اجرای خنده دار نیما سهرابی ؛ دانلود فیلم اجرای جذاب کمدین آذری در خنداننده شو 3

نیما سهرابی که از شرکت کننده های شب اول خنداننده شو 3 بود، اجرای جالبی را ارائه داد. برای دانلود اجرای خنده دار نیما سهرابی در خنداننده شو 3 همراه باشید.

برای اطلاع از زمان پخش استندآپ کمدی خنداننده شو 3 و تماشای این برنامه، بر روی مقاله پیوست شده کلیک نمایید. می‌توانید با رجوع به مقاله اشاره شده، به لینک دانلود قسمت‌های مختلف فصل 8 خندوانه نیز دسترسی داشته باشید.

با رجوع به انتهای این نوشتار، به لینک دانلود استندآپ جذاب نیما سهرابی در خنداننده شو دسترسی خواهید داشت.

اجرای خنده دار نیما سهرابی

دانلود فیلم اجرای جذاب کمدین آذری در خنداننده شو 3

اجرای نیما سهرابی در خنداننده شو 3, استندآپ جذاب نیما سهرابی در خنداننده شو
اجرای نیما سهرابی در خنداننده شو 3, استندآپ جذاب نیما سهرابی در خنداننده شو

مرحله مقدماتی فصل 3 خنداننده شو از ششم دی‌ماه از شبکه نسیم روی آنتن رفت. خنداننده شو مسابقه‌ای در مجموعه برنامه خندوانه است؛ که به معرفی استندآپ کمدین‌های جوان و با استعداد ایرانی می‌پردازد.


بیشتر بخوانید:


افتتاحیه فصل تازه مسابقه استندآپ کمدی خنداننده شو 3 در 30 آذر، شب یلدا پخش شد. در این فصل بیست شرکت کننده در چهار گروه در مرحله مقدماتی با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

پس از رقابت چهار گروه در مرحله مقدماتی، در نهایت یک شرکت‌کننده با رأی داوران، سه شرکت‌کننده با رأی مردمی به مرحله بعد می‌روند و یک شرکت کننده هم با رأی داوران حذف می‌شود.

اجرای نیما سهرابی در خنداننده شو 3, استندآپ جذاب نیما سهرابی در خنداننده شو
اجرای نیما سهرابی در خنداننده شو 3, استندآپ جذاب نیما سهرابی در خنداننده شو

این مسابقه برای انتخاب بهترین خنداننده از میان مردم برگزار می‌شود و تفاوت آن با مسابقه “خنداننده برتر” که در فصل دو این برنامه اجرا شد این است که شرکت‌کنندگان مسابقه خنداننده برتر از میان هنرپیشگان و کمدین‌های مشهور سینما و تلویزیون بودند، ولی “خنداننده شو” شرکت‌کنندگان را از میان مردم عادی انتخاب می‌کند.

رامبد جوان، حسن معجونی و امیرمهدی ژوله داوران فصل سوم خنداننده شو هستند. برای دانلود اجرای نیما سهرابی در خنداننده شو 3 در ادامه نوشتار اجرای خنده دار نیما سهرابی همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: 

اجرای جذاب کمدین آذری در خنداننده شو 3

دانلود استندآپ جذاب نیما سهرابی در خنداننده شو

از همراهی شما تا انتهای نوشتار اجرای خنده دار نیما سهرابی سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد‌ها و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسندگی مهمان کلیک نمایید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *