود، اما خود اوبیتو توسط مادارا نجات می‌یابد و توسط او به یک شرور تبدیل می‌شود. به طرز وحشتناکی، کاکاشی مجبور می‌شود دوست مشترکشان رین را به قتل برساند. همین این آرک را به یک آرک وحشتناک تبدیل می‌کند که فساد کودکان را توسط یک شیطان باستانی واقعی می‌بیند.

The Fated Battle Between Brothers

بهترین آرک های انیمه ناروتو
بهترین آرک های انیمه ناروتو, برترین قوس های انیمه ناروتو

نبرد سرنوشت ساز بین برادران آرک دیگری است که از ابتدای ناروتو آماده شده بود. ساسکه از زمانی که بینندگان برای اولین بار او را ملاقات کردند، می‌خواست برادر شرور فاسد خود را بکشد و نبردی که آنها در میانه شیپودن با هم داشتند یکی از حماسی‌ترین نبردهای این انیمه بود. با این حال، پایان و افشاگری‌های آن باعث گریه بسیاری از طرفداران می‌شود.

هنگام کشتن برادرش، ساسکه باید خوشحال می‌شد اما به دلیل یک افشای بزرگ وحشت زده شد. ایتاچی قبیله اوچیها را بی‌دلیل نکشته بود، بلکه به این دلیل که دولت با او معامله ای را انجام داده بود تا بتواند از برادرش و دهکده خود دفاع کند مجبور شد برای جلوگیری از یک کودتای بزرگ کل قبیله خود را به قتل برساند. این افشاگری فاسد، ساسکه را در مسیری متفاوت قرار می‌دهد و اعتبار ایتاچی را کاملاً از نو می‌سازد.

The Chunin Exams

بهترین آرک های انیمه ناروتو
بهترین آرک های انیمه ناروتو, بهترین قوس های انیمه ناروتو

دومین آرک اصلی در ناروتو جایی است که همه چیز واقعاً پیش رفت. این آرک جدا از شخصیت‌های قبلی، شخصیت‌های جدیدی را نیز وارد داستان کرد و بیشتر آنها را در مبارزات انفرادی گسترش داد. این امتحانات اساساً یک آرک تورنمنت بود که در آن زمان در انیمه‌های شونن (بهترین مبارزات طولانی در انیمه های شونن) دیگر دیده می‌شد. این مبارزات امتحانات چونین را به یکی از برترین آرک های ناروتو تبدیل کرد.

مبارزات در قوس می‌تواند از احمقانه تا جدی باشد. یکی از مبارزات ناروتو همراه با پیروزی با گوز است. در مقابل، مبارزه راک لی با گارا یکی از نمادین‌ترین مبارزات این سریال است، زیرا او وزنه‌های خود را در صحنه‌ای خیره کننده پایین می‌آورد. این آرک ناروتو را به عنوان داستانی در مورد شخصیت‌های زیادی، نه فقط شخصیت‌های اصلی، معرفی می‌کند.

Pain Invasion / Two Saviors

بهترین آرک های انیمه ناروتو
بهترین آرک های انیمه ناروتو, برترین آرک های انیمه ناروتو

رهبر آکاتسوکی، Pain، ظاهر شده است، و او به دنبال ناروتو می‌باشد. او قبلا جیرایا را در یک آرک قبلی کشته بود و پس از آرک Fated Battle Between Brothers، هر اتفاقی ممکن بود بیفتد. این حقیقت ثابت شد، زیرا هیناتا در نهایت پس از سال‌ها، عشق خود را به قهرمان داستان ابراز می‌کند. این چیزی بود که طرفداران مطمئن نبودند که هرگز اتفاق بیفتد.

ناروتو که از این مکاشفه انرژی گرفته بود، در یک مبارزه خیره کننده با Pain روبرو شد. نه تنها مکانیزم‌های مبارزه جالب هستند، بلکه ناروتو در واقع موفق می‌شود به قلب ناگاتو راه یابد. ناروتو با او ملاقات می‌کند و بدون بخشیدن کارهایش با او حرف می‌زند. این یک پیروزی خیره کننده برای شخصیتی است که او را به عنوان یک قهرمان توسط مردم کونوها می‌بیند.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین آرک های انیمه ناروتو سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


One thought on “بهترین آرک های انیمه ناروتو ؛ معرفی محبوب ترین قوس های ناروتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *