واکنش نیمار به نحوه ترمیم چمن استادیوم آزادی

شب گذشته، ویدئویی از ترمیم چمن ورزشگاه آزادی برای رویارویی نساجی و الهلال منتشر شد که واکنش نیمار به نحوه ترمیم چمن استادیوم آزادی را به همراه داشت.

شب گذشته، ویدئویی عجیب از کارگرانی که در حال ترمیم ورزشگاه آزادی هستند منتشر شد که واکنش نیمار به چمن ورزشگاه آزادی را با خودش به همراه داشت. فوق‌ستاره برزیلی تیم فوتبال الهلال عربستان، در یک توئیت، به شیوه تعویض و ترمیم چمن ورزشگاه آزادی تهران واکنش نشان داد.

واکنش نیمار به نحوه ترمیم چمن استادیوم آزادی

یکی از خبرگزاری‌های ورزشی عربستان، ویدئوی ترمیم ورزشگاه آزادی را در شبکه اجتماعی ایکس (توئیتر سابق) منتشر کرد و نیمار، ستاره برزیلی الهلال، نیز به این ویدئو واکنش نشان داد. در این ویدئو، تعدادی از کارگران ایرانی، چمن‌های فرسوده ورزشگاه آزادی را به صورت تیکه تیکه جدا کرده و با چمن‌های بهتر جایگزین می‌کنند.

تعجب نیمار از ترمیم چمن ورزشگاه تهران ، بازتاب فراوانی را در فضای مجازی به همراه داشت و باعث شد تا بار دیگر، چمن این ورزشگاه در مسابقات بین‌المللی سوژه رسانه‌ها شود. او درباره چمن ورزشگاه آزادی گفت:

این غیرممکن است.

در ادامه می‌توانید توئیت نیمار درباره استادیوم آزادی را ببینید:

واکنش نیمار به نحوه ترمیم چمن استادیوم آزادی

تیم‌های نساجی و الهلال، در هفته دوم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، در روز سه‌شنبه و از ساعت 19:30 دقیقه، در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. پیش از این، امیر لقمان کیاپاشا، برای بازدید از فرآیند ترمیم چمن و سکوهای ورزشگاه آزادی، بین تیم‌های نساجی مازندران و الهلال عربستان، انتخاب شده بود. کیاپاشا در طی گزارش خود اعلام کرد که وضعیت ترمیم و بهینه‌سازی چمن ورزشگاه آزادی، نسبت به گذشته بهبود یافته است.

ویدئوی ترمیم چمن ورزشگاه آزادی

 

بیشتر بخوانید:

جهت خواندن اخبار درباره چهره‌ها به دسته اخبار سلبریتی و اخبار هنرمندان ترکیه مراجعه کنید.

دیدگاه شما در خصوص واکنش نیمار به نحوه ترمیم چمن استادیوم آزادی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با فیگار در میان بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *