بهترین داستان های عاشقانه فیلم های رمانتیک که شما را عاشق میکنند

برخی از فیلم‌ها هستند که مسیر زندگی شما را عوض می‌کنند و در ادامه به بهترین داستان های عاشقانه فیلم های رمانتیک که شما را عاشق میکنند خواهیم پرداخت.

برخی از فیلم های عاشقانه که شما را عاشق می کنند هستند که مسیر زندگی شما را عوض کرده و در این نوشتار، ما به بهترین داستان های عاشقانه فیلم های رمانتیک که شما را عاشق میکنند خواهیم پرداخت.

مانند هر ژانر سینمایی، ژانر عاشقانه مملو از فیلم‌های خارق‌العاده و بهترین داستان های عاشقانه در سینما با زیاد ترین تاثیر است، اما وقتی یک فیلم واقعاً شگفت‌انگیز باشد، می‌تواند هر بیننده‌ای را از پای در بیاورد و تأثیر خود را نشان بدهد، حتی بدبین‌ترین فیلم‌ها و داستان‌های رمانتیک.

فیلم‌های زیر تعدادی از متقاعد کننده‌ترین و تحسین برانگیزترین فیلم‌های عاشقانه هستند. این فیلم‌ها در ژانر خود تبدیل به فیلمی اصلی شده‌اند و تماشای آن برای هر طرفدار ژانر عاشقانه ضروری است.

بهترین داستان های عاشقانه در فیلم های رمانتیک

تاثیر گذار ترین فیلم های عاشقانه

شما می‌توانید فهرست بهترین داستان های عاشقانه فیلم های رمانتیک را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

مقالات مکمل:

بهترین داستان های عاشقانه در فیلم های رمانتیک
بهترین داستان های عاشقانه در فیلم های رمانتیک

چیزی که یک فیلم عاشقانه را بسیار عالی می‌کند، ترکیب رابطه‌های رمانتیک و داستان غیر کلیشه‌ای است. در حالی که مخاطبان ممکن است فکر کنند که یک فیلم عاشقانه فقط بر عشق تمرکز دارد، بهترین آنها در واقع شامل تعادل کاملی از موقعیت‌های عاشقانه و طرح طبیعی و توسعه شخصیت است.

علاوه بر این، بهترین فیلم‌های عاشقانه همیشه پایان شادی ندارند. اگرچه برخی از آنها پایان خوشی دارند، برخی دیگر شما را به این فکر می‌اندازند که چگونه به بقیه روز ادامه دهید. به طور کلی، حماسی‌ترین داستان‌های عاشقانه در فیلم‌ها می‌تواند در احساسات و انگیزه‌های آنها متفاوت باشد.

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های 2023

بهترین سریال های 2023

بهترین انیمیشن های 2023

About Time

بهترین داستان های عاشقانه در فیلم های رمانتیک
فیلم های عاشقانه که شما را عاشق می کنند

اگرچه این فیلم به اندازه سایر فیلم‌های عاشقانه شناخته شده نیست، اما قطعا نمی‌توان از خوبی‌های درباره زمان با محبوبیت آن بکاهد. این فیلم با بازی Domhnall Gleeson و Rachel McAdams مردی را دنبال می‌کند که متوجه می‌شود می‌تواند در زمان سفر کند و از این قدرت برای بهبود زندگی خود استفاده می‌کند.

با این حال، او به زودی متوجه می‌شود که توانایی‌اش نمی‌تواند او را از تمام اتفاقات بدی که ممکن است در زندگی رخ دهد نجات دهد. این فیلم به دلیل مفهوم علمی تخیلی منحصر به فرد، فضای آفتابی و عشق شیرین بین گلیسون و مک آدامز متمایز است. روشی که این زوج بر سختی‌های عادی زندگی غلبه می‌کنند برای هر کسی که آن را تماشا می‌کند قابل ارتباط است.

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های درام تاریخ سینمای جهان

بهترین ملاقات ها در درام های تینیجری

Before Sunrise Trilogy

بهترین داستان های عاشقانه در فیلم های رمانتیک
برترین فیلم هایی که تاثیر زیادی دارند

اگر یک فیلم عاشقانه تبدیل به یک سه گانه و فرانچایز شود، آیا آن را به یکی از بهترین فیلم‌های عاشقانه تمام دوران تبدیل می‌کند؟ فیلم قبل از طلوع آفتاب محصول 1995 با بازی ایتان هاوک و جولی دلپی در نقش دو جوان در اروپا است که جرقه‌ای برای ارتباط در قطار ایجاد می‌کنند و یک شب عالی را با هم می‌گذرانند.

این فیلم الهام بخش دو نفر به نام‌های قبل از غروب و قبل از نیمه شب بود که هر دوی این زوج را دوباره به هم می‌پیوندند. سه گانه پیش از آن شیمی شدیدی را بین دو بازیگر خود ارائه می‌دهد و احساس غمگینی دارد زیرا مخاطب می‌داند که فیلم عاشقانه فرد مناسبی است. فضای صمیمی و سناریوی این فیلم‌ها آنها را به تماشای آسیب پذیر و در عین حال رضایت بخشی تبدیل می‌کند.

The Princess Bride

بهترین داستان های عاشقانه در فیلم های رمانتیک
بهترین داستان های عاشقانه در سینما با زیاد ترین تاثیر

اگرچه بسیاری ممکن است عروس پرنسس را یک فیلم عاشقانه در نظر نگیرند، اما فیلم فانتزی 1987 مطمئناً سایر فیلم‌های عاشقانه در بخش عشق را شکست خواهد داد. این فیلم داستان وستلی کری الوز، مرد جوانی است که عاشق پرنسس باترکاپ با بازی رابین رایت می‌شود، اما باید بر موانع مختلفی غلبه کند تا ممکن است با هم باشند.

با پس‌زمینه‌ای افسانه‌ای، کمدی خنده‌دار، و لحظات نمادین بسیاری، عروس شاهزاده را یک داستان پویا و کامل می‌دانند که همه چیز به دلیل عشق آغاز می‌شود. وفاداری و عشق وستلی به باترکاپ بدون شک قلب هر کسی را گرم می‌کند.

If Beale Street Could Talk

بهترین داستان های عاشقانه در فیلم های رمانتیک
تاثیر گذار ترین فیلم های عاشقانه

اگر خیابان بیل می‌توانست ماندگار بماند، با وجود اینکه یک فیلم عاشقانه اشک‌آلود است، نمونه‌ای کامل از یک داستان عاشقانه می‌شد که شادی‌ها و دل‌شکستگی‌های خود را دارد. این فیلم بر اساس رمان جیمز بالدوین به همین نام، رابطه بین تیش و فونی، بهترین دوستان دوران کودکی را به تصویر می‌کشد که عاشق همدیگر می‌شوند.

مشکل از جایی شروع می‌شود که فونی به جنایتی متهم می‌شود که مرتکب نشده است و این زوج باید بر این مانع وحشتناک غلبه کنند. به شیوه واقعی بالدوین، این داستان ذاتاً انسانی است و هر مخاطبی را به شدت تحت تأثیر قرار می‌دهد. تماشای داستان عاشقانه این زوج در حال آشکار شدن و غلبه بر همه دردها ارزش آن را دارد.

La La Land

بهترین داستان های عاشقانه در فیلم های رمانتیک
بهترین داستان های عاشقانه در فیلم های رمانتیک

برای مخاطبانی که خواهان یک رمان عاشقانه واقع گرایانه هستند که ممکن است بهترین پایان را نداشته باشد، La La Land بهترین انتخاب است. در این فیلم رایان گاسلینگ و اما استون در نقش دو هنرمند مبارز بازی می‌کنند که هم شور و شوق آنها را به هم نزدیک و هم از هم جدا می‌کند.

این فیلم نه تنها حس جادویی و هالیوودی دارد، بلکه دیدن آن زیباست، مملو از موسیقی ، و حس غم. تماشاگران با تماشای این فیلم مطمئناً طیف وسیعی از احساسات را حس می‌کنند و آرزو دارند که ای کاش دنیای آنها رنگارنگ به نظر می‌رسید. به علاوه، گاسلینگ و استون ارتباط معجزه آسایی دارند بین موسیقی و عشق و هنر آنها نهفته است.

Moonlight

بهترین داستان های عاشقانه در فیلم های رمانتیک
بهترین داستان های عاشقانه در فیلم های رمانتیک

در حالی که Moonlight به غیر از عشق، به عوامل دیگر نیز تمرکز دارد، این فیلم قطعاً برای جنبه‌های عاشقانه‌ای که نشان می‌دهد برجسته است. Moonlight داستان Chiron ماهرشالا علی را با کاوش در سه بخش مختلف زندگی او روایت می‌کند.

این فیلم بر روی جنسیت و مردانگی تمرکز دارد و به بخش‌های مهمی از آن به عشق منجر می‌شود که ممکن است در فیلم‌های عاشقانه معمولی رایج نباشد. به ویژه، رابطه Chiron با دوست دوران کودکی‌اش، راه‌های پیچیده‌ای را نشان می‌دهد که مردم می‌توانند همدیگر را دوست داشته باشند و در عین حال به یکدیگر آسیب برسانند. به طور کلی، این فیلم نگاهی دلخراش اما زیبا به بزرگ شدن، پذیرش خود و اجازه دادن به افراد در زندگی شما حتی در صورت تغییر است.

بیشتر بخوانید:

گیج کننده ترین فیلم ترسناک 2023 و تمام دوران

معرفی و تحلیل بهترین فیلم های گیج کننده که همه باید ببینند

Portrait of a Lady on Fire

بهترین داستان های عاشقانه در فیلم های رمانتیک
بهترین داستان های عاشقانه در فیلم های رمانتیک

اگرچه ژانر عاشقانه شامل بسیاری از داستان‌های کلیشه‌ای است، بهترین فیلم‌های عاشقانه فراتر از آن چیزی هستند که انتظار می‌رود. به عنوان مثال، پرتره بانوی در آتش، یک داستان عاشقانه، عجیب و غریب فرانسوی است که آدل هنل را در نقش هلوئیز و نومی مرلانت در نقش ماریان را دنبال می‌کند.

داستان در قرن هجدهم رخ می‌دهد و ماریان یک نقاش است که مأموریت ایجاد پرتره‌ای از اشراف زاده هلوئیز می‌شود و با آشنایی زنان با یکدیگر، آنها درگیر یک رابطه عاشقانه پرشور می‌شوند. این فیلم علاوه بر رمانتیک و صمیمی بودن، به موضوعات جدی در مورد حقوق زنان نیز می‌پردازد. در مجموع، فیلم با وجود اینکه سناریویی را به تصویر می‌کشد که دیگر در عصر مدرن رخ نمی‌دهد، حرکت می‌کند.

Pride and Prejudice

بهترین داستان های عاشقانه در فیلم های رمانتیک
بهترین داستان های عاشقانه در فیلم های رمانتیک

این احتمال وجود دارد که هر کسی که طرفدار ژانر عاشقانه است، غرور و تعصب جین آستن را دیده یا حداقل شنیده باشد. به طور خاص، اقتباس فیلم غرور و تعصب در سال 2005 با بازی کایرا نایتلی و متیو مک فایدن، حتی دهه‌ها بعد همچنان تماشاگران را مجذوب خود می‌کند.

غرور و تعصب درباره عشق آرام میان لیزی و آقای دارسی است. اگرچه آقای دارسی پر آب و تاب و بی ادب به نظر می‌رسد، لیزی نمی‌تواند شیفته او نشود. این فیلم با فضای دوست داشتنی قرن 19 که شامل لباس‌های سفید و دویدن در زیر باران است، غیرقابل انکار رمانتیک می‌باشد. به علاوه، دیالوگ‌های شوخ‌آمیز و اجرای شگفت‌انگیز، این فیلم را حتی برای بینندگانی که به دنبال عاشقانه نیستند، به یک ساعت عالی تبدیل می‌کند.

Love Actually

بهترین داستان های عاشقانه در فیلم های رمانتیک
بهترین داستان های عاشقانه در فیلم های رمانتیک

گاهی یک عاشقانه کافی نیست. یک فیلم کلاسیک عشق در واقع یک فیلم کاملاً عاشقانه و روابط است. این فیلم با یک بازیگر بزرگ و پر ستاره، مجموعه‌ای از زوج‌ها را در طول فصل کریسمس دنبال می‌کند که همه با هم مرتبط هستند، اگرچه آن‌ها متوجه این موضوع نیستند.

هر یک از عاشقانه‌های فیلم با بقیه متفاوت است و همیشه انتظارات را زیر و رو می‌کند. برای کسانی که Love Actually را دیده‌اند، به دلیل خنده‌دار بودن و ویژگی‌های دلگرم‌کننده‌اش، یک کلاسیک عاشقانه است. کسانی که عاشقژانر عاشقانه هستند قطعاً باید این فیلم را ببینند.

When Harry Met Sally

بهترین داستان های عاشقانه در فیلم های رمانتیک
بهترین داستان های عاشقانه در فیلم های رمانتیک

عجیب، شیرین و بسیار طعنه آمیز، فیلم When Harry Met Sally، یک کلاسیک عاشقانه نمادین و دوست داشتنی است. هری از بیلی کریستال و سالی مگ رایان که با رانندگی به نیویورک بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه شروع می‌شود، ارتباط غیرقابل انکاری دارند که می‌تواند به عنوان نفرت یا عشق ترجمه شود.

در طول سال‌ها، این دو به گذر از زندگی یکدیگر ادامه می‌دهند تا اینکه طبیعی می‌شود که بهترین دوستان و به طور بالقوه چیزی بیشتر شوند. این فیلم فضای خاص خود را دارد که خنده دار نیز است.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین داستان های عاشقانه در فیلم های رمانتیک سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *