تریلر گیم پلی Elden Ring Shadow of the Erdtree منتشر شد

اخیراً تریلر گیم پلی Elden Ring Shadow of the Erdtree که اولین بسته الحاقی (DLC) بازی الدن رینگ است، منتشر شد و طرفداران را هیجان‌زده کرد.

طرفداران Elden Ring از سال گذشته منتظر این بسته الحاقی بوده‌اند و در تاریخ 22 ژوئن 2024 (1 تیر 1403)، بالاخره آرزویشان به حقیقت پیوسته و این بسته الحاقی در دسترس آن‌ها قرار خواهد گرفت.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:

برای اطلاع از آخرین اخبار، می‌توانید به کانال تلگرامی فیگار مراجعه کنید.


تریلر گیم پلی Elden Ring Shadow of the Erdtree

در تریلر گیم‌پلی این بسته الحاقی، می‌توانید بازیکنان را در مقابل انواع دشمنان ترسناک جدید مشاهده کنید. هر یک از این دشمنان با شیوه‌های خاص خودشان قصد دارند شما را بکشند. Shadow of the Erdtree شما را به سرزمینی با نام Land of Shadow می‌برد و تریلر این بسته الحاقی برخی از محیط‌ها و مناظر زیبای این منطقه را به تصویر می‌کشد.

در ادامه می‌توانید تریلر Shadow of the Erdtree را مشاهده کنید:

همچنین، نسخه Collectors Edition بازی Elden Ring همراه با این بسته الحاقی معرفی شده است. این نسخه Collectors Edition در همین تاریخ برای پلتفرم‌های PlayStation 5، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد.

بسته الحاقی Shadow of the Erdtree در تاریخ 22 ژوئن 2024 (1 تیر 1403) برای تمامی پلتفرم‌ها منتشر می‌شود و قیمت آن 40 دلار خواهد بود. در حال حاضر، شما می‌توانید این بسته الحاقی را پیش‌خرید کنید.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی گیم پلی Elden Ring Shadow of the Erdtree چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با فیگار در میان بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *