ایلان ماسک کوکاکولا را میخرد ؛ بعدا کوکاکولا را می‌خرم تا کوکائین را دوباره داخل آن برگردانم!

ایلان ماسک کوکاکولا ، موسس اسپیس ایکس و خریدار وب سایت توئیتر، گفت: بعد از توئیتر می خواهم کوکاکولا و مک دونالد را هم بخرم.

یلان ماسک در توئیتی عجیب نوشت: بعدا کوکاکولا را می‌خرم تا کوکائین را دوباره داخل آن برگردانم. در ادامه با خبر خرید کوکاکولا ایلان ماسک همراه فیگار بمانید.

ایلان ماسک کوکاکولا

ایلان ماسک خرید کوکاکولا

ایلان ماسک کوکاکولا
ایلان ماسک خرید کوکاکولا, کوکاکولا ایلان ماسک

کوکاکولا ایلان ماسک

هنوز 48 ساعت از خرید وب سایت توئیتر توسط میلیارد آمریکایی نگذشته، وی چهارشنبه شب به وقت محلی در توئیتی به تمایلش برای خرید شرکت نوشابه سازی کوکا کولا اشاره کرده است. مشخص نیست وی این ادعا را به شوخی بیان کرده یا جدی.

پس از آنکه اوایل این ماه، ماسک اعلام کرد که 9 درصد از سهام توییتر را به دست آورده است، چند روز بعد، او پیشنهاد خرید این پلتفرم اجتماعی را به قیمت 54.20 دلار به ازای هر سهم ارائه کرد.

ایلان ماسک کوکاکولا

شرکت توئیتر سرانجام روز دوشنبه پیشنهاد تقریبا 43 میلیارد دلاری ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و موسس اسپیس ایکس را برای خرید این پلتفرم رسانه اجتماعی قبول کرد.

بیشتر بخوانید :

از همراهی شما تا انتهای نوشتار ایلان ماسک کوکاکولا سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *