قیمت اسب جدید سردار آزمون لو رفت ؛ اسب میلیاردی ستاره فوتبال! [+عکس]

رونمایی از اسب 15 میلیاردی آزمون . رسانه استرالیایی از قهرمانی «پالنتینو» اسب ۱۵ میلیاردی سردار آزمون در مسابقات سوارکاری در استرالیا خبر داد.

ستاره تیم ملی کشورمان و عضو باشگاه بایرلورکوزن اسبی 15 میلیارد تومانی در استرالیا دارد. در ادامه با خبر سردار آزمون و اسب میلیاردی همراه فیگار بمانید.

اسب ۱۵ میلیاردی سردار آزمون

اسب سردار آزمون

اسب 15 میلیاردی آزمون
عکس اسب 15 میلیاردی سردار آزمون, اسب سردار آزمون

عکس پالنتینو اسب ۱۵ میلیاردی سردار آزمون

سردار آزمون، مهاجم تیم ملی ایران و بایرلورکوزن عاشق اسب سواری است و به همین خاطر چند اسب مسابقه ای دارد. ستاره فوتبال ایران چندی پیش یک اسب گران قیمت خریداری کرد و در استرالیا زیرنظر «میشل پین» یکی از مربیان مشهور گذاشت تا برای مسابقات بین المللی آماده شود.

در همین زمینه یکی از اسب های آزمون روز گذشته اولین قهرمانی خود در استرالیا به دست آورد. در همین زمینه سایت «racing»، نوشت: سردار آزمون، ستاره فوتبال ایران، روز پنجشنبه اولین برد خود را به عنوان مالک اسب در استرالیا جشن گرفت، پس از اینکه اسب آموزش دیده او توسط میشل پین قهرمان شد.

عکس اسب 15 میلیاردی سردار آزمون

اسب 15 میلیاردی آزمون
عکس پالنتینو اسب ۱۵ میلیاردی سردار آزمون, عکس اسب 15 میلیاردی سردار آزمون

بیشتر بخوانید :

از همراهی شما تا انتهای نوشتار اسب 15 میلیاردی آزمون سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه  کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *