مستند زندگی فینالیست عصر جدید در قاب شبکه سه سیما پخش می‌شود!

مستند زندگی علی نظری طولابی فینالیست‌ فصل سوم برنامه جذاب عصر جدید ، دیشب بعد از خبر ساعت 22 از شبکه سوم سیما پخش شد.

مستند زندگی فینالیست فصل سوم عصر جدید،  یازدهم تیر از شبکه سوم سیما پخش شد. در ادامه با خبر مستند علی طولابی همراه فیگار بمانید.

مستند زندگی علی نظری طولابی

عصر جدید مستند علی طولابی

مستند زندگی علی نظری طولابی
عصر جدید مستند علی طولابی, علی طولابی عصر جدید

علی طولابی عصر جدید

یک قسمت دیگر از سری مستند‌های «تولد یک ستاره» که مرتبط با زندگی راهیافتگان به مرحله پایانی در مسابقه عصر جدید  است، یازدهم تیر ماه از شبکه سه پخش شد. در این قسمت به زندگی علی نظری طولابی، پرداخته شد و بینندگان با او تا «کوهدشت» لرستان سفر کردند. علی طولابی با بیش از یک میلیون و 900 هزار رأی بیشترین آرای مرحله نیمه‌نهایی مسابقه «عصر جدید» را کسب کرد.

مستند زندگی علی نظری طولابی
علی طولابی عصر جدید, مستند علی طولابی

شهر «کوهدشت» را بسیاری با دیوارنگاره‌های غار باستانی «میرملاس» به خاطر می‌آورند، غاری که اولین نقاشی‌های دست بشر(در ایران) بر دیواره‌های آن کشف شده است. این شهر کوچک که طی دهه‌های گذشته هنرمندان موسیقی بسیاری را به خود دیده است و شهر هنرمند صاحب سبک و شناخته شده‌ای چون ایرج رحمانپور(حنجره زخمی زاگرس)است.

بیشتر بخوانید :

از همراهی شما تا انتهای نوشتار مستند زندگی علی نظری طولابی سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.