شرایط اختصاص وام 30 میلیونی ازدواج دانشجویی اعلام شد! [+جزئیات]

شرایط وام ازدواج دانشجویی ؛ وام ازدواج فقط یک نوبت در تمام مقاطع تحصیلی، حداکثر تا ۱۸ ماه پس از تاریخ عقد و تنها در دوران تحصیل پرداخت می شود.

شرایط وام ازدواج دانشجویی

  • وام فوری ازدواج دانشجویی
شرایط وام ازدواج دانشجویی
شرایط وام ازدواج دانشجویی

صندوق رفاه دانشجویان در مورد اینکه وام ازدواج زیر مجموعه وام ضروری تا چه زمانی بعد از عقد پرداخت می‌شود اعلام کرد:

به منظور ترویج و تسهیل امر ازدواج در دوران تحصیل به دانشجویان دانشگاه‌های دولتی حداکثر تا ۱۸ ماه پس از تاریخ عقد وام ازدواج تعلق می‌گیرد و تنها نوبت در تمام مقاطع تحصیلی امکان پذیر است. در ادامه با خبر وام ازدواج دانشجویی ۱۴۰۱ همراه ما بمانید.

براساس تقویم زمانبندی ثبت نام وام‌های دانشجویی در نیمسال اول ۱۴۰۲-۱۴۰۱ از سوی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، سامانه دانشجویی (پورتال صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم) از روز شنبه ۲۱ آبان ۱۴۰۱ تا روز چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ برای ثبت تقاضای وام ضروری فعال شده است.

تمام دانشجویان متقاضی واجد شرایط می‌توانند در تاریخ اعلام شده نسبت به ثبت تقاضای خود از جمله وام ضروری ازدواج در این سامانه اقدام کنند. شرایط اعطای وام ضروری دانشجویی به شرح زیر است:

دانشجو می‌تواند در هر نیمسال منحصراً از یک رویداد استفاده کند و استفاده از هر رویداد در طول مقطع تحصیلی، صرفاً یک بار مجازاست.

رویداد ازدواج، فقط یک نوبت در تمام مقاطع تحصیلی و حداکثر تا ۱۸ ماه پس از تاریخ عقد صرفاً در دوران تحصیل امکان پذیر خواهد بود.

با توجه به جایگزینی وام ضروری رویداد به «تشخیص ریاست صندوق» با «رویداد خرید لوازم کمک آموزشی»، دانشجویانی که قبلاً از وام ضروری رویداد به تشخیص ریاست صندوق بهره مند شده‌اند، امکان استفاده از وام رویداد خرید لوازم کمک آموزشی را ندارند.

رویداد خرید لوازم کمک آموزشی با تکمیل فرم تقاضای وام با تأیید معاون دانشجویی و ارائه مدارک لازم (شامل فاکتور رسمی و معتبر لپ تاپ، قلم نوری و…) پرداخت خواهد شد.

دانشجویان روزانه دانشگاه‌های دولتی، مراکز وابسته به دستگاه‌های اجرایی و آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای دانشجویان واجد شرایط برای استفاده از وام‌های مذکور هستند.


اخبار بیشتر:

وام ازدواج دانشجویی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *