توهین امیر تتلو به حضرت زینب ؛ ماجرای توهین تتلو به حضرت زینب (س) چیست + فیلم

فیلم منتشر شده از توهین امیر تتلو به حضرت زینب (س) در شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام که واکنش و انتقاد های فراوانی را به دنبال داشته است.

امیرحسین مقصودلو ملقب به امیر تتلو، خواننده ایرانی مقیم ترکیه که گاه و بی گاه اقدام به این قبیل توهین های شنیع به ساحت مقدس اهل بیت (علیهم السلام) می کند و فیلم آن را در شبکه های اجتماعی بارگذاری می کند. در ادامه با خبر توهین تتلو به حضرت زینب همراه فیگار بمانید.

توهین امیر تتلو به حضرت زینب

ماجرای توهین تتلو به حضرت زینب (س) چیست + فیلم

توهین امیر تتلو به حضرت زینب
ویدیو توهین به زینب امیر تتلو, فیلم توهین امیر تتلو به زینب, توهین تتلو به حضرت زینب, توهین بی شرمانه تتلو به حضرت زینب, تتلو توهین به حضرت زینب

تتلو توهین به حضرت زینب

او این بار با انتشار ویدیویی در اینستاگرام به حضرت زینب (س) توهین بی شرمانه ای کرده است که در این ویدیو با لحنی تمسخر آمیز مداحی معروف زینب زینب مرحوم سلیم موذن زاده اردبیلی را بازخوانی می کند.

بیشتر بخوانید :

این اقدام مسبوق به سابقه امیر تتلو واکنش های فراوانی در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام به دنبال داشت و کاربران خواستار اقدام قاطعانه دستگاه های ذیربط در برخورد و محکوم کردن اینگونه اقدامات این خواننده مرتد شدند.

بیشتر بخوانید :

پیشاپیش از بازنشر این فیلم از مخاطبان عزیز پوزش می طلبیم.

لینک دانلود فیلم توهین امیر تتلو به حضرت زینب با کیفیت 480p

لینک دانلود ویدیو توهین به حضرت زینب امیر تتلو با کیفیت 360p

بیشتر بخوانید :

از همراهی شما تا انتهای نوشتار توهین امیر تتلو به حضرت زینب سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد‌ها و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسندگی مهمان کلیک نمایید.


7 thoughts on “توهین امیر تتلو به حضرت زینب ؛ ماجرای توهین تتلو به حضرت زینب (س) چیست + فیلم

 1. آقا چرا جو میدین اینجا با یه دختره لایو داشت اسم طرف زینب بود فیلترش پرید این رو به اون گفت چرا….. ربط می دید به چقیقه

 2. چقدر میگیرین این چرطو پرتارو مینویسین؟
  تتلو خودش اومده گفته من توهین نکردم اسم زن رفیقم زینب بوده تولدش بوده براش اینو خونده ! واقعا که!

  1. پس چرا با لحن مداحی سلیم موذن زاده خونده
   اینم خواسته از زیرش در بره
   بنظر من قبل از اینکه توجیهات اون آدم مجنون و قبول کنید
   فکر کردن هم بد نیس واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *