سریال مهیار عیار در ماه رمضان پخش خواهد شد

مجموعه سریال مهیار عیار که یک سریال تاریخی و دارای بیش از 250 بازیگر است، در عید نوروز و ماه رمضان سال 1403 پخش خواهد شد.

مجموعه مهیار عیار یک مجموعه تلویزیونی است که ساخت آن از هشت ماه پیش آغاز شده، می‌خواهد در ماه رمضان سال 1403 پخش شود. داستان این سریال در دوران صفویه رخ می‌دهد و 30 قسمت دارد.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:

برای اطلاع از آخرین اخبار سینمای جهان، می‌توانید به بخش اخبار سینما و تلویزیون یا کانال تلگرامی فیگار مراجعه کنید.


سریال مهیار عیار در ماه رمضان پخش خواهد شد

«سید جمال الدین سید حاتمی»، کارگردان مهیار عیار پیش از این اعلام کرده بود که حدوداً 260 بازیگر در این مجموعه تلویزیونی حضور خواهند داشت و تاکنون حضور بیشتر بازیگران تایید شده و فیلمنامه این سریال تلویزیونی را «محمدرضا محمدی‌نیکو» نوشته است. همچنین، چندی پیش رئیس رسانه ملی به محل فیلمبرداری این سریال سر زده بود و در حاشیه بازدید از پشت صحنه اشاره کرد:

مهیار عیار علاوه بر قرار گرفتن در ژانر سریال‌های تاریخی، دارای مفاهیم ظریفی در داستان و زیرداستان‌هایش است که به جزئیات زندگی در دوره صفویه می‌پردازد و به مفاهیم فرهنگی ایرانی مانند شجاعت و احترام، به خصوص احترام به مادر توجه ویژه‌ای دارد.

سریال مهیار عیار

با توجه به گفته «پیمان جبلی»، مجموعه‌ای که پیش از این در تلویزیون به آن توجه کمتری شده بود، با پخش در این سریال به یک مجموعه تاریخی خاص تبدیل شده و به همین دلیل، آماده‌سازی دکوراسیون، لباس‌ها و سایر ملزومات مربوط به این دوره تاریخی با پیچیدگی‌های زیادی همراه بوده است. این پروژه توسط «بهروز مفید»، با 120 مکان تولید شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی پخش سریال مهیار عیار در ماه رمضان چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با فیگار در میان بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *