صحبت های افشین پیروانی با هواداران رونالدو که در مقابل هتل حاضر شدند!

صحبت های افشین پیروانی با هواداران رونالدو در هتل چه بود؟ همزمان با ورود کریستیانو رونالدو به تهران بسیاری از هواداران به سمت هتل او هجوم آوردند.

کریستیانو رونالدو و دیگر فوق ستاره‌های النصر مانند سادیو مانه، مارسلو بروزوویچ و… حدود ۵۵ ساعت قبل از آغاز دیدار برابر پرسپولیس، در تهران حاضر شدند. کاروان النصر با اعلام رسانه‌های عربستان، 27 شهریور با پروازی اختصاصی راهی تهران شد.

تیم فوتبال النصر در دیداری از هفته ششم رقابت‌های لیگ عربستان موفق شد با نتیجه سه بر یک از سد الرائد گذشته و با روحیه بالایی خود را برای دیدار برابر پرسپولیس آماده کند.

صحبت های افشین پیروانی با هواداران رونالدو در هتل

صحبت‌های افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس با هوادارانی که در مقابل هتل حاضر شدند:


دیدگاه شما نسبت به صحبت های افشین پیروانی با هواداران رونالدو در هتل چیست؟

اخبار بیشتر:

رفتن پیروانی به رختکن داوران

افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پیروزی
افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پیروزی

افشین پیروانی در گفت‌وگو با سایت باشگاه پرسپولیس در ارتباط با رفتن پیروانی به رختکن داوران اظهار داشت:

قبل از هر چیز پیروزی مقابل نفت مسجدسلیمان و ادامه صدرنشینی را به هواداران عاشق تبریک و به اعضای تیم خسته نباشید می‌گویم. هر دو تیم بازی خوبی انجام دادند ولی ما پرسپولیس بودیم و بازی بهتری انجام دادیم. سه امتیاز را گرفتیم و صدر جدول را هم حفظ کردیم که این را هم به همه اعضای تیم و همه مسئولان و عوامل باشگاه تبریک می‌گویم.
دو نکته است که ناچار هستم درباره آن صحبت کنم، چون از من اسم هم برده شده است. نکته اول، موضوع زمین است. ما دنبال فوتبال پاک هستیم. ما در ورزشگاه آزادی هیچ وقت برای حریفان خود مشکل زمین ایجاد نکردیم و همواره دنبال بهترین شرایط برای فوتبال سالم بودیم.

وی ادامه داد:

همکاران من، یعنی مدیران تیم‌های دیگر شاهد هستند که همیشه روز قبل از بازی به تأکید می‌گوییم چمن‌ را کوتاه کنند. هیچ وقت این‌طور نبوده است که زمین بخواهد مشکل داشته باشد و همه شاهد هستند که از روز قبل مسابقه چقدر روی این مسئله حساسیت داریم تا حریفان هم گلایه‌ای نداشته باشند. این مسئله هم تهران و شهرستان ندارد.
قانون فوتبال یکی است و می‌گوید ناظر بازی باید بیاید و چمن را ارزیابی کند. ناظر آمد، دید و ایراد داشت که دستگاه چمن‌زن را آوردند. بعد هم ارتفاع چمن یک استاندارد تعریف شده‌ای دارد. به حرف من نیست که بزنند یا نزنند. هوا گرم بوده است و فقط این مسئله به ذهن می‌رسد که با توجه به شرایط آب و هوایی خواستند از بلندی چمن به‌عنوان امتیاز استفاده کنند.

رفتن پیروانی به رختکن داوران

افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس
افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس

دیدار دو تیم نفت مسجد سلیمان و پرسپولیس با حواشی و جنجال‌های زیادی همراه بود و دو تیم اعتراض شدیدی به قضاوت سیدرضا مهدوی داشتند. هم پرسپولیس مدعی بود گل سالم آنها به اشتباه آفساید اعلام شده و هم نفتی‌ها معتقد بودند یک پنالتی به سودشان اعلام نشده و از طرفی گل دوم پرسپولیس را در موقعیت آفساید تشخیص داده بودند. ماجرا به اینجا ختم نشد و جنجال‌های داوری بازی به نشست خبری رضا مهاجری کشیده شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *