بازی Sifu بیش از 3 میلیون نسخه فروخت

استودیو «اسلوکلپ» به مناسبت فروش 3 میلیون نسخه از بازی Sifu ، دو لباس جدید را برای بازیکنان و مخاطبین خود منتشر کرده است.

استودیو «اسلوکلپ» از دستیابی بازی سیفو به رکورد جدیدی در زمینه فروش خبر داد. این بازی از زمان عرضه تاکنون موفق به فروش 3 میلیون نسخه در تمام پلتفرم‌ها شده است. استودیو «اسلوکلپ» به همین مناسبت دو لباس تازه را دردسترس مخاطبین و بازیکنان خود قرار داد تا از آن‌ها برای حمایت‌شان تشکر کند.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


بازی Sifu

یکی از این لباس‌ها از آخرین بازی محصول قبلی این استودیو، یعنی Absolver الهام گرفته شده است. لباس دیگر به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا یک روپوش با الهام از سبک خیابانی را در بازی بپوشند. بازی Sifu از زمان انتشار در سال 2022 به‌روزرسانی‌های مکرری داشته است، که شامل حالت آرنا و مجموعه‌ای از لباس‌ها برای بازیکنان بوده است.

بازی Sifu

بازی Sifu در ابتدا فقط برای کاربران پلی‌استیشن و اپیک گیمز استور منتشر شد و سپس به استیم، ایکس‌باکس، و نینتندو سوییچ نیز راه پیدا کرد. نسخه نینتندو سوییچ این بازی در ماه نوامبر سال 2023 آخرین به‌روزرسانی خود را دریافت کرد، در حالی که این به‌روزرسانی قبلاً در ماه سپتامبر سال 2023 برای سایر پلتفرم‌ها منتشر شده بود.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی بازی Sifu چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با فیگار در میان بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *