هانده ارچل از انتشار شایعه عمل زیبایی عصبانی شد!

شایعه عمل زیبایی هانده ارچل به این صورت بود که او برای دستیابی به زیبایی عمل چشم بادومی و بیچکتومی را انجام داده و گونه، لب و چانه‌اش را پرکرده است.

هانده ارچل یکی از محبوب‌ترین بازیگران حال حاضر ترکیه به حساب می‌آید که بار‌ها نیز توسط سایت‌های معتبر دنیا به عنوان زیباترین زن جهان شناخته شده است. شاید بسیاری از شما متوجه تغییر ظاهر او و لاغرتر شدن صورت او در تصاویرش شده باشید، اما آیا می‌دانید او برای لاغرتر شدن صورت خود چه کرده؟ تغییرات هانده ارچل را ببینید.

بعد از اینکه مدتی این شایعات پیچید، هانده عصبانی شد و گفت این خبرها را از کجا می‌آورید؟ من عمل زیبایی نکرده‌ام.

بیشتر بخوانید:

از کوره در رفتن هانده ارچل بعد از پرسش اینکه عمل زیبایی کرده یا خیر

برترین استایل‌های هانده ارچل

عمل زیبایی هانده ارچل

تغییرات هانده ارچل بعد از لاغری

عمل زیبایی هانده ارچل
عمل زیبایی هانده ارچل

شایعات:

گفته می‌شود که علت اصلی تغییر ظاهر هانده ارچل، بیچکتومی یا تخلیه کردن چربی‌های گونه و در نتیجه لاغر شدن صورت اوست. تخلیه چربی‌های صورت سبب می‌شود که چربی لپ‌ها از بین رفته و استخوان گونه نمایان گردد. در نتیجه آن نیز صورت کشیده‌تر و زاویه دارتر دیده می‌شود.

اگر تصاویر قبل از جراحی هانده ارچل در سریال «عشق حرف حالیش نیست» را به یاد داشته باشید قطعا داشتن آگاهی درباره این جراحی برایتان جذاب خواهد بود. جراحی تخلیه چربی‌های لپ، در سراسر جهان تحت عنوان «بیچکتومی» یا «تخلیه چربی باکال» شناخته می‌شود.

هانده ارچل بازیگر زن جوان ترک است، که با بازی در سریال “دختران آفتاب”، وارد حرفه بازیگری شد. سپس با ایفای نقش “حیات” در سریال “عشق حرف حالیش نمیشه” به شهرت رسید. آخرین سریالی که در آن حضور داشت،‌ سریال “تو در خانه‌ام را بزن” است.

تغییرات هانده ارچل
تغییرات هانده ارچل, هانده ارچل قبل از عمل

هانده با ایفای نقش “ادا ییلدیز” در سریال تو در خانه‌ام را بزن به زیبایی درخشید. پارتنر او را “کرم بورسین” ایفا کرده بود. هانده پس از همکاری با کرم و شناخت بیشتر او، علاقه‌ای نسبت به او پیدا کرد. بعد از اتمام این سریال هانده و کرم به طور رسمی وارد رابطه عاشقانه شدند. اما مدتی بعد این عشق نیز بی سرانجام ماند.

سفر هانده ارچل و هاکان سابانچی به بولونیا

عمل های زیبایی هانده ارچل

تصاویر باورنکردنی هانده ارچل قبل از عمل و تغییرات او بعد از عمل

  • زیبایی چشم بادامی
  • پر کردن گونه
  • بوتاکس ماساژور
  • بیچکتومی
  • پرکننده لب و چانه

شینیون یشیلچام هانده ارچل در یک پارتی

زیبایی دندان هانده ارچل

زیبایی دندان هانده ارچل
زیبایی دندان هانده ارچل

دندان‌های هانده یکی از زیباترین دندان‌ها است که کاملا طبیعی نیست، اما با این حال بسیار زیباست. به همین خاطر چهره تبلیغاتی خمیردندان سیگنال در ترکیه، این بازیگر خوش خنده است. کلمه هانده که نام این بازیگر است، به معنای لبخند می‌باشد.

این بازیگر معتقد است که نام افراد روی زندگی و شخصیت شان اثر گذار است. او عقیده دارد که لبخند راه حل کلیدی خوشبختی در زندگی است و هر دری را باز می‌ کند؛ همچنین علامت اعتماد بنفس است‌. فرقی ندارد که چه اتفاقی می‌ افتد؛ چیزی را پیدا کنید که باعث شود در هر لحظه لبخند به لبتان بیاورد.

بیشتر بخوانید:

سوالات متداول

دکتر زیبایی هانده ارچل کیست؟

Ufuk Askeroğlu (دکتر اوفوک اسکراوغلو)

قد هانده ارچل چند سانتی‌متر است؟

یک و هفتاد و پنج سانتی‌متردیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *