دانلود کارتون کودکانه باب اسفنجی قسمت باب اسفنجی در سرزمین تصادفی

برای تماشای رایگان آنلاین و دانلود باب اسفنجی باب اسفنجی در سرزمین تصادفی (Spongebob in RandomLand) با دوبله فارسی، در این جستار همراه ما باشید.

باب اسفنجی قسمت جدید امده است؟ برای تماشای قسمت جدید باب اسفنجی با نام باب اسفنجی قسمت باب اسفنجی در سرزمین تصادفی به انتهای این مطلب رفته و با کلیک بر روی ویدیو، به تماشا و دانلود باب اسفنجی دوبله فارسی بپردازید.

دیگر قسمت‌های باب اسفنجی :

کارتون کودکانه ؛ قسمت های جذاب کارتون باب اسفنجی شلوار مکعبی

 دانلود باب اسفنجی باب اسفنجی در سرزمین تصادفی

دانلود باب اسفنجی باب اسفنجی در سرزمین تصادفی
باب اسفنجی دوبله فارسی

باب اسفنجی شلوارمکعبی یک مجموعه فیلم انیمیشن / لایو اکشن کمدی آمریکایی است که بر اساس برنامه تلویزیونی نیکلودئون به همین نام، ساخته شده توسط استیون هیلنبرگ است. پخش و تولید این در سال ۲۰۰۴ با پخش فیلم باب اسفنجی شلوارمکعبی آغاز شد.

توزیع کننده این مجموعه پارامونت پیکچرز و متعلق به نیکلودئون، و یک شرکت تابعه از شرکت مادر ویاکوم است. بازیگران تمام فیلم‌ها به‌طور منظم عبارتند از: تام کنی، بیل فجرباک، راجر آلبرت بومپاس، کلنسی براون، مستر لارنس، جیل تالی، کارولین لارنس، ماری جو کتلت و لوری آلن. کارگردان قسمت اول هیلنبرگ، دوم با شورانری پائول تیبیت، و سوم تیم هیل است.

باب اسفنجی قسمت جدید

گالری تصاویر قسمت Spongebob in RandomLand :

خلاصه این قسمت:

باب اسفنجی و اسکویدوارد به شهری مخوف می‌روند که در آن قوانین منطق دیگر اعمال نمی‌شود. باب اسفنجی نمی‌تواند ناخن جویدن را متوقف کند، اما همچنین نمی‌تواند دلیل آن را بفهمد.

  • کارگردان‌ها: آلن اسمارت، دیو کانینگهام، آدام پالویان
  • نویسندگان: استفن هیلنبرگ، کاز، لوک بروکشیر
  • ستارگان: تام کنی، راجر بامپس، کلنسی براون
  • تاریخ انتشار: 21 سپتامبر 2019

قسمت جدید باب اسفنجی قسمت باب اسفنجی در سرزمین تصادفی


بیشتر بخوانید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *