ماجرای فحاشی شدید به سازندگان پوست شیر چیست؟ [+جزئیات]

به تازگی ماجرای فحاشی شدید به سازندگان پوست شیر در فضای مجازی بازتاب گسترده‌ای داشته. در ادامه این مطلب به جزئیات دلیل توهین به سازندگان پوست شیر می‌پردازیم.

اتفاقاتی که در قسمت دوم فصل سوم سریال پوست شیر افتاد، به بینندگان شوکی وارد کرد و انتقادهای زیادی را روانه کارگردان و تهیه کننده این سریال نشانه گرفت.

اسپویل پوست شیر ؛ جزئیات فصل جدید سریال معمایی محبوب لو رفت!

پیدا شدن قاتل ساحل در پوست شیر [+نظرات کاربران]

ماجرای فحاشی شدید به سازندگان پوست شیر

سریال پوست شیر و عصبانیت طرفداران این سریال

سه فصل است که این سریال در حال پخش می‌باشد و خط داستانی اصلی درباره گم شدن ساحل است. حالا بعد از سه فصل ساحل پیدا شده، در این میان گمان مرگ ساحل پس از چند قسمت از بین رفته و تبدیل به دزدی شده، و حالا مساله دزدی حل شده اما درست ده دقیقه بعد از پیدا شدنش، او کشته می‌شود!

این شوک در ساختار روایی سریال اگر که بنا به اعتقاد عده‌ای یک تمهید روایی (مثل خواب دیدن) نباشد، به شدت مخاطبان پوست شیر را عصبانی کرد.

ماجرای فحاشی شدید به سازندگان پوست شیر
ماجرای فحاشی به سازندگان پوست شیر

دلیل توهین به سازندگان پوست شیر

بیشتر بخوانید:

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آن الزماً بازتاب دیدگاه رسانه فیگار نیست.


2 thoughts on “ماجرای فحاشی شدید به سازندگان پوست شیر چیست؟ [+جزئیات]

  1. مردم کشور ما باید همیشه از این سریالهای منفی که فقط باعث افسردگی و عصبی شدن جامعه میشود ببینند اخه چرا کارگردان عزیز فیلمای کمدی را ۲۰قسمتی میسازید ولی فیلمهای دردناک و دیپرس کننده را در سه فصل ۶۰قسمتی میسازید چرا میگید واقعیت جامعه است تورو خدا یکم واقعیت جامعه کارگردانان وبازیگران را نشون بدید مردم بفهمن چه کثافتکاریهایی توجامعهشون میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *