ویدئو ببینید: هوش مصنوعی ترانه علیدوستی را به خاک و خون کشید؟! [+فیلم]

به تازگی، ویدئویی مبنی بر شبیه سازی چهره ترانه علیدوستی با هوش مصنوعی به انتشار رسیده که حواشی و بازتاب‌های فراوانی را به همراه داشته است.

اخیراً ویدئویی مبنی بر شبیه سازی هوش مصنوعی و ترانه علیدوستی تحت عنوان هوش مصنوعی و قیافه ترانه علیدوستی به انتشار رسیده که حواشی و بازتاب‌های فراوانی را کسب کرده است.

در این ویدئو، شاهد معجزه هوش مصنوعی و صورت ترانه علیدوستی بودیم که در فضای مجازی بازتاب گسترده‌ای را کسب کرد.

شبیه سازی چهره ترانه علیدوستی با هوش مصنوعی

شبیه سازی هوش مصنوعی و ترانه علیدوستی

هوش مصنوعی ترانه علیدوستی را به چالش کشید!

ترانه علیدوستی در شهرزاد ساخته حسن فتحی نخستین سریال خود را تجربه کرد. این سریال در ۲۲ مهر ۱۳۹۴ به شبکه نمایش خانگی آمد. وی در این سریال نقش شهرزاد را ایفا می‌کند. شهرزاد دانشجوی رشته پزشکی است که در سال ۱۳۳۲ با کودتای ۲۸ مرداد زندگی اش دچار تغییر و تحول می‌شود…

شبیه سازی چهره ترانه علیدوستی با هوش مصنوعی
هوش مصنوعی و قیافه ترانه علیدوستی

هوش مصنوعی، یکی از فناوری‌های تازه پیشرفته شده و همه‌گیر شده در جهان است که نزد ایرانیان نیز بازتاب‌های زیادی را کسب کرده است. پس از تلفیق صداهای خوانندگان مختلف، با دیگر خوانندگان و کارهایی نظیر چنبن اتفاقات، روز گذشته، انتشار تصویری از معجزه هوش مصنوعی درباره ترانه علیدوستی، بازیگر مشهور سینمای ایران در فضای مجازی پربازدید شد.

در این ویدئو که اخیراً به انتتشار رسیده، می‌بینیم که چهره ترانه علیدوستی، ابتدا به بهنوش طباطبایی، و در ادامه به بازیگران مختلف تغییر شکل یافته است.

هوش مصنوعی و قیافه ترانه علیدوستی

در ادامه می‌توانید معجزه هوش مصنوعی و صورت ترانه علیدوستی را ببینید:

هوش مصنوعی، (Artificial intelligence) یا به اختصار: AI، هوشی است که توسط ماشین‌ها ظهور پیدا می‌کند، در مقابل هوش طبیعی که توسط جانوران شامل انسان‌ها نمایش می‌یابد. اما پیش از هرچیز باید این موضوع را دانست که کلمه هوش، نشان دهنده امکان استدلال است و اینکه آیا هوش مصنوعی میتواند به توانایی استدلال دست یابد یا خیر، خود موضوع اختلاف محققان است.

بیشتر بخوانید:

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آن الزماً بازتاب دیدگاه رسانه فیگار نیست.

جهت دیدن ویدئوهای بیشتر که در فضای مجازی پربازدید شده است از بخش وایرال ویدئوز در سایت فیگار دیدن کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *