خودکشی مرد بازنشسته در تبریز ؛ علت خودکشی مرد بازنشسته در تبریز + فیلم

ماجرای خودکشی مرد بازنشسته در تبریز چیست؟ علت مرگ تبریز خودکشی مرد بازنشسته. در ادامه مطلب خودکشی تبریز همراه فیگار باشید.

آیا ماجرای خودکشی مرد بازنشسته واقعیت دارد؟ ویدیویی در فضای مجازی منتشر شده یک مرد میانسال به وسط خیابان آمده و به یکباره خود را در مقابل یک اتوبوس می اندازد و این اتوبوس او را زیر می گیرد.

خودکشی مرد بازنشسته در تبریز

علت خودکشی مرد بازنشسته + فیلم

تبریز خودکشی مرد بازنشسته, خودکشی تبریز
تبریز خودکشی مرد بازنشسته, خودکشی تبریز

امروز ویدیویی در شبکه های اجتماعی در حال بازنشر است که فردی خود را به زیر اتوبوس پرت می کند و ادعا می شود این حادثه در تبریز رخ داده و وی بازنشسته بوده ا ست. اما با بررسی ویدیو مشخص شد این فیلم اولین بار در سال ۲۰۱۷ در شبکه اجتماعی ردیت منتشر شده اگر به پلاک خودروها نیز توجه کنید متوجه می‌شوید این تصویر مربوط به ایران نیست.

متاسفانه این روزها در فضای مجازی خبر های که با ویدیو های جعلی منتشر می‌شود که صرفاً برای جلب توجه و سوی پیج های اینستاگرامی می باشد پیج های اینستاگرامی برای به دست آوردن دنبال کننده اقدام به انتشار اخبار دروغین کرده و درباره ویدیو های مختلف داستان های جعلی می سازند و آن را در پیج های خود منتشر می کنند این اتفاقات باعث شده که برخی از کاربران فضای مجازی با سردرگمی اخبار را دنبال کنند به شما توصیه می‌کنیم که خبرها را از خبرگزاری های رسمی و معتبر دنبال کنید.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار خودکشی مرد بازنشسته در تبریز سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


One thought on “خودکشی مرد بازنشسته در تبریز ؛ علت خودکشی مرد بازنشسته در تبریز + فیلم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.