لوئیس پولمن بهترین جایگزین برای شخصیت استیون ین در فیلم Thunderbolts است

بازیگر فیلم Top Gun : maverick، «لوئیس پولمن»، ممکن است به دلیل صحبت‌های اخیرش با استودیو «مارول»، یک فرصت جدید در فیلم Thunderbolts پیدا کند و جایگزین «استیون ین» شود.

طبق گزارشات مجله «هالیوود ریپورتر»، «لوئیس پولمن» برای ایفای نقش «سنتری» (Sentry) در فیلم تاندربولتز انتخاب شد. «سنتری» یکی از قدرتمند‌ترین ابرقهرمان‌های دنیای «کمیک‌های مارول» است که استودیوی «مارول» قصد دارد این نقش را به او بدهد.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


 حضور لوئیس پولمن در فیلم Thunderbolts

ابتدا «ین» از فوریه 2023 به این فیلم پیوسته بود، اما «مارول» به طور رسمی حضور این بازیگر را اعلام نکرد. در تاریخ 2 ژانویه، طبق گزاشات، او از این پروژه کناری کرد.

Thunderbolts به دلیل اعتصاب نویسندگان و بازیگران در سال 2023 با تأخیر مواجه شد و تاریخ انتشار آن به سال 2024 تغییر یافت. در این فیلم بازیگرانی از جمله «فلورانس پیو»، «سباستین استن»، «دیوید هاربر»، «وایت راسل» و «ژولیا لوئی دریفوس» حضور دارند. «جیک شرایر» کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد که در آینده فیلمبرداری آن شروع خواهد شد.

فیلم Thunderbolts

«پولمن» که پسر بازیگر مطرح سینما یعنی «بیل پولمن» است، نقش فردریک «باب فلوید» را در فیلم «Top Gun: Maverick» بازی کرد، فیلمی که فروش 1.5 میلیارد دلاری داشت. از دیگر کار‌های قابل توجه او می‌توان به فیلم «Bad Times at the El Royale» و سریال تلویزیونی «Outer Range» اشاره کرد. او به تازگی در سریال «Lessons in Chemistry»، در کنار دیگر ستاره «مارول» یعنی «بری لارسون»، که در آن نقش معشوقه او را داشت، به ایفای نقش پرداخته بود.

بیشتر بخوانید:

به نظر شما فیلم «تاندربولتز» میتواند اثری ماندرگار در دنیای سینمایی مارول باشد؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با فیگار در میان بگذارید.

منبع: hollywoodreporter


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *