فیلم کمدی چپ راست اکران می شود [+جزئیات]

پس از اینکه فیلم چپ راست توقیف شد و بر روی پرده سینما نرفت، صبح امروز خبری مبنی بر اینکه فیلم کمدی چپ راست اکران می شود منتشر شد.

فیلم کمدی چپ راست اکران می شود

پس از اینکه سال گذشته، خبری مبنی بر توقیف شدن فیلم چپ راست منتشر شد، این فیلم حالا مجوز پخش دارد و پس از یک سال، اکران فیلم کمدی چپ راست از تاریخ 21 دی ماه بر روی سینماهای کشور خواهد رفت.

بیشتر بخوانید:

سریال سقوط همچنان مجوز ندارد

خلاصه داستان سریال سقوط

اکران فیلم کمدی چپ راست

  • فیلم توقیفی که بلاخره بر روی پرده رفت
فیلم کمدی چپ راست اکران می شود
اکران فیلم کمدی چپ راست

فیلم کمدی چپ راست، که از یک سال پیش، آماده‌ی اکران بود، بالاخره و پس از عبور از سختی‌ها و سانسورهای فراوان و مختلف عبور کرد و با وجود اینکه در دولت قبل پروانه نمایش داشت به زودی با مجوز جدیدی را برای اکران خواهد داشت.

این فیلم کمدی، قطعاً یکی از پُرفروش‌ترین فیلم‌های امسال خواهد شد و با بازیگران و داستانی که از آن منتشر شده است، می‌تواند به سینمای راکد ایران، جانی تازه ببخشد.

داستان فیلم چپ راست

فیلم کمدی چپ راست اکران می شود
داستان فیلم چپ راست

چپ راست فیلمی به کارگردانی حامد محمدی و تهیه‌کنندگی منوچهر محمدی محصول سال ۱۳۹۸ است. از بازیگران مطرح این فیلم، می‌توان به ویشکا آسایش، سارا بهرامی، رامبد جوان، پیمان قاسم خانی، ستاره اسکندری، سروش صحت، مونا فرجاد و تینو صالحی نام برد.

بیشتر بخوانید:

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آن الزماً بازتاب دیدگاه رسانه فیگار نیست.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *