دانلود کارتون کودکانه باب اسفنجی قسمت خارج از قاب

برای تماشای رایگان آنلاین و دانلود باب اسفنجی قسمت خارج از قاب (Out of the Picture) با دوبله فارسی، در این جستار همراه ما باشید.

باب اسفنجی قسمت جدید امده است؟ برای تماشای قسمت جدید باب اسفنجی با نام باب اسفنجی قسمت خارج از قاب به انتهای این مطلب رفته و با کلیک بر روی ویدیو، به تماشا و دانلود باب اسفنجی دوبله فارسی بپردازید.

دیگر قسمت‌های باب اسفنجی :

کارتون کودکانه ؛ قسمت های جذاب کارتون باب اسفنجی شلوار مکعبی

دانلود باب اسفنجی قسمت خارج از قاب

دانلود باب اسفنجی قسمت خارج از قاب
باب اسفنجی دوبله فارسی

باب اسفنجی شلوارمکعبی یک مجموعه فیلم انیمیشن / لایو اکشن کمدی آمریکایی است که بر اساس برنامه تلویزیونی نیکلودئون به همین نام، ساخته شده توسط استیون هیلنبرگ است. پخش و تولید این در سال ۲۰۰۴ با پخش فیلم باب اسفنجی شلوارمکعبی آغاز شد.

توزیع کننده این مجموعه پارامونت پیکچرز و متعلق به نیکلودئون، و یک شرکت تابعه از شرکت مادر ویاکوم است. بازیگران تمام فیلم‌ها به‌طور منظم عبارتند از: تام کنی، بیل فجرباک، راجر آلبرت بومپاس، کلنسی براون، مستر لارنس، جیل تالی، کارولین لارنس، ماری جو کتلت و لوری آلن. کارگردان قسمت اول هیلنبرگ، دوم با شورانری پائول تیبیت، و سوم تیم هیل است.

باب اسفنجی قسمت جدید

گالری تصاویر قسمت Out of the Picture :

خلاصه این قسمت:

پاتریک یک کوپن برای بستنی رایگان دارد، اما اگر بخواهد از آن استفاده کند باید به فروشگاه برود. آقای کرابس هنر اسکویدوارد را می‌خرد، اما برای کسب سود از خریدش، باید هنرمند را از صحنه خارج کند.

  • کارگردانان: شرم کوهن، دیو کانینگهام
  • نویسندگان: استفن هیلنبرگ، کاز، بن گروبر
  • ستارگان: کلنسی براون، پیتر براونگارت، راجر بامپس
  • تاریخ انتشار: 17 ژوئن 2017

قسمت جدید باب اسفنجی قسمت خارج از قاب


بیشتر بخوانید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *