بهترین فیلم های ترسناک 2022 ؛ مورد انتظارترین فیلم های ترسناک سال جدید

فیلم‌هایی که با داستان های ترسناک جدید، برای شما معرفی کرده‌ایم، فیلم‌هایی هستند که در نوشتار بهترین فیلم های ترسناک 2022 با فریاد می‌گویند ما مهم هستیم.

اکنون که برنامه اکران فیلم در آمریکا به آرامی به حالت عادی خود در حال بازگشت است، فیلم های 2022 شروع به جذابیت و کنجکاوی برای تماشاگران کرده است و این سال به ویژه برای فیلم های ترسناک هیجان انگیز است. طرفداران این ژانر منتظر دنباله ها، اقتباس ها و داستان‌های جدید و جذاب هستند تا اوقات خود را با تنش و هیجانی دو چندان پر کنند.

در حالی که مخاطبان ممکن است اطلاعات چندانی در مورد برخی از این عناوین نداشته باشند، اما پشت سر هم آنقدر سر و صدا دارند که می‌توانند هیجان ایجاد کنند. علاوه بر این، گسترش پتانسیل فیلم ها در قلمرو وحشت به همه اجازه می‌دهد تا سال 2022 به تفریح ترس آلود خود کمی بیشتر دامن بزنند. در ادامه با نوشتار بهترین فیلم های ترسناک 2022 همراه فیگار بمانید.

بهترین فیلم های ترسناک 2022

مهم ترین ها را بشناسید

فهرست فیلم های ترسناک 2022 که در ادامه برای شما معرفی کرده‌ایم را می‌توانید در یک نگاه در لیست زیر ببینید:

مدت زیادی نیست که سال جدید میلادی آغاز شده است اما همین حالا هم همه‌ی ما اشتیاق خیلی زیادی برای آثار سینمایی امسال داریم؛ خصوصا آنهایی که در دسته فیلم خیلی ترسناک در حد مرگ قرار می‌گیرند. اینطور که مشخص است، امسال قرار است فیلمهای ترسناک زیادی به نمایش دربیاید؛ البته اگر اتفاق بد دیگری رخ ندهد و آن‌ها را به تأخیر نیاندازد.

2022 – Texas Chainsaw Massacre

بهترین فیلمهای ترسناک 2022
بهترین فیلمهای ترسناک 2022
 • کارگردان: دیوید بلو گارسیا
 • نویسنده: کریس توماس دولین
 • بازیگران: سارا یارکین، السی فیشر و مارک برنهام
 • تاریخ نمایش: ۱۸ فوریه ۲۰۲۲ (۲۹ بهمن ۱۴۰۰)

این مورد از فهرست بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۲ یک دنباله خاص برای مجموعه The Texas Chainsaw Massacre است که داستان آن ۴۷ سال بعد جریان دارد. روث یک زن ۲۵ ساله اهل سان فرانسیسکو است که درآمد زیادی دارد.

نقد فیلم Texas Chainsaw Massacre 2022 ؛ انتلکت‌بازی پیرامون فضاهای خشن

او خواهر نوجوان و کوچکتر خودش را همراه خود به تگزاس می‌برد تا در سفر کاری‌اش همراه او باشد؛ زیرا از تنها گذاشتن او در شهر واقعا می‌ترسد. خواهر کوچکتر که لیلا نام دارد، یک عکاس آماتور است که از صندلی چرخدار استفاده می‌کند. در ابتدا این سفر کاری خیلی خوب پیش می‌رود اما مدت زیادی طول نمی‌کشد که آن‌ها با یک صورت چرمی ۶۰ ساله روبه‌رو می‌شوند و باید برای نجات جان خود بجنگند.

2022 – Orphan: First Kill

لیست فیلم های ترسناک جن و ارواح
لیست فیلم های ترسناک جن و ارواح
 • کارگردان: ویلیام برنت بل
 • نویسنده: دیوید کاگشال
 • بازیگران: ایزابل فورمن، جولیا استایلز و روسیف ساترلند
 • تاریخ نمایش: اکران شده

لینا کلامر که یک زن روانی و بی‌ثبات به شمار می‌رود، در دیوانه‌خانه استونیایی ساکن است. او نقشه‌ای را طراحی می‌کند و به واسطه‌ی آن می‌تواند با روش درخشانی از این تیمارستان فرار کند و به آمریکا برود؛ آن هم با دزدیدن هویت دختر گمشده‌ی یک خانواده ثروتمند.

اگر اهل فیلم های ترسناک جن و ارواح باشید، احتمالا فیلم Orphan (یتیم) را در سال ۲۰۰۹ تماشا کردید؛ این فیلم، پیش‌درآمدی برای همان اثر قدیمی است. داستان قسمت اول مجموعه یتیم هم توسط الکس میس نوشته شده بود. در ابتدا قرار بر این بود که نام این فیلم به‌جای یتیم: اولین قتل، استر باشد اما بعدها تغییر پیدا کرد.

بیشتر بخوانید:

Wendell And Wild – 2022

ترسناک ترین فیلم 2022, ترسناک ترین فیلم های 2022
ترسناک ترین فیلم 2022, بهترین فیلم های ترسناک 2022

اگرچه تاریخ اکران آن نهایی نشده است، اما تماشاگران می‌توانند انتظار داشته باشند انیمیشن استند موشن وندل و وایلد در سال 2022 در نتفلیکس منتشر شود. این فیلم ساخته هنری سلیک کارگردان فیلم Coraline است و کیگان – مایکل کی و جردن پیل در نقش برادران دیو با یکدیگر اختلاف دارند. با یک راهبه قدرتمند و گروهی از نوجوانان گوتی.

اطلاعات زیادی در مورد فیلم فراتر از پوستر مینیمالیستی و جذاب آن وجود ندارد، که باعث ایجاد زیبایی از وحشت عجیب و غریب برای فیلم می‌شود که با جهان‌های فانتزی غم انگیز آثار گذشته سلیک همخوانی دارد. طرفداران انیمیشن‌هایی با ساختارهای روایی تاریک و فیلم های ترسناک کمدی، بی صبرانه منتظر انتشار وندل و وایلد باشید. این فیلم حقیقتا جزو ترسناک ترین فیلم های 2022 است که باید دیده شود.

بیشتر بخوانید:

2022 – The Requin

برترین فیلم ترسناک سال 2022
مورد انتظارترین فیلم های ترسناک سال جدید, مورد انتظارترین فیلمهای ترسناک سال 2022
 • تاریخ اکران: 28 ژانویه 2022 (8 بهمن 1400)
 • کارگردان: له-وان کیت (Le-Van Kiet)
 • بازیگران: آلیسیا سیلورستون، جیمز توپر، دیرده اوکانل، جنیفر ماج و…

فیلم کوسه ماهی درنده نیز در لیست برترین فیلم ترسناک سال 2022 قرار گرفته است. جیلین و کایل به ساحلی دورافتاده در ویتنام سفر می‌کنند، اما کم کم این بهشت برایشان مملو از وحشت و اضطراب می‌شود. طوفانی سهمگین از راه می‌رسد و سفر عاشقانه این زوج تبدیل به یک کابوس می‌شود.

بیشتر بخوانید:

They Hear It – 2022

بهترین فیلم ترسناک 2022, بهترین فیلم 2022 ترسناک, بهترین فیلم های 2022 ترسناک
بهترین فیلم ترسناک 2022, بهترین فیلم های ترسناک 2022

شاید فیلم کوتاه 2018 را با همین نام دیده باشید. این فیلم توسط جولیان تری کارگردان این فیلم کوتاه به یک فیلم بلند اقتباس می‌شود و دیوید رابرت میچل (It Follows) نویسندگی فیلمنامه را بر عهده دارد. همانند فیلم کوتاه، این فیلم هم بر حضور بدخواهان به نام The Sound تمرکز می‌کند که کسانی را که می‌شنوند شکار می‌کند.

از آنجا که این پروژه هنوز در حال توسعه است، مشخص نیست که پنجره انتشار 2022 دست نخورده باقی می‌ماند یا نه، اما طرفداران فیلم های ترسناک مستقل چند سالی است که منتظر این پروژه هستند.

ماهیت مرموز The Sound نکته بسیار مهمی است که طرفداران و کسانی که با این مفهوم آشناییت دارند برای بیشتر فهمیدن این عبارت لحظه شماری می‌کنند تا این فیلم را ببینند. از شخصیت‌هایی که بسیار مرموز هستند و شاید برای مخاطبین این فیلم جالب به نظر برسد شخصیت سایرن هد است که می‌توانید با رفتن به صفحه معرفی شخصیت سایرن هد یا کله آژیری از این شخصیت اطلاعات بسیار هیجان انگیزی را کسب کنید. این به احتمال زیاد از بهترین فیلم های 2022 ترسناک باشد.

بیشتر بخوانید:

Firestarter – 2022

ترسناک ترین فیلم 2022, ترسناک ترین فیلم های 2022
ترسناک ترین فیلم 2022, ترسناک ترین فیلم های 2022

به نظر می‌رسد Firestarter یکی از چندین اقتباس آینده استفان کینگ است که به زودی منتشر می‌شود. اما به نظر می‌رسد در سال 2022 منتشر شود. اگرچه هنوز تاریخ انتشار رسمی آن مشخص نشده است. بر اساس رمانی به همین نام، ساختار روایی خود را شکل می‌دهد.

Firestarter علاوه بر هیاهوی معمول که اقتباسی از استفن کینگ را احاطه کرده است، به لطف ویدئویی از یک ترفند آتش بازی، شور و نشاط را افزایش داده است. طرفداران کینگ و طرفداران سینما از دیدن اینکه چگونه این فیلم داستان کلاسیک را وارد قرن 21 میکند هیجان زده خواهند شد.

بیشتر بخوانید:

2022 – The Northman

بهترین فیلمهای ترسناک 2022, بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۲, بهترین فیلم های ترسناک جدید
بهترین فیلمهای ترسناک 2022, بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۲, بهترین فیلم های ترسناک جدید
 • کارگردان: رابرت ایگرز
 • نویسنده: رابرت ایگرز و شان
 • بازیگران: الکساندر اسکاشگورد، نیکول کیدمن و کلیس بنگ
 • تاریخ نمایش: ۲۲ آوریل ۲۰۲۲ (۲ اردیبهشت ۱۴۰۱)

مرد شمالی از آ> دسته از بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۲ در لیست حاضر است که یک داستان حماسی (بهترین فیلمهای حماسی 2022) و دلهره آور (بهترین فیلم های دلهره آور 2022) را درباره انتقام حکایت می‌کند. درواقع ساختار روایی فیلم نشان می‌دهد که یک شاهزاده وایکینگ حاضر است تا کجا برود و چقدر تلاش کند که عدالت را برای پدر خود که به قتل رسیده، اجرا کند.

Dark Harvest – 2022

بهترین فیلم ترسناک 2022, بهترین فیلم 2022 ترسناک, بهترین فیلم های 2022 ترسناک
بهترین فیلم های 2022 ترسناک, بهترین فیلم های ترسناک 2022
 • کارگردان: دیوید اسلید
 • نویسنده: مایکل گیلیو
 • بازیگران: کیسی لایکس، امیری کراچفیلد و جرمی دیویس
 • تاریخ نمایش: ۹ سپتامبر ۲۰۲۲ (۱۸ شهریور ۱۴۰۱)

داستان وحشتناکی که در لابلای ساختار روایی این فیلم وجود دارد توسط دیوید اسلید کارگردانی می‌شود. این فیلم ترسناک 2022 بر اساس رمانی با همین نام از نورمن پارتریج است.

در این فیلم یک هیولای افسانه ای به نام October Boy ساکنان یک شهر کوچک را مورد حمله قرار می‌دهد. وقتی هر سال در هالووین با چاقوی قصابی خود از مزرعه ذرت سر و کله‌اش پیدا می‌شود و به سمت کسانی می‌رود که شجاعت کافی برای مقابله با او را دارند، همه چیز را در درام این فیلم هیجان انگیز می‌کند.

طرفداران وحشت ادبی مشتاق دیدن زنده شدن October Boy روی صفحه بزرگ سینما هستند. با این حال، قرار نیست تولید آن تا آگوست سال جاری آغاز شود. بنابراین تماشاگران فیلم باید منتظر بمانند تا تصاویری از ماجراجویی وهم انگیز شهرهای کوچک را ببینند. در ادامه با نوشتار بهترین فیلم 2022 ترسناک همراه فیگار باشید.

بیشتر بخوانید:

The Crooked Man – 2022

ترسناک ترین فیلم 2022, ترسناک ترین فیلم های 2022
ترسناک ترین فیلم 2022, ترسناک ترین فیلم های 2022

The Crooked Man، قسمتی از The Conjuring Universe است که هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد، علیرغم اینکه مدتی است در حال توسعه است. اما انتشار آن در سال 2022 بسیار ممکن و قطعی است. The Crooked Man در یکی از بهترین فیلم های فرنچایز، The Conjuring 2 شخصیت دراماتیک برجسته ای داشت و ایده اسپین آف با بازی این شخصیت وهم انگیز برای بسیاری از طرفداران ترسناک جذاب است. در حالی که توسعه The Crooked Man با مشکل روبرو شده است، شهرت این فرانچایز برای تولید داستان‌های تاریک و دوست داشتنی ارواح، نویدبخش است.

بیشتر بخوانید:

The Black Phone – 2022

بهترین فیلم ترسناک 2022, بهترین فیلم 2022 ترسناک, بهترین فیلم های 2022 ترسناک
بهترین فیلم 2022 ترسناک, بهترین فیلم های 2022 ترسناک
 • کارگردان: اسکات دریکسون
 • نویسنده: اسکات دریکسون و سی. رابرت کارگیل
 • بازیگران: ایتن هاک، میسن تیمز و مدلین مک‌گرا
 • تاریخ نمایش: ۲۴ ژوئن ۲۰۲۲ (۳ تیر ۱۴۰۱)

The Black Phone در اواخر ماه ژانویه قرار است دل طرفداران خود را ببرد. زیرا از یک داستان کوتاه از جو هیل اقتباس شده و توسط اسکات دریکسون فیلمسازی شوم کارگردانی شده است. این فیلم شخصیتی را دنبال می‌کند که سعی بر این دارد با کمک صداهای مرگ آلود که از طریق تلفن پخش می‌شود، از چنگ آدم ربای خود، با بازی اتان هاوک فرار کند.

با اینکه از یک داستان کوتاه اقتباس شده است، The Black Phone به دلیل طرح منحصر به فرد خود و همچنین تجربه ترسناک قبلی دریکسون مورد توجه قرار می‌گیرد. هنوز هیچ پوستری یا تریلری در رابطه با این فیلم هیجان انگیز و ترسناک وجود ندارد، تعیین دقیق انتشار این فیلم دشوار است.

بیشتر بخوانید:

Nope – 2022

ترسناک ترین فیلم 2022, ترسناک ترین فیلم های 2022
ترسناک ترین فیلم 2022, بهترین فیلم های ترسناک 2022
 • کارگردان: جوردن پیل
 • نویسنده: جوردن پیل
 • بازیگران: دنیل کالویا، کیکه پالمر و استیون ین
 • تاریخ نمایش: ۲۲ ژوئیه ۲۰۲۲ (۳۱ تیر ۱۴۰۱)

بین Get Out و Us، جوردن پیل خود را به عنوان سازنده فیلم های ترسناک محبوب و آگاه از نظر اجتماعی معرفی کرده است و سومین پروژه مرموز او تابستان آینده اکران می‌شود. با بازی ککه پالمر، دانیل کالوویا و استیون یون.

در حالی که دقیقاً مشخص نیست آخرین فیلم پیل درباره چه چیزی خواهد بود، طرفداران انتظار دارند که ترکیبی از ترس و فضاسازی‌های کمدی بر اساس کارهای گذشته او باشد. وجود بازیگران ستاره در این فیلم طرفداران را در لبه صندلی های خود برای افشای تریلر بس هیجان انگیز و از لحاظ گیرایی بس اجتناب ناپذیر نگه داشته است.

بیشتر بخوانید:

2022 – Salem’s Lot

بهترین فیلمهای ترسناک ۲۰۲۲
بهترین فیلمهای ترسناک ۲۰۲۲
 • کارگردان: گری دابرمن
 • نویسنده: گری دابرمن
 • بازیگران: لوئیس پولمن، مکنزی لی و بیل کمپ
 • تاریخ نمایش: ۹ سپتامبر ۲۰۲۲ (۱۸ شهریور ۱۴۰۱)

بن میرز نویسنده‌ای است که بخشی از دوران کودکی خود را در منطقه‌ای از اورشلیم به نام مین سپری کرده است؛ منطقه‌ای به نام سیلم که با نام سیلمز لات شناخته می‌شود. او حالا بعد از بیست و پنج سال برگشته تا یک کتاب درباره خانه مارستن بنویسد؛ خانه‌ای که برای مدت خیلی زیادی متروکه رها شده بود.

او در دوران کودکی، اتفاق خیلی بدی را در این منطقه تجربه کرده بود. او خیلی زود متوجه می‌شود که یک شیطان باستانی هم وارد شهر شده است و دارد ساکنان آن منطقه را به خون‌آشام تبدیل می‌کند. به همین ترتیب هم او عهد می‌کند که این طاعون مردگان را متوقف کند و شهر کودکی خود را نجات دهد.

بیشتر بخوانید:

Morbius – 2022

بهترین فیلم ترسناک 2022, بهترین فیلم 2022 ترسناک, بهترین فیلم های 2022 ترسناک
بهترین فیلم 2022 ترسناک, بهترین فیلم های 2022 ترسناک
 • کارگردان: دنیل اسپینوزا
 • تهیه‌کننده: آوی آراد، مت تولماک و لوکاس فاستر
 • فیلمنامه‌نویس: مت سازاما، برک شارپلس، آرت مارکوم و مت هالووی
 • داستان: مت سازاما و برک شارپلس بر پایه موربیوس، خون‌آشام زنده اثر روی توماس
 • بازیگران: جرد لتو، آدریا آرجونا، مت اسمیت، جرد هریس، ترسی گیبسون، مایکل کیتون
 • موسیقی:‌یون اکستراند
 • فیلم‌بردار: الیور وود ؛ بهترین فیلم های ترسناک 2022
 • توزیع‌کننده: سونی پیکچرز
 • تاریخ انتشار: 28 ژانویه 2022 ؛ مورد انتظارترین فیلم های ترسناک سال جدید

موربیوس که اغلب به تأخیر می‌افتد در دنیای فیلم های ابرقهرمانی غیرمعمول است. این فیلم به کارگردانی دنیل اسپینوزا است که در سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد. از بازیگران آن می‌توان به جرد لتو در نقش موربیوس، آدریا آرجونا، مت اسمیت، جرد هریس و تام هاردی اشاره کرد.

طرفداران ابرقهرمانان و خون آشام ها بسیار علاقمند هستند تا ببینند ترکیب این دو ژانر چگونه دراماتیک می‌شود. در همین حال، به نظر می‌رسد که این فیلم یک تریلر تاریک زیبایی‌شناسانه را در دنیای ابرقهرمانی به نمایش می گذارد. بنابراین، در حالی که برخی فیلم های دیگر ممکن است طرفداران را برای Morbius هیجان زده کنند، محصول نهایی چیزی کاملاً منحصر به فرد خواهد بود.

دنیل اسپینوزا در مصاحبه اخیر که داشته، حضور تام هاردی در نقش ونوم رو در این فیلم رو به صورت ناخواسته لو داده است بنابراین حضور تام هاردی در این فیلم، قطعی شده است. این فیلم از بهترین فیلم های 2022 خواهد شد که حتما باید در لیست مورد انتظارترین فیلم‌هایی که باید ببینید قرار دهید.

بیشتر بخوانید:

Halloween Ends – 2022

ترسناک ترین فیلم 2022, ترسناک ترین فیلم های 2022
ترسناک ترین فیلم 2022, بهترین فیلم های ترسناک 2022
 • کارگردان: دیوید گوردن گرین
 • نویسنده: کریس برنیر و دیوید گوردن گرین
 • بازیگران: جیمی لی کورتیس، کایل ریچاردز و اندی ماتیچاک
 • تاریخ نمایش: ۱۴ اکتبر ۲۰۲۲ (۲۲ مهر ۱۴۰۱)

گرین گفته است که هالووین به پایان می‌رسد یک فیلم شخصی تر از فیلم قبلی خود است. بنابراین طرفداران می‌توانند انتظار داشته باشند که آخرین نبرد لوری استرود و مایکل مایرز با احساسات بالایی به پایان برسد. هنوز مشخص نیست که پایان هالووین پایان واقعی برای مایکل خواهد بود یا خیر. اما طرفداران منتظرند تا ببینند این سه گانه چگونه به پایان می‌رسد.

بیشتر بخوانید:

2022 – Don’t Worry Darling

بهترین فیلمهای ترسناک 2022
بهترین فیلمهای ترسناک 2022
 • کارگردان: اولیویا وایلد
 • نویسنده: کیتی سیلبرمن
 • بازیگران: فلورنس پیو، هری استایلز و اولیویا وایلد
 • تاریخ نمایش: ۲۳ سپتامبر ۲۰۲۲ (۱ مهر ۱۴۰۱)

داستان حول محور یک زن خانه‌دار و ناراضی در دهه ۱۹۵۰ می‌چرخد؛ کسی که در یک جامعه آزمایشی و آرمان‌شهری زندگی می‌کند. او کم کم نگران این موضوع می‌شود که شرکت پر زرق و برق همسرش، ممکن است اسرار بسیار مهم و آزار دهنده‌ای را پنهان کند.

بیشتر بخوانید:

Scream – 2022

بهترین فیلم ترسناک 2022, بهترین فیلم 2022 ترسناک, بهترین فیلم های 2022 ترسناک, ترسناک ترین فیلم 2022, ترسناک ترین فیلم های 2022
بهترین فیلم ترسناک 2022, بهترین فیلم های 2022 ترسناک
 • کارگردان: مت بتینلی-اولفین و تایلر گیلت
 • نویسنده: جیمز واندربیلت و گای بوسیک
 • بازیگران: ملیسا باررا، میسون گودینگ و جینا اورتگا
 • تاریخ نمایش: اکران شده ؛ مورد انتظارترین فیلمهای ترسناک سال 2022

جیغ، یک فیلم ترسناک آمریکایی به کارگردانی تایلر ژیلت و مت بتینلی-اولپین است که قرار است در 14 ژانویه سال 2022 اکران شود. این پنجمین قسمت از حماسه جیغ است که برای اولین بار توسط وس کریون که در سال 2015 درگذشت کارگردانی نمی‌شود.

تماشاگران فیلم همچنان منتظر بازگشت نوستالژیک به وودسبورو هستند. مجموعه متا اسلشر همیشه تناقضات موجود در ژانر وحشت را آشکار کرده است و احتمالاً این فیلم هیچ تفاوتی با آن نخواهد داشت.

ده سال پس از انتشار فصل چهارم، این فیلم با خالق اصلی این روایت، بنام کوین ویلیامسون، به عنوان تهیه کننده اجرایی برگشته است تا شما را به اوج هیجان از این مجموعه برسانند. به نظر می‌آید این فیلم، بهترین فیلم ترسناک 2022 باشد.

2022 – Fresh

فیلم ترسناک جدید
فیلم ترسناک جدید, جدیدترین فیلم های ترسناک 2022
 • تاریخ اکران: اکران شده ؛ فیلم ترسناک جدید

فیلم Fresh نیز در میان جدیدترین فیلم های ترسناک 2022 در ژانر وحشت قرار دارد. این فیلم در ساختار روایی خود بسیار مدرن برخورد کرده است. درواقع وحشت‌های دوست‌یابی مدرن را از طریق نبرد سرکش‌مآبانه یک زن جوان برای زنده ماندن از اشتهای غیرمعمول دوست پسر جدیدش دیده می‌شود.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین فیلم های ترسناک 2022 سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد‌ها و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسندگی آنلاین مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید از طریق اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


One thought on “بهترین فیلم های ترسناک 2022 ؛ مورد انتظارترین فیلم های ترسناک سال جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.