نگاهی به تمامی تریلر های فیلم The Marvels

حالا که کمتر 5 روز به اکران یکی از موردانتظارترین فیلم‌های 2023 کمپانی «مارول« مانده است، بد نیست نگاهی به تمامی تریلر های فیلم The Marvels بیاندازیم.

جدیدترین تریلر The Marvels ، تصاویری از سریال «وانداویژن» و قهرمان جدید آن، «مونیکا رمبو»، که در دنباله فیلم «کاپیتان مارول» بازخواهد گشت را نمایش می‌دهد.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


تریلر های فیلم The Marvels

استودیوی «مارول» رسماً تریلر جدید فیلم The Marvels را منتشر کرد که شامل تصاویری از سریال «WandaVision»، محصول «Disney+» بود. تریلر جدید این فیلم، چندین لحظه نمادین و مهم از سیتکام 9 قسمتی ابرقهرمانی «WandaVision» را برجسته کرد.

این فیلم برجسته، بازگشت «مونیکا رامبو» به زندگی پس از بشکن «تانوس» را به تصویر کشید که به دنبال آن متوجه شد که مادرش، یکی از دوستان نزدیک «کارول دانورز»، در طول پنج سال غیبت او درگذشته است.

در کنار دیالوگ‌های جدید از فیلم «The Marvels»، این کلیپ جدید، صحنه‌ای را از سریال واندا ویژن نشان می‌دهد که در آن «رامبو»، در واقع قدرت‌های خود را در مسیر خود در رفتن به «هکس» ایجاد شده توسط «واندا مکسیموف»، به دست آورد. شنیده می‌شد که «رامبو» توانایی‌های تازه یافته‌اش را توضیح می‌دهد که در نمایش «دیزنی پلاس» به نمایش درآمد و به او اجازه می‌داد طول موج‌های طیف الکترومغناطیسی را دستکاری کند.

فیلم «The Marvels»، قرار است در تاریخ 10 نوامبر 2023 (19 آبان 1402) به عنوان بخشی از فاز پنجم «MCU» در ایالات متحده منتشر شود. «The Marvels» یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی است که بر اساس کمیک‌های مصور مارول ساخته شده و شخصیت‌های «کارول دانورز» (کاپیتان مارول)، «مونیکا رامبو» و «کامالا خان» (خانم مارول) را به تصویر می‌کشد.

این فیلم توسط استودیو مارول تولید و توسط استودیو والت دیزنی موشن پیکچرز توزیع خواهد شد و ادامه‌ای بر فیلم «کاپیتان مارول» (2019)، مینی سریال «خانم مارول» (2022) و سی و سومین فیلم در مجموعه سینمایی مارول (MCU) خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی فیلم The Marvels چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با فیگار در میان بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *