احتمال پخش تریلر جدید بازی Final Fantasy 7 Rebirth [+جزئیات]

بازی Final Fantasy 7 Rebirth یکی از مورد انتظارترین بازی‌های 2023 است که اخیراً خبر احتمال پخش تریلر جدید بازی Final Fantasy 7 Rebirth منتشر شد.

تریلر بازی Final Fantasy 7 Rebirth یکی از مورد انتظارترین اخبار دنیای بازی است و اخیراً خبری تحت عنوان احتمال انتشار تیزر جدید Final Fantasy 7 Rebirth به انتشار رسید. در ادامه به جزئیاتی از تریلر Final Fantasy 7 Rebirth می‌پردازیم.

احتمال پخش تریلر جدید بازی Final Fantasy 7 Rebirth

احتمال پخش تریلر جدید بازی Final Fantasy 7 Rebirth
انتشار تیزر جدید Final Fantasy 7 Rebirth

به تازگی تیم سازنده‌ی بازی FF7 Rebirth، قسمت دوم سه‌گانه «ریمیک فاینال فانتزی ۷» اعلام کرد که گیمرها در این ویدیوگیم با یک جهان دارای محیط‌های فراوان و متنوع روبه‌رو می‌شوند و آزادی عمل زیادی خواهند داشت. همچنین سازندگان می‌گویند داستان‌های زیادی در گوشه و کنار این جهان قرار گرفته‌اند که گیمرها می‌توانند آن‌ها را تجربه کنند.

تریلر بازی Final Fantasy 7 Rebirth

احتمال پخش تریلر جدید بازی Final Fantasy 7 Rebirth
تریلر Final Fantasy 7 Rebirth

با همه‌ی این‌ها جالب‌ترین نکته‌ای که توجه طرفدارها را جلب کرده، شروع ناگهانی اعلام اطلاعات جدید از این بازی است. فعلا دو روز پیاپی شاهد رخ دادن این اتفاق بوده‌ایم و اگر همین روند ادامه‌دار باشد، در روز هفتم به کنفرانس افتتاحیه‌ی سامر گیم فست می‌رسیم. آیا سازندگان با این کار در حال اشاره به پخش تریلر جدید FF7 Rebirth در آن رویداد هستند؟

بازی Final Fantasy 7 Rebirth دارای یک دنیای گسترده و چند وجهی است که بازیکنان برای ماجراجویی در آن آزادی عمل بسیار زیادی خواهند داشت. شما داستان‌های متفاوتی را در این قسمت تجربه می‌کنید و همچنین بازی کمتر از قبل خطی خواهد بود. باید اشاره کنیم که این بازی به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۵ در دست ساخت قرار دارد.

این احتمال وجود دارد که پارت دوم این سه‌گانه چهار روز دیگر در مراسم Summer Game Fest حضور داشته باشد. ناوکی هاماگوچی همچنین روز پیش نیز اعلام کرده بود که توسعه بازی به آرامی و طبق برنامه پیش می‌رود. انتظار می‌رود از مکانیک‌های جدید گیم‌پلی معرفی‌شده در Final Fantasy 7 Remake Intergrade نیز برای ساخت دنباله استفاده شود. Final Fantasy 7 Rebirth به طور انحصاری برای PS5 در حال توسعه است و احتمالا در زمستان ۲۰۲۳ به بازار منتشر می‌شود. همچنین در همین حال کار بر روی آخرین قسمت سه گانه بازسازی فاینال فانتزی ۷ نیز در حال انجام است.

بیشتر بخوانید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *