دانلود آهنگ ادوین اگه برگردی [+متن آهنگ]

ادوین یکی از خوانندگان مطرح ایرانی است که در سبک پاپ فعالیت می‌کند و در ادامه این مطلب می‌توانید به دانلود آهنگ ادوین اگه برگردی بپردازید.

اخیراً آهنگ ادوین به نام اگه برگردی منتشر شد که بازتاب گسترده‌ای در فضای مجازی داشت و در ادامه این مطلب شما می‌توانید به دانلود آهنگ اگه برگردی از ادوین بپردازید و همچنین می‌توانید متن آهنگ اگه برگردی از ادوین را مشاهده نمایید.

دانلود آهنگ ادوین اگه برگردی

متن آهنگ اگه برگردی از ادوین

دانلود آهنگ ادوین اگه برگردی
آهنگ ادوین به نام اگه برگردی

ادوین فعالیت موسیقایی خویش را از سن ۱۰ سالگی با نواختن گیتار آغاز کرد و از سن ۱۳ سالگی با یادگیری پیانو به صورت جدی ادامه یافت و سپس به سمت موسیقی پاپ و ریتم اند بلوز گرایش یافت. در سن ۱۶ سالگی به علت مشکلات خانوادگی نتوانست آلبوم خود را منتشر نماید. ادوین بعد از پایان تحصیلات ابتدایی در شیراز برای ادامهٔ تحصیلات دانشگاهی به امارات متحده عربی نقل مکان نمود و حدود ۴/۵ سال در رشتهٔ دندان‌پزشکی ادامهٔ تحصیل داد و در کنار آن نیز به فعالیت موسیقی خود پرداخت.

در نهایت نیز تحصیلات را نیمه تمام رها کرد. در دوران دانشجویی در هتل مرودین دبی به زبان‌های عربی، انگلیسی، اسپانیایی و فارسی به فعالیت خوانندگی پرداخت. پس از اینکه فیلم یکی از اجرای وی توسط یکی از دوستانش برای شهبال شب‌پره فرستاد و سپس ادوین از سوی شهبال پیشنهاد همکاری با گروه بلک کتس دریافت نمود.

ادوین در اواخر ۲۰۱۲ میلادی به ایالات متحده آمریکا مهاجرت نمود و به این گروه پیوست و به مدت ۴ سال با بلک کتس همکاری نمود. وی در سال ۲۰۱۶ از این گروه جدا شد و به فعالیت مستقل به فعالیت می‌پردازد. پس از ورود به ایالات متحده آمریکا در مسابقهٔ استعدادیابی خوانندگی ایکس فاکتور ثبت نام کرد در تست اول و دوم موفق ظاهر شد اما به علت تداخل حضورش در بلک کتس از مسابقه انصراف داد.

متن آهنگ اگه برگردی از ادوین

در ادامه می‌توانید متن آهنگ اگه برگردی از ادوین را مشاهده نمایید:

اگه برگردی خط میکشم دوره جفتمون

بی معرفت دلم قفله روت

بینه ما یه حرف ناگفته موند

دنیا وقتی نباشی عین یه زندونه بی مرزِ

ولی همین زندون وقتی هستی به یه دنیا میارزه

دنیا وقتی نباشی عینه یه زندون بی مرزِه

ولی همین زندون وقتی هستی به یه دنیا میارزه

در ادامه می‌توانید به دانلود آهنگ اگه برگردی از ادوین بپردازید:

دانلود آهنگ با کیفیت 320

جهت دانلود دیگر آهنگ‌های ترند روز به بخش دانلود متن و آهنگ در سایت فیگار مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *