استوری غم انگیز ساناز ارجمند همسر جدید شهاب حسینی [+عکس]

به تازگی استوری عجیب از وضعیت وخیم همسر جدید شهاب حسینی از لحاظ روحی در رسانه‌ها پخش شد که حواشی زیادی را برای او ایجاد کرد.

وضعیت وخیم همسر جدید شهاب حسینی

ساناز ارجمند همسر شهاب حسینی با انتشار یک عکس نوشته دراستوری اینستاگرامش سوژه داغ رسانه‌ها شد و شایعاتی را به وجود آورد. درواقع رسانه‌های داخلی با سر تیتر وضعیت بد روحی همسر جدید شهاب حسینی | ساناز ارجمند افسرده شد! به این مسئله پرداختند که ساناز ارجمند همسر شهاب حسینی وضعیت روانی خوبی ندارد. اما واقعیت چیست؟

بیوگرافی حامد اسماعیلیون لو رفت! + [تصاویری از خانواده مرحوم او]

فوری: ردیت هک شد؛ چه بلایی سر اطلاعات کاربران افتاد؟

روحیه بد همسر شهاب حسینی

در ادامه می‌توانید استوری از روحیه بد همسر شهاب حسینی را ببینید:

وضعیت وخیم همسر جدید شهاب حسینی از لحاظ روحی
روحیه بد همسر شهاب حسینی

برخی می‌گویند همانند همسر سابق شهاب حسینی که با انتشار خبر ازدواج همسر سابق خود ناراحت بودن خود را با انتشار یک استوری نشان داد، این بار همسر جدید شهاب حسینی ساناز ارجمند این کار را کرده است. اما از استوری و وضعیت حال حاضر مردم همه چیز مشخص است که این استوری چه معنایی دارد!

شرکت کوکاکولا از گوشی رسمی خود رونمایی کرد!

ساناز ارجمند در کنار شهاب حسینی
ساناز ارجمند در کنار شهاب حسینی

ساناز ارجمند همسر شهاب حسینی با انتشار یک عکس نوشته در اینستاگرامش سوژه داغ رسانه ها شد و شایعاتی را به وجود آورد. شهاب حسینی در سال 1374 ازدواج کرد و حاصل ازدواج اولش دو پسر به نام های محمد امین و امیر علی است.

به گفته شهاب حسینی همسر اول وی دانشجوی چهره پردازی دانشگاه تهران بود، شهاب حسینی وقتی 22 ساله بود با بچهای تئاتر داشنگاه تهران کار میکرد.و سرانجام باید یکدیگر آشنا و ازدواج کردند.

واکنش شدید شهاب حسینی به انتقاد بهروز افخمی [+جزئیات]

ساناز ارجمند کیست و با شهاب حسینی چه رابطه ای دارد؟

ساناز ارجمند عکاس همرفیق است همچنین ساناز ارجمند همسر شهاب حسینی است. البته ساناز ارجمندی و شهاب حسینی هنوز این ازدواج را تایید یا تکذیب نکردند اما از استوری غم انگیز پریچهر قنبری و پاک کردن عکس های دو نفره اش با شهاب حسینی میتوان حدس زد این فقط یک شایعه نیست.

بیشتر بخوانید:

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آن الزماً بازتاب دیدگاه رسانه فیگار نیست.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *