شیائومی اسمارت بند 9 به زودی معرفی خواهد شد

اخبار منتشر شده و مجوزهای ثبت شده نشان می‌دهد که شرکت شیائومی به معرفی نسل جدید دستبندهای هوشمند خود یعنی شیائومی اسمارت بند 9 خواهد پرداخت.

اخیرا گزارش‌هایی مبنی بر این منتشر شده که از سوی این شرکت چینی خبر معرفی «اسمارت بند 9»، محصول جدید شیائومی را می‌دهد؛ در حالی که این شرکت در آستانه معرفی اسمارت بند جدید خود است، در نظر دارد تا بر روی نسل بعدی شیائومی بندهای خود فعالیت کند.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


شیائومی اسمارت بند 9

با توجه به اینکه تاریخ دقیقی برای معرفی این محصول اعلام نشده؛ اطلاعات مربوط به مشخصات فنی، طراحی و ویژگی‌های آن نیز هنوز مشخص نیستند. با افشای اطلاعات در دیتا بیس «IMDA» سنگاپور، انتظار می‌رود که عرضه جهانی آن به زودی رخ خواهد داد.

شیائومی اسمارت بند 9

نمونه‌ای از استانداردها و «NFC» در دیتا بیس چین اشاره به امکانات احتمالی دستبند می‌دهد. با توجه به عملکرد مثبت نسل قبلی این ساعت هوشمند یعنی «اسمارت بند 8»، انتظار می‌رود که «اسمارت بند 9» نیز ویژگی‌های مشابه به آن را داشته باشد. این امکانات شامل نمایشگر OLED با روشنایی بالا، عمر باتری قابل توجه آن و ارتقاءهای سخت‌افزاری است. بر اساس عملکرد برجسته‌ نسخه قبلی، احتمالا «اسمارت بند 9» به عنوان یکی از بهترین ساعت‌های هوشمند بازار معرفی خواهد شد.

لازم به ذکر است که شیائومی بندها از بهترین ساعت‌های هوشمند بازار جهانی هستند که با نسل‌های شیائومی بندهای خود در میان بهترین ساعت‌های هوشمند جهان قرار می‌گیرند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی شیائومی اسمارت بند 9 چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با فیگار در میان بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *