محمد موسوی در تمرینات تیم ملی + [عکس] ؛ سید موسوی در تمرینات آفتابی شد

محمد موسوی در تمرینات تیم ملی حضور پیدا کرد. سرعتی زن تیم ملی کشورمان در تمرینات تیم ملی والیبال ایران برای حضور در مسابقات جهانی حضور پیدا کرد.

تیم ملی که این روز ها برای حضور در مسابقات جهانی آماده می‌شود در ترکیب خود محمد موسوی سرعتی زن باتجربه کشورمان را نیز جای داده است. در ادامه همراه با جزئیات این خبر همراه ما باشید.

محمد موسوی در تمرینات تیم ملی

سید محمد موسوی در تیم ملی

موسوی در تمرینات تیم ملی
موسوی در تمرینات تیم ملی

بعد از رقابت‌های المپیک توکیو بود که سعید معروف به شکل رسمی از بازی‌های ملی خداحافظی کرد.


بیشتر بخوانید:


با این حال همچنان ابهاماتی در مورد سیدمحمد موسوی وجود داشت چرا که این ستاره والیبال ایران موضع دقیقی در رابطه با خداحافظی یا ادامه کار خود در تیم ملی نداشت.

محمد موسوی بعد از المپیک در هیچ رقابت ملی به میدان نرفت.

اما در روزهای اخیر لیست تیم ملی والیبال ایران اعلام و بر این اساس مشخص شد که این سرعتی زن با تجربه، تیم بهروز عطایی را در رقابت های حساس قهرمانی جهان که از اوایل شهریور ماه در دو کشور لهستان و اسلوونی برگزار می‌شود، همراهی خواهد کرد.

اولین تمرین تیم ملی والیبال ایران در رقابت های قهرمانی جهان روز گذشته برگزار شد اما سید محمد موسوی با هماهنگی سرمربی تیم یعنی بهروز عطایی در این تمرین حاضر نبود.

با این حال سرعتی‌زن به نام والیبال ایران امروز بالاخره در تمرینات آفتابی شد تا به همراه سایر بازیکنان تیم ملی خود را برای مسابقات قهرمانی جهان آماده کند.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار محمد موسوی در تمرینات تیم ملی سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.