فراگمان قسمت 131 سریال روزگارانی در چوکوروا با زیرنویس فارسی

تیزر قسمت 131 روزگارانی در چوکوروا در مطلب جدید قرار گرفته است. فراگمان قسمت 131 سریال روزگارانی در چوکوروا را از انتهای نوشتار دانلود نمایید.

سریال روزی روزگاری در چوکوراوا که با نام روزگارانی در چوکوراوا هم شناخته می‌شود، یک سریال ترکی با داستانی خاص و متفاوت است. می‌توانید نسخه دوبله شده این سریال را از کانال تلگرام فیگار دانلود نمایید.

این سریال به موضوع‌هایی همچون دشمنی بین خانواده‌ها، شرط بندی‌ها و باخت‌ها و شکست‌ها پرداخته است. یکی از مجموعه‌های ترکی پرطرفدار در ژانر درام و رمانتیک محسوب می‌شود. تا کنون سه فصل از این سریال منتشر شده و فصل چهار در حال نمایش است.

ابراهیم چلیک کول که در فیلم سینمایی مست عشق هنرنمایی کرده است، در فصل چهارم این سریال نیز حضور خواهد داشت. برای دانلود فراگمان سریال روزگارانی در چوکوروا قسمت 131 تا انتهای نوشتار جدید فیگار همراه ما باشید.

فراگمان قسمت 131 سریال روزگارانی در چوکوروا

با زیرنویس فارسی

فراگمان قسمت 131 سریال روزگارانی در چوکوروا
دانلود فراگمان سریال روزگارانی در چوکوروا قسمت 131, تیزر قسمت 131 روزگارانی در چوکوروا, فراگمان قسمت 131 سریال روزگارانی در چوکوروا

برای اطلاع از زمان پخش دوبله فارسی این سریال در شبکه جم تی‌وی، بر روی نام شبکه کلیک نمایید. اما برای تماشای روزگارانی در چوکوروا قسمت 131 زیرنویس فارسی همراه ما باشید.


جدول پخش دیگر شبکه‌ها:


سریال روزی روزگاری در چوکوراوا که داستانی خاص و جذاب دارد، یک مجموعه ترکی پرمخاطب است. این سریال روایتگر داستان عشق ییلماز و زلیخا و تلاش آن‌ها برای رسیدن به هم است. آن‌ها مجبور هستند که سختی‌ها و مشکلات بسیاری پشت سر بگذارند. داستان عشق بین این دو، در دهه 1970 در استانبول اتفاق افتاده است. با دانلود قسمت 131 سریال روزگارانی در چوکوروا می‌توانید به تماشای پیش‌نمایش سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا قسمت 131 بنشینید.

ییلماز نقش اصلی مرد داستان سریال روزگارانی چوکوراوا است. او در دوران کودکی خانواده‌اش را از دست داده و پس از آن استادش که یک مکانیک است، او را بزرگ کرده است. اکنون او در کنار استادش کار می‌کند.

فراگمان سریال روزگارانی در چوکوروا
روزگارانی در چوکوروا قسمت 131 زیرنویس فارسی, سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا قسمت 131

ییلماز تلاشگر و زحمت‌کش است و دوست دارد آینده‌ای خوب و بسیار زیبا با زلیخا بسازد، خوشبختی در کنار زلیخا یکی از آرزوی بزرگ ییلماز است. لینک دانلود فراگمان قسمت 131 روزگارانی در چوکوروا در انتهای نوشتار پیوست شده است. همراه ما باشید.


در کنار فراگمان قسمت 131 سریال روزی روزگاری در چوکوراوا می‌توانید نوشتار ذیل را نیز مشاهده نمایید:


نقش اصلی زن این سریال زلیخا است، او با برادر و خواهرزاده‌اش زندگی می‌کند. او برای گذراندن زندگی در یکی منطقه‌های بالاشهر و مشهور به کار خیاطی مشغول است. اما زلیخا و خانواده‌اش در یک منطقه جنوب شهری زندگی می‌کنند.

فراگمان سریال روزگارانی در چوکوروا
فراگمان قسمت 131 روزگارانی در چوکوروا, دانلود قسمت 131 سریال روزگارانی در چوکوروا, فراگمان قسمت 131 سریال روزگارانی در چوکوروا

با تماشای فراگمان قسمت 131 روزگارانی در چوکوروا کنجکاوی شما از آنچه در قسمت آتی رخ خواهد داد برطرف می‌شود. در ادامه نوشتار فراگمان قسمت 131 سریال روزگارانی در چوکوروا همراه ما باشید.


بیشتر بخوانید:


عوامل سریال

فراگمان سریال روزگارانی در چوکوروا
فراگمان اول قسمت 131 سریال روزگارانی در چوکوروا, فراگمان دوم قسمت 131 سریال روزگارانی در چوکوروا
  • نام‌ سریال: روزگارانی در چوکوروا (Bir Zamanlar Cukurova)
  • بازیگران: واحده پرچین، مورات اونالمیش، اعور گونش
  • کارگردان: مورات ساراج‌اوغلو، فاروک تبر
  • نویسنده: ییلدیز تونچ، آتیلا اوزل
  • ژانر: درام، رمانتیک
  • زمان پخش: هر پنجشنبه
  • محصول: 2018 ترکیه
  • ساعت پخش: 21:30
  • شبکه: atv

دانلود فراگمان دیگر سریال‌های ترکی:

فراگمان سریال روزگارانی در چوکوروا
روزگارانی در چوکوروا قسمت 131 زیرنویس فارسی, سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا قسمت 131, فراگمان قسمت 131 سریال روزگارانی در چوکوروا

لینک دانلود فراگمان قسمت 131 سریال روزی روزگاری در چوکوراوا

فراگمان اول قسمت 131 سریال روزگارانی در چوکوروا

فراگمان دوم قسمت 131 سریال روزگارانی در چوکوروا

بیشتر بخوانید:


از همراهی شما تا انتهای نوشتار فراگمان قسمت 131 سریال روزگارانی در چوکوروا با زیرنویس فارسی سپاس‌گزار هستیم. در این نوشتار فراگمان اول قسمت 131 سریال روزگارانی در چوکوروا و فراگمان دوم قسمت 131 سریال روزگارانی در چوکوروا را برای شما تهیه نمودیم. می‌توانید با مراجعه به کانال تلگرامی فیگار فایل خود را دانلود کنید.

حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید. به این صورت می‌توانید علاوه بر اشتراک نظرتان در رابطه با مقاله‌ها، نقد‌ها و مطالب خودتان را در فیگار انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسندگی مهمان کلیک نمایید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *