بی باک ترین اعضای نگهبانان کهکشان در دنیای سینمایی مارول از نگاه سایت فیگار

اعضای نگهبانان کهکشان در دنیای سینمایی مارول محبوبیت زیادی دارند. همراه ما باشید تا به شجاع ترین اعضای نگهبانان کهکشان در دنیای سینمایی مارول بپردازیم.

در دنیای سینمایی مارول ابرقهرمانان زیادی وجود دارند که به صورت انفرادی کار می‌کنند، اما تیم‌های زیادی نیستند که مانند یک خانواده در کنار یکدیگر با شروران مبارزه کنند. نگهبانان کهکشان برای اولین بار در سال 2014 در سینما به تصویر کشیده شدند که فیلم آن‌ها با موفقیت زیادی همراه بود. این فیلم با کارگردانی جیمز گان داستان بسیار فوق العاده‌اب را به بینندگان ارائه داد.

نگهبانان کهکشان (بهترین کمیک های نگهبانان کهکشان) در ابتدا هر کدام به صورت انفرادی به دنبال کار خود بودند و در انتها به یکی از ناجی‌های کهکشان تبدیل شدند. این تیم اعضای بسیار خوبی دارد که در کنار یکدیگر، با تمام نا سازگاری‌هایشان ارتباط بسیار فوق العاده‌ای با هم برقرار می‌کنند. قسمت دوم فیلم نگهبانان کهکشان به کارگردانی مجدد جیمز گان در سال 2017 اکران شد که موفقیت قسمت اول را تکرار کرد.

اعضای این تیم در کنار تمام شوخی‌ها و لحظات احساسی، شجاعت خود را در زمینه‌های مختلف ثابت کرده‌اند. افراد این گروه در هر لحظه آماده هستند تا جان خود را برای نجات هم گروهی خود فدا کنند و به دل خطر بروند. در این مقاله قصد داریم تا شجاع ترین اعضای نگهبانان کهکشان در دنیای سینمایی مارول را به شما معرفی کنیم.

بیشتر بخوانید:

500 سریال جذاب و برتر در دنیای ابرقهرمانی

500 تا سریال های برتر MCU

بی باک ترین اعضای نگهبانان کهکشان در دنیای سینمایی مارول

  • محبوب ترین تیم ابرقهرمانی

شما می‌توانید فهرست شجاع ترین اعضای نگهبانان کهکشان در دنیای سینمایی مارول را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

شجاع ترین اعضای نگهبانان کهکشان در دنیای سینمایی مارول
شجاع ترین اعضای نگهبانان کهکشان در دنیای سینمایی مارول

نگهبانان کهکشان بارها خود را در مبارزه با بزرگ‌ترین شروران دنیای سینمایی مارول ثابت کرده‌اند. آن‌ها بدون هیچ شکی وارد مبارزه می‌شوند تا از عزیزان خود در برابر مشکلات به وجود آمده دفاع کنند و همین موضوع باعث می‌شود آن‌ها را جزو شجاع‌ترین اعضای دنیای سینمایی مارول قرار دهیم. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا به شجاع ترین اعضای نگهبانان کهکشان در دنیای سینمایی مارول بپردازیم.

منتیس (Mantis)

شجاع ترین اعضای نگهبانان کهکشان در دنیای سینمایی مارول
اعضای شجاع نگهبانان کهکشان در دنیای سینمایی مارول

منتیس اولین بار در قسمت دوم نگهبانان کهکشان معرفی شد و تنها کسی است که با ایگو زندگی می‌کند. او به لطف توانایی‌های خود، به سرعت به یکی از اعضای مهم نگهبانان تبدیل می‌شود. منتیس می‌تواند احساسات دیگران را حس کند و حتی برخی از احساسات را در آن‌ها تغییر دهد. او به ایگو کمک می‌کرد تا خواب بهتری داشته باشد و به کمتر شدن غم‌های (غم انگیز ترین پس زمینه ها در انیمه) او کمک کرد.

منتیس مهربان و تقریباً بی گناه است. او از جنگ فرار نمی‌کند، اما در آن برنده نخواهد بود. برخلاف دیگر اعضای نگهبانان کهکشان، منتیس یک مشکل ساز یا یک شورشی نیست. او در تمام نبردهایی (بهترین مبارزات دنیای سینمایی مارول) که در کنار اعضای نگهبانان کهکشان بود، جنگید و خود را به عنوان یکی از شجاع ترین اعضای نگهبانان کهکشان در دنیای Marvel ثابت کرد.

درکس (Drax)

شجاع ترین اعضای نگهبانان کهکشان در دنیای سینمایی مارول
شجاع ترین اعضای نگهبانان کهکشان در دنیای مارول

درکس در حالی که یکی از بهترین کمدی‌های (بهترین فیلم های کمدی ترسناک 2021) نگهبانان کهکشان را اجرا می‌کند، با ابهت‌ترین عضو این تیم است. او از نظر بدنی چشمگیر و یک جنگجوی بسیار ماهر می‌باشد، به این معنی که می‌داند چگونه از خود دفاع کند. او همچنین مشتاق است انتقام قتل همسر و دخترش را بگیرد که اکثر اوقات فکر او را مختل می‌کند، اما با این حال درکس یکی از شجاع ترین اعضای نگهبانان کهکشان در MCU می‌باشد.

درکس بسیار احساسی‌تر و پیچیده‌تر از آن چیزی است که بیشتر مردم فکر می‌کنند، اما نمی‌توان انکار کرد که انگیزه‌های او اغلب باعث می‌شوند تا بهترین کارها را انجام دهد. درکس در طول مدتی که با نگهبانان کهکشان همراه است، با شجاعت تمام به دل جنگ می‌رود، اما هیچوقت برای نبردهایی () که در پیش دارد برنامه ریزی نمی‌کند که باعث می‌شود کمتر از چیزی که هست شجاع به نظر بیاید.

یاندو (Yondu)

شجاع ترین اعضای نگهبانان کهکشان در دنیای سینمایی مارول
شجاع ترین اعضای نگهبانان کهکشان در MCU

یاندو در قسمت دوم فیلم نگهبانان کهکشان، پس از گذراندن یک زندگی  به عنوان دزد، تبدیل به یک پدر دوست داشتنی و شجاع می‌شود که آماده است همه چیز را برای تنها خانواده‌ای که دارد فدا کند. این یک سفر استثنایی برای شخصیتی است که تمام ویژگی‌های خود را به نمایش می‌گذارد. او در قسمت اول فیلم نگهبانان کهکشان به عنوان یک شخصیت تقریباً بد معرفی شد، اما بسیار بهتر از چیزی بود که نشان می‌داد.

فداکاری یاندو یکی از شجاعانه‌ترین کارهایی است که هر کسی می‌تواند انجام دهد. گفتن این کار آسان‌تر از انجام آن می‌باشد و خیلی‌ها نمی‌توانند با آن کنار بیایند. تمایل او برای عبور از کهکشان و نجات پیتر از ایگو نشان داد که یاندو یکی از شجاع ترین اعضای نگهبانان کهکشان در دنیای مارول است.

استارلرد (Star Lord)

شجاع ترین اعضای نگهبانان کهکشان در دنیای سینمایی مارول
شجاع ترین اعضای نگهبانان کهکشان در دنیای Marvel

طرفداران فیلم و کتاب‌های مصور، پیتر کویل را به عنوان رهبر (بررسی و معرفی بهترین فیلم و سریال تحت رهبری زنان در نتفلیکس) نگهبانان می‌شناسند. او بسیاری از ویژگی‌های سنتی مورد انتظار از یک شخصیت مقتدر را نشان می‌دهد، زیرکی منحصربه‌فرد که او را به رهبر ایده‌آلی برای چنین گروهی تبدیل می‌کند. با این حال، نمی‌توان انکار کرد که در بخش شجاعت، سایر نگهبانان از او بالاتر بودند.

پیتر ترسو نیست، اما او همچنین تصمیم می‌گیرد که وقتی فرصتی پیش می‌آید از نبرد فرار کند. زمان او با نگهبانان در واقع او را به مردی مسئولیت پذیرتر تبدیل کرد. بالاخره هرکسی جرات نمی‌کند به تنهایی با تانوس (شرورترین شخصیت های مارول) رو به رو شود. با این حال، درجاتی از عجله در اقدامات پیتر وجود دارد که مانع از شجاعت واقعی او خواهد شد، اما نمی‌توان از این حقیقت که او یکی از اعضای شجاع نگهبانان کهکشان در دنیای سینمایی مارول است، گذشت.

گروت (Groot)

شجاع ترین اعضای نگهبانان کهکشان در دنیای سینمایی مارول
شجاع ترین اعضای نگهبانان کهکشان در دنیای سینمایی مارول

گروت یکی از اعضای نگهابانان کهکشان می‌باشد که برای اولین بار در قسمت اول این فیلم به تصویر کشیده شد. او در ابتدا به همراه راکت نمایش داده شد که با یکدیگر ارتباط دوستانه و فوق العاده‌ای داشتند. راکت او را مانند برادر خود دوست داشت و همواره سعی داشت او را از خطراتی که آن‌ها را تهدید می‌کنند دور نگه دارد.

گروت بسیار شجاع است و در نبردها بدون هیچ تردیدی وارد جنگ می‌شود و تأثیر بسیار زیادی در شکست دادن شروران دارد. او حتی وقتی اعضای تیم خود را در معرض مرگ دید، خود را فدا کرد تا از آن‌ها محافظت کند. لحظاتی که راکت و نگهبانان و متوجه تصمیم او شدند، سکانس بسیار غم انگیزی را رقم زدند که باعث شد بینندگان به شجاعت بی حد و اندازه او پی ببرند.

نبیولا (Nebula)

شجاع ترین اعضای نگهبانان کهکشان در دنیای سینمایی مارول
شجاع ترین اعضای نگهبانان کهکشان در دنیای سینمایی مارول

حتی با وجود اینکه او در دنیای مارول به عنوان یک شرور شروع کرد، نبیولا چندین بار این تیم را نجات داد و اکنون بخشی ارزشمند و حیاتی از نگهبانان است. او بر موانع متعددی در زندگی خود غلبه کرد تا بیش از آن چیزی شود که تانوس یا حتی گامورا از او انتظار داشتند. نبیولا ممکن است یکی از الهام‌بخش‌ترین و شجاع‌ترین شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول باشد.

برای نبیولا شجاعت (10 نفر از شجاع ترین بازیکنان سریال بازی ماهی مرکب ) لازم بود تا مسیری را که تانوس برای او تعیین کرده بود را رها کند و بتواند زندگی جدیدی را بسازد. همه قدرت انجام این کار را ندارند، اما نبیولا با همه چیزهایی که فکر می‌کرد می‌دانست مبارزه کرد و فهمید که او چیزی فراتر از قطعات مکانیکی است. نبیولا همچنین در هنگام بازگشت به رویارویی با تانوس شجاعت قابل توجهی از خود نشان داد. او هرگز اجازه نمی‌داد شکست‌هایش تعریفی از او داشته باشند و همیشه به راه خود ادامه می‌داد و هر بار که زمین می‌خورد مجدداً از جایش بلند می‌شد.

گامورا (Gamora)

شجاع ترین اعضای نگهبانان کهکشان در دنیای سینمایی مارول
شجاع ترین اعضای نگهبانان کهکشان در دنیای سینمایی مارول

مبارزه با کسانی که قدرتمند هستند، شجاعت می‌خواهد. گامورا این را بهتر از هر کس دیگری می‌داند و با این حال هنوز هم سال‌ها این کار را انجام می‌دهد. او مکان سنگ روح را از تانوس پنهان کرد، زیرا می‌دانست که این می‌تواند به معنای مرگ او باشد. او آشکارا با او مخالفت کرد و برای آنچه درست بود جنگید، حتی اگر این به معنای خیانت به همه چیزهایی بود که در گذشته به آن‌ها وفادار بود.

علاوه بر این، گامورا این قدرت را دارد که با وجود تمام آسیب‌ها و ظلم‌هایی که تجربه کرده همچنان مهربان و بخشنده باشد. او به گذشته‌اش اجازه نمی‌دهد که او را تعریف کند و هر چه باشد به راهش ادامه می‌دهد. گامورا همچنین حاضر است خود را برای نجات عزیزانش قربانی کند. او به دنبال مرگ نیست، اما از آن هم نمی‌ترسد و این همه تفاوت را ایجاد می‌کند.

راکت (Rocket)

شجاع ترین اعضای نگهبانان کهکشان در دنیای سینمایی مارول
شجاع ترین اعضای نگهبانان کهکشان در دنیای سینمایی مارول

راکت عجول‌ترین عضو تیم است. او به طور فعال خطر را به دلایل اشتباه دنبال می‌کند و بدش نمی‌آید که خود یا دیگران را در معرض خطر قرار دهد. او بسیار باهوش است؛ بنابراین همه چیز همیشه برای او خوب می‌شود، اما بی پروایی او باعث ایجاد مشکلاتی برای تیم خواهد شد.

راکت در طول سفر خود در دنیای سینمایی مارول، شاید بیشتر از هر عضو دیگری از تیم نگهبانان، رشد می‌کند و بالغ می‌شود. تا زمانی که فیلم انتقام جویان: پایان بازی از راه می‌رسد، او حاضر است همه چیز را برای بازگرداندن خانواده‌اش به خطر بیندازد و شجاعت بیشتری از همیشه نشان دهد. راکت به اندازه آن‌ها شجاع می‌باشد، حتی اگر همیشه آن را نشان ندهد.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار شجاع ترین اعضای نگهبانان کهکشان در دنیای سینمایی مارول سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


One thought on “بی باک ترین اعضای نگهبانان کهکشان در دنیای سینمایی مارول از نگاه سایت فیگار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *