بهترین انیمه های سریالی نتفلیکس 2023 و تاریخ سینما از نگاه سایت فیگار

سایت نتفلکیس شامل تعداد زیادی از انیمه‌های سریالی می‌باشد. در ادامه با فیگار بمانید تا با بهترین انیمه های سریالی نتفلیکس آشنا شوید.

محبوب ترین انیمه سریالی نتفلیکس

تاکنون صدها فیلم، سریال، مستند، انیمیشن و انیمه‌های سریالی خفن به صورت اورجینال برای نتفلیکس ساخته شده و همچنان ادامه دارند. در میان این اثرات، انیمه‌های جذاب سریالی به تازگی طرفداران زیادی در این پلافرم پیدا کرده است. طوری که در سال‌های اخیر انیمه‌های اوریجینال نتفلیکس نیز منتشر شده‌اند. انیمه‌های نتفلیکس اکثرا بسیار سرگرم کننده و جذاب هستند. در سال 2023 نیز انیمه‌هایی منتشر خواهند شد که به کاتالوگ بزرگ انیمه‌های جذاب سریالی نتفلیکس اضافه می‌شوند.

مقالات مکمل:

بهترین انیمه های 2023 + [تاریخ اکران و تریلر]

بهترین انیمیشن های 2023 + [تاریخ اکران، تریلر و دسته‌بندی ژانر]

بهترین انیمه های سریالی نتفلیکس

بهترین انیمه های سریالی نتفلیکس
بهترین انیمه های سریالی نتفلیکس

صنعت انیمه نیز پر از داستان‌هایی است که با استفاده از شخصیت‌های جدید شکل گرفته‌اند. در سال‌های اخیر نتفلیکس نیز کمک زیادی به صنعت انیمه کرده و تاکنون چندین و چند انیمه در نتفلیکس ساخته شده‌اند. برخی از این انیمه‌ها از کیفیت بالاتری برخوردار بوده و جزو بهترین انیمه های سریالی Netflix محسوب می‌شوند.

در ادامه با فیگار همراه باشید تا بهترین انیمه های سریالی Netflix در تاریخ را به شما معرفی نماییم. همچنین شما می‌تواند با بهترین انیمه های سریالی 2022 در فیگار آشنا شوید.

Beastars

بهترین انیمه های سریالی نتفلیکس
هترین انیمه های سریالی Netflix

Beastars یکی از بهترین انیمه های نتفلیکس سریالی است. این انیمه در سال 2019 ساخته شد. داستان انیمه Beastars در جهانی مملو از حیوانات انسان نما در جریان است. شخصیت اصلی داستان نیز یک گرگ خاکستری بلند قد به نام لگوشی است که در کنار دیگر حیوانات گوشتخوار زندگی می‌کند.

با کشته شدن یک آلپاکا به نام تم، همه چیز تغییر می‌کند. این اتفاق باعث می‌شود تا مشکلات بسیار زیادی میان حیوانات گیاهخوار و گوشتخوار رخ دهد. لگوشی نیز به عنوان یک حیوان گوشتخوار،‌ وظیفه حل معمای مرگ تم را برعهده می‌گیرد. در مسیر حل این معما، او با یک خرگوش همراه می‌شود که کم‌کم به او احساساتی پیدا می‌کند.

Bleach

بهترین انیمه های سریالی نتفلیکس
بهترین انیمه های سریالی نتفلیکس

نسخه انیمه Bleach (بهترین انیمه های مانند Bleach) کپی دقیقی از مانگا نیست. نسخه انیمه بلیچ (معرفی شرور های جدید انیمه بلیچ) با وجود آرک‌های پرکننده مختلف، وحشیگری کم‌رنگ، صحنه‌های مبارزه طولانی‌مدت، و گنجاندن کمتر شخصیت‌های فرعی، برای طرفدارانش بسیار موفق بود. اگرچه انیمه بلیچ به طور غیرمنتظره‌ای به پایان رسید، آخرین داستان این مجموعه، «جنگ خون هزار ساله»، در اکتبر 2022 منتشر شده است.

Shaman King

بهترین انیمه های سریالی نتفلیکس
برترین انیمه های سریالی نتفلیکس

سریال اصلی Shaman King به یک انیمه محبوب کودکانه در آمریکای شمالی تبدیل شد. اما این انیمه هیچ‌گاه از داستان اصلی در مانگا پیروی نکرد. با این وجود، ریبوت این انیمه در سال 2021 ساخته شد. این انیمه بر یک شیمن جوان تمرکز دارد که در تلاش برای برنده شدن در مسابقاتی است که او را تبدیل به شاه شیمن بعدی خواهد کرد. واژه شیمن در آسیای شرقی به افرادی گفته می‌شود که با جهان ارواح ارتباط داشته و قدرت‌هایی ماورا الطبیعه دارند.

پادشاه شیمن این قابلیت را دارد تا با روح بزرگ ارتباط گرفته و با کمک او جهان را به کلی تغییر دهد. این انیمه به خوبی یک جهان فانتزی را می‌سازد که شامل اکشن‌های بینظیر از مبارزه انسان‌ها و ارواح است. به همین دلیل است که انیمه جزو برترین انیمه های سریالی Netflix محسوب می‌شود.

The Seven Deadly Sins

بهترین انیمه سریالی Netflix
بهترین انیمه سریالی Netflix

انیمه The Seven Deadly Sins گروهی از شوالیه‌های مقدس را به نمایش می‌گذارد که به پادشاه شیرها خدمت می‌کنند. این انیمه بهترین انیمه سریالی نتفلیکس است و در فصل اول، با دوباره گردهم آمدن گروه شوالیه‌ها شکل می‌گیرد.خدایان، شیاطین، فرشتگان، غول‌ها و پری‌ها نیز در این سریال حضور دارند.

این سریال 100 قسمت است و با وجود شخصیت‌های متنوع و جذاب، تبدیل به یکی از برترین انیمه های سریالی نتفلیکس شده است. صحنه‌های مبارزه بسیار هیجان انیگز هستند و نبرد پایانی سریال، از هر نبردی بهتر است. همچنین این سریال گاه کمدی و گاه تاریک می‌شود. با این وجود، همچنان داستان‌های عاشقانه نیز از این انیمه دور نیستند.

Death Note

بهترین انیمه های سریالی نتفلیکس
برترین انیمه های سریالی نتفلیکس

نبرد ذهنی حماسی بین لایت یاگامی و الِ اسرارآمیز با اختلاف زیاد، نمادین‌ترین سناریو در بهترین انیمه های روانشناختی است. ایده این انیمه در باره با معضلات اخلافی ایجاد شده توسط یک دفترچه است که هر نامی در آن نوشته شده باشد را میکشد که برای کشتن مجرمان و افراد بد بدون هیچ محاکمه ای استفاده میشود. این قضیه بینندگان را به فکری عمیق در رابطه با دنیای خارج از انیمه فرو میبرد.

دفترچه مرگ برای طرفداران ژانر روانشناختی یک ضرورت به حساب می‌آید و حدس زدن پایان آن تقریبا غیرممکن است. با گذشت سال‌های زیاد پس از انتشار فصل اول و نامشخص بودن وضعیت ساخت ادامه آن، همچنان دفترچه مرگ بهترین انیمه سریالی نتفلیکس برای عده زیادی از طرفداران است.

Cowboy Bebop

بهترین انیمه های سریالی نتفلیکس
بهترین انیمه های سریالی نتفلیکس

Cowboy Bebop انیمیشن فوق العاده روان و خوبی دارد. این انیمه وقت خود را صرف کمک به بینندگان برای درک افراد از طریق بررسی زندگی شخصی آنها می‌کند. با اضافه شدن موسیقی متن جذاب و صحنه‌های اکشن فوق العاده، Cowboy Bebop تقریباً از هر نظر از مانگا خود پیشی می‌گیرد.

Baki

بهترین انیمه های سریالی نتفلیکس
بهترین انیمه های سریالی Netflix

Baki the Grappler یکی از  پرفروش ترین مانگا های تاریخ است که در سال 1991 آغاز به پخش کرد. با این حال، زمان زیادی طول کشید تا یک اقتباس از این مانگا ساخته شود. در سال 2018 یک انیمه براساس این مانگا ساخته و تبدیل به برترین انیمه سریالی Netflix شد.

داستان این انیمه داستان بر روی باکی هانما، مبارز جوانی تمرکز دارد که برای تبدیل شدن به یک جنگجوی قدرتمند همانند پدرش آموزش می‌بیند. همچنین همانند اکثر برترین انیمه های سریالی Netflix این انیمه نیز اکشن بسیار خوب و جذابی دارد.

Sword Art Online

بهترین انیمه های سریالی نتفلیکس
بهترین انیمه سریالی Netflix

در میان بهترین انیمه های ایسکای، Sword Art Online بهترین انیمه سریالی نتفلیکس نیز محسوب می‌شود. فصل اول این سریال داستان 10000 بازیکن در یک بازی واقعیت مجازی را روایت می‌کند. آن‌ها مجبور به جنگیدن  هستند و اگر کسی در بازی کشته شود، در دنیای واقعی نیز می‌میرد.

در همین جنگ، کیریتو شخصیت اصلی داستان است و او عاشق بازیکن دیگری به نام آسونا می شود. فصل دوم به بقایای یک گروه قاتل از بازی اول می‌پردازد. این انیمه برترین انیمه سریالی Netflix است که در دسته بهترین انیمه های بازی نیز قرار می‌گیرد.

Violet Evergarden

بهترین انیمه های سریالی نتفلیکس
بهترین انیمه سریالی Netflix

Violet Evergarden یک انیمه سریالی 13 قسمتی است و از زمان ساخت این سریال، تاکنون دو انیمیشن سینمایی نیز براساس آن ساخته شده است. این انیمه بر یک عروسک به نام ویولت تمرکز دارد.

ویولت قبل از عروسک شدن، کودکی طرد شده بود. او در ادامه تبدیل به یک سرباز ماهر شده و در یک جنگ ب زرک شرکت کرد. ویولت تسعی دارد تا باری دیگر به جامعه بازگردد اما این مورد از برترین انیمه های سریالی Netflix به بینندگان نشان می‌دهد که بازگشت به وضعیت قبلی، همیشه آسان نیست.

Hunter X Hunter

بهترین انیمه های سریالی نتفلیکس
برترین انیمه سریالی نتفلیکس

افراد زیادی Hunter x Hunter را یکی از بهترین انیمه های شونن تمام دوران می دانند و مطمئناً شایسته حضور در لیست برترین انیمه سریالی نتفلیکس را نیز دارد. این سریال درباره شکارچی جوانی به نام گون فریکس است که در جستجوی پدرش جینگ، با دوستان و دشمنان زیادی رو به رو می‌شود. بهترین دوست او کیلووا است که در ابتدا به عنوان یک قاتل تربیت شده است.

سریال Hunter x Hunter دارای لحظاتی زیبا و دلنشین است. با این حال، در صورت نیاز، خشن و تاریک می‌شود. این انیمه تعادل بسیار زیادی دارد و برخی از بهترین شخصیت‌ها را به بینندگان معرفی می‌کند. به همین دلیل از آن به عنوان بهترین انیمه سریالی Netflix نام می‌بریم.

Code Geass: Lelouch Of The Rebellion

بهترین انیمه های سریالی نتفلیکس
بهترین انیمه های نتفلیکس سریالی

انیمه Code Geass: Lelouch Of The Rebellion داستان یک شاهزاده تبعیدی به نام للوچ در طی دو فصل و 50 قسمت روایت می‌کند. للوچ در برترین انیمه سریالی نتفلیکس قصد دارد تا شورشی علیه امپراتوری مقدس بریتانیا را رهبری کند. دلیل انجام این کار، آزادی مجدد ژاپن، و شکست امپراطوری است که پیش‌تر مادر او را به قتل رسانده است.

للوچ با یک جادوگری جاودانه به نام سی سی ملاقات می‌کند. این جادوگر به للوچ این توانایی را می‌دهد تا کاری کند که هرکسی از او پیروی کند. البته للوچ تنها یک بار می‌تواند از این توانایی استفاده کند. این سریال دارای ریتم مناسبی است و از اکشن خوبی برخوردار است. للوچ نیز یکی از باهوش‌ترین و بهترین شخصیت‌های انیمه‌ای است که در این انیمه معرفی می‌شود.

Castlevania

بهترین انیمه های سریالی نتفلیکس
بهترین انیمه های سریالی نتفلیکس

Castlevania یکی از انیمه‌های اورجینال نتفلیکس است. اگرچه Castlevania از نظر فنی یک انیمه نیست، اما شباهت بسیار زیادی با انیمه‌ها داشته و اکثراً آن را برترین انیمه سریالی Netflix محسوب می‌کنند. داستان این انیمه در رابطه با شخصیتی به نام دراکولا است. او عاشق یک زن انسان می‌شود و هنگامی که زن انسان کشته می‌شود، دراکولا تصمیم می‌گیرد تا به جنگ با بشریت برود.

تروور بلمونت علیه دراکولا اسلحه به دست می‌گیرد. در سوی دیگر، یک جادوگر زن به نام سیفا و پسر دراکولا، آلوکارد، به او می‌پیوندد. این سه نفر با شیاطین مختلفی رو به رو شده و تمام آن‌ها را شکست می‌دهند. این سریال بسیار خشن و خونین است و جزو بهترین انیمه های خون آشامی محسوب می‌شود. لازم به ذکر است که سریال Castlevania به اتمام رسیده است اما نتفلیکس قصد دارد تا با یک سریال اسپین آف، تمام ماجرا را از نگاه تروور باری دیگر نمایش دهد.

Demon Slayer

بهترین انیمه های سریالی نتفلیکس
بهترین انیمه های سریالی نتفلیکس

انیمه Demon Slayer (بهترین انیمه های مشابه شیطان کش) داستانی جداب و شخصیت‌هایی بسیار منحصر به فرد را به نمایش می‌گذارد. به همین دلیل است که این انیمه در سال 2019 بسیار مشهور و محبوب شد. داستان این انیمه در رابطه با پسری به نام تانجیرو است که برای یافتن درمانی برای نفرین شیطانی خواهرش، به سپاه قاتلان شیاطین می‌پیوندد.

این سریال نشان می‌دهد که پیوند بین خواهر و برادر واقعا چقدر قوی است و دارای صحنه‌های اکشن نسبتاً کمی می‌باشد. این انیمه به شکلی باورنکردی باعث می‌شود تا برای اولین بار شیاطین را درک کرده و آن‌ها را با دید تراژیک ببینید. همچنین لازم به ذکر است که فصل دوم این انیمه به تازگی منتشر شده است.

Bungo Stray Dogs 4th Season

تریلر جدید فصل چهار انیمه Bungo Stray Dogs
بهترین انیمه های سریالی نتفلیکس 2023

در مرکز روایت Bungo Stray Dogs، آتسوشی ناکاجیما قرار دارد. او که یک یتیم است، با آژانس کارآگاه مسلح، یک گروه مبارزه با جرم و جنایت متخصص در پرونده‌های ماوراءطبیعی که پلیس نمی‌تواند در غیر این صورت از عهده آن برآید، هدف جدیدی پیدا می‌کند. قسمت‌های این انیمه همچنین به تجربیات ناکاجیما و همتایان او در تصمیم‌گیری‌ها و مأموریت‌های تجاری از طرف مافیا می‌پردازد.

بر اساس مانگایی به همین نام، Bungo Stray Dogs توسط تاکویا ایگاراشی کارگردانی شد که تلاش‌های قبلی او با بونز به کاپیتان زمین و باشگاه میزبان دبیرستان اوران منجر شد.

Jujutsu Kaisen Season 2

بهترین انیمه های 2023 که قبل از مرگ باید دید
بهترین انیمه های سریالی نتفلیکس 2023

جوجوتسو کایسن (قوی ترین شخصیت های انیمه جوجوتسو کایسن) دنیای انیمه را در برگرفته است. اقتباس از مانگای تحسین شده گگه آکمی برای استودیو ماپا کار بزرگی بود، زیرا این مجموعه طرفداران وفاداری دارد که هرگز چیزی کمتر از کامل را نمی‌پذیرند. خوشبختانه، استودیو ماپا (بهترین انیمه های استودیو mappa در سال 2023 و تمام دوران) با ایجاد موفقیت‌آمیز سیستم قدرت منحصربه‌فرد مانگا، متعادل‌سازی ظرافت انیمه با نقل قول‌های خنده‌دار و روشن‌فکر، و داشتن گروهی متنوع از شخصیت‌های دوست‌داشتنی، اثری فراتر از انتظارات اکثر طرفداران را تولید کرد. بدون شک، طرفداران انیمه برای فصل دوم این سریال که قرار است در سال 2023 به نمایش درآید بسیار هیجان زده هستند.

محیط عرفانی جوجوتسو کایسن داستان یوجی ایتادوری، دانش آموز دبیرستانی را روایت می‌کند که با انگشت شیطان سوکونا نفرین شده است. گوجو ساتورو، معلم او نیز در این انیمه نقش بسزایی دارد. این انیمه یکی از بهترین انیمه های جدید در سال 2023 می‌باشد.

Solo Leveling

بهترین انیمه های 2023 که قبل از مرگ باید دید
بهترین انیمه های سریالی نتفلیکس 2023

ده سال پیش «دروازه» ظاهر شد و دنیای واقعی را با قلمرو جادو و هیولاها پیوند داد. برای مبارزه با این جانوران پست، مردم عادی قدرت‌های مافوق بشری دریافت کردند و به “شکارچی” معروف شدند. سونگ جین وو بیست ساله یکی از این شکارچیان است، اما به دلیل قدرت رقت انگیزش در مقایسه با حتی یک رتبه پایین، به عنوان “ضعیف‌ترین شکارچی جهان” شناخته می‌شود. با این حال، او به طور خستگی ناپذیر هیولاها را در دروازه‌های رده پایین شکار می‌کند تا هزینه‌های پزشکی مادرش را بپردازد.

با این حال، این سبک زندگی فلاکت بار زمانی تغییر می‌کند که جین وو، که معتقد است که در ماموریتی که به طرز وحشتناکی اشتباه انجام شده است جان خود را از دست داده است، سه روز بعد در بیمارستان از خواب بیدار می‌شود و یک صفحه اسرارآمیز در مقابل او شناور می‌شود.

این “Quest Log” ایجاب می‌کند که جین وو یک برنامه تمرینی غیر واقعی و شدید را تکمیل کند، یا با یک جریمه مناسب روبرو شود. جین وو که در ابتدا به دلیل سختگیری آن، تمایلی به انجام آن نداشت، به زودی متوجه می‌شود که ممکن است او را به یکی از ترسناک‌ترین شکارچیان جهان تبدیل کند.

Black Clover: Mahou Tei no Ken

بهترین انیمه های 2023 که قبل از مرگ باید دید
بهترین انیمه های سریالی نتفلیکس 2023

از جمله بهترین انیمه های سینمایی 2023 می‌تواند “Black Clover” باشد. در میان انیمه‌های شونن، شبدر سیاه مدت‌ها عنوانی است که مورد توجه قرار نمی‌گیرد. نسخه انیمه در حال حاضر دارای 170 قسمت می‌باشد و به طور وفادار از مانگا اقتباس شده است.

با این حال، این انیمه مستحق فصل دوم می‌باشد که احتمالاً در سال 2024 شروع می‌شود. در مقایسه با مانگا، این انیمه برای ورود به داستان زمان بیشتری لازم دارد. بنابراین، این انیمه جهان سازی خود را عمیق‌تر از مانگا می‌کند و به بینندگان یاری می‌رساند تا بفهمند چه اتفاقی در حال رخ دادن است.

اقتباس انیمه Black Clover نیز بر رشد شخصیت بیشتر تاکید دارد. شخصیت پردازی بیشتری در انیمه وجود دارد که درک عمیق‌تری از هر شخصیت را برای طرفداران فراهم می‌کند تا شخصیت‌های مورد علاقه خود را انتخاب کنند. این انیمه همچنین دارای اپیزودهای پرکننده زیادی است که تماشای آن سرگرم کننده می‌باشد و به طور موقت توجه را از داستان اصلی منحرف می‌کند.

Attack On Titan Final Season Part 3

بهترین انیمه های 2023 که قبل از مرگ باید دید
بهترین انیمه های سریالی نتفلیکس 2023

بهترین شخصیت‌های انیمه حمله به تایتان

Attack on Titan (10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان) یکی دیگر از سریال‌های بسیار پرطرفدار می‌باشد که دنیا را در برگرفته است. این سریال به بررسی مضامین تیره‌تر و سنگین‌تر می‌پردازد و یک دیستوپیا خشونت‌آمیز را به تصویر می‌کشد که در آن بشریت شهرها را در جنگ با تایتان‌های عظیم الجثه و گوشت‌خوار محصور کرده است. حمله به تایتان، سخت، دلخراش و یک چالش ذهنی می‌باش که بینندگان را به یک ترن هوایی احساسی می‌برد.

از فصل اول به بعد، جهان این انیمه به طور تصاعدی رشد کرده است، و داستان دارای لایه‌ای غنی از توطئه‌های سیاسی تقریباً شبیه بازی تاج و تخت می‌باشد که جنبه رمز و راز ذکر شده را تکمیل می‌کند. ایسایاما این جهان را به شیوه‌ای مبتکرانه ساخت و تأثیرات ژاپنی و ژرمنی را با تأثیرات خارق‌العاده آمیخت، اما به طرز شگفت‌انگیزی در سال 845 پس از میلاد اتفاق می‌افتد، که در تاریخ این جهان بسیار زودتر از آن چیزی است که انتظار می‌رفت.

از نظر بصری بر خلاف هر چیز دیگری، این انیمه با آزمایش مقیاس و اندازه محیطی پویایی تولید می‌کند. حمله به تایتان زیبایی شناسی گرافیکی‌تری دارد، جایی که تایتان‌های انسان نما عجیب و غریب و طبیعت وحشیانه آنها بیش از آنکه جذاب باشد، نگران کننده است. هر چقدر نمایش خشن و وحشیانه باشد، طبیعت کامل و تحسین تقریباً بی‌نقص آن، بسیاری را به عنوان یکی دیگر از کلاسیک‌های مدرن به خود جلب کرده است.

The Rising of the Shield Hero Season 3

بهترین انیمه های 2023 که قبل از مرگ باید دید
بهترین انیمه های سریالی نتفلیکس 2023

10 تا از بهترین شخصیت‌های انیمه‌ای ایسکای

The Rising Of The Shield Hero یک انیمه ایسکای است که در آن ناوفومی ایواتانی بالغ جوان خود را به دنیای فانتزی به سبک اروپایی احضار می‌کند که در شرف محاصره مرگبار توسط لشکر هیولاها و مردگان است. او سپرهای جادویی دارد، در حالی که سه قهرمان دیگر شمشیر، کمان و نیزه را به دست می‌گیرند.

مبارزه با چنین انبوهی از هیولاها کار آسانی نیست، به خصوص زمانی که ناوفومی خود را مطرود می‌بیند که پس از خیانت (بهترین خیانت ها در انیمه) باید از خود دفاع کند. بنابراین، او یک گروه جدید تشکیل می‌دهد و به هر وسیله‌ای که لازم باشد نبرد را به سوی دشمن پیش می‌برد، اما زمان در حال اتمام است.

Rising of the Shield Hero جزئیات تجارب خشن و ناامید‌کننده شخصیت‌های دیگری مانند رافتالیا را شرح می‌دهد که برای یافتن جایگاه خود در جهان تلاش می‌کنند. تجربه‌های انزوا و بی‌اعتمادی او با لحظات آرام‌تر این انیمه همراه است.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین انیمه های سریالی نتفلیکس سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *