ویدئوی شوخی توهین آمیز گوگوش به ترک‌ها در کنسرتش + [فیلم]

در کنسرت اخیری که از گوگوش منتشر شده است، توهین گوگوش به قوم ترک در کنسرتش بازتاب‌ها و حواشی مختلفی را در فضای مجازی همراه داشته است.

گوگوش، خواننده‌ی معروف ایرانی که در چند دهه‌ی اخیر، در آمریکا فعالیت داشته است. او در کنسرتی که اخیراً برگزار کرد، ماجرایی را تعریف کرد که توهین گوگوش به ترک ها تلقی می‌شد.

بیشتر بخوانید:

ماجرای رابطه گوگوش و رها اعتمادی

بی حرمتی گوگوش به ترک

گوگوش می‌گوید بر پایهٔ گفتهٔ مادرش:

در «۱۵ اردیبهشت» به دنیا آمده‌است. خانوادهٔ وی اصالتاً از آذربایجانی‌هایی بودند که از آذربایجان شوروی به ایران مهاجرت کرده‌بودند.

پدر گوگوش از اهالی شهر سراب بود، پدر و مادر گوگوش هنگامی که وی ۲ سال داشت از یکدیگر جدا شدند.

در ادامه می‌توانید ویدئوی توهین گوگوش به ترک ها را ببینید:

فیلم منتشر شده از توهین بی‌شرمانه‌ای که از گوگوش به ترک‌ها در کنسرت اخیرش منتشر شد، بازخورد گسترده‌ای در فضای مجازی داشته و جنجال به‌پا کرد. در این ویدئو که از فائقه آتشین، ملقب به گوگوش، در شبکه‌های اجتماعی فراگیر شده، گوگوش، خواننده‎ی لس آنجلسی در کنسرتش با بازگویی خاطره‌ای، به قوم ترک توهین می‌کند.

توهین گوگوش به قوم ترک در کنسرتش

بیشتر بخوانید:

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آن الزماً بازتاب دیدگاه رسانه فیگار نیست.


3 thoughts on “ویدئوی شوخی توهین آمیز گوگوش به ترک‌ها در کنسرتش + [فیلم]

  1. ترک و اقوام ایرانی همیشه محترم بودن و هستن و خواهند بود …. گوگوش شعورش کجا بود اگه شعور داشت که منافق وطن فروش نمیشد پیر هم شد ولی عاقل نشد …
    آدربایجان سر ایران هست و همیشه قهرمان

  2. ما قوم نیستیم ما یک ملت بزرگ و بزرگوار هستیم ما راست قامتان تاریخ خواهیم ماند یاشاسین ازربایجان یاشاسین ۷اولکه لی تورک ملت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *